Da li...

W

www

Gost
Moj problem je sto nikada ne mogu da ja budem ta koja pokrece inicijativu za sex.Nekako nemam hrabrosti,sramota me je,i to sopstvenog muza.Volela bi da sam ja ta koja bi ga prva poljubila...zasto ne mogu?Zao mi je muza jer on uvek mora da bude taj koji ce to pokrenuti,ispadne ko da je meni svejedno,a nije.Da li gresim ili je to normalno.Volela bih da sam slobodnija.Pomozite.Unapred zahvalna.
 
www:
Moj problem je sto nikada ne mogu da ja budem ta koja pokrece inicijativu za sex.Nekako nemam hrabrosti,sramota me je,i to sopstvenog muza.Volela bi da sam ja ta koja bi ga prva poljubila...zasto ne mogu?Zao mi je muza jer on uvek mora da bude taj koji ce to pokrenuti,ispadne ko da je meni svejedno,a nije.Da li gresim ili je to normalno.Volela bih da sam slobodnija.Pomozite.Unapred zahvalna.

Ma samo se opusti i uradi to. Nema razloga da te bude sramota.
Vidis... kod mene se desava nesto totalno drugacije. Nije me sramota ali i pre nego sto pozelim da uradim nesto bivam zaskocen :) Moja draga ne ceka ni trenutka i vec dve godine je ona ta koja daje inicijativu.
Sta da radim kad je explozivna :oops:
 
prica zvuci kao da ju je napisala tinejdzerka!!!!!
"""""muz"""""ce da te ostavi ukoliko mu nepokazes ljubav i cari erotike!!!Bolje da to ucinis ti dok nije neka druga!!!!!!
 

Back
Top