Piraeus banka

misell

Početnik
Poruka
48
Cao,

da li neko moze da mi da informacije o poziciji Kontrolora u Piraeus banci. Zanimaju me uslovi rada, odgovornosti, obaveze, prekovremeni rad (koliko je ucestao), medjuljudski odnosi, ostale beneficije tipa privatno zdravstveno osiguranje, strani jezici, obuke isl.


Prilicno mi je hitno

Hvala unapred!!!!
 
Prvo je bila Volks i Alpe Adria, a sada Piraeus. Zar nije jednostavnije da dogovriš sastanke u svakoj banci u kojoj bi možda radio, pa onda lepo s njima razgovaraš o poziciji koja te interesuje?
 
Ne vidim zasto nekome smeta to sto ja zelim da prikupim sto vise informacija o bankama? Naravno da cu imati razgovore, ali pre toga hocu da budem informisana o onome sto me zanima. Poslodavac ce ti reci iz jednog, ali mene zanima kako je to sve i iz drugog ugla
I da, Volks me ne zanima vise ali Hypo je i dalje aktuelan ;)
 
Zato sto mi je lakse ovako. Priznaces da nijedan poslodavac ne voli na prvom razgovoru pitanja poput: a koliko se radi prekovremeno i vredi li da zbog toga ostavim sadasnji posao? A ako cu cekati drugi - treci razgovor da to pitam (ako ih uopste i bude) i ne dobijem zadovoljavajuci odgovor !? Za sta sam onda gubila i svoje i tudje vreme?

Eto zasto pitam na ovaj nacin.
 
Da li vredi da ostaviš sadašnji posao? Na ovo pitanje jedino ti znaš odgovor, a ne poslodavac. Drugi treći razgovor? Nema drugogo trećeg razgovora. Dogovoriš sastanak i odeš na sastanak.Onda se lepo ispričaš i pitaš sve što te interesuje ili ti je važno. Posle sastanka imaš informacije koje ti trebaju i onda možeš da odlučiš da li ćeš uopšte da se javiš za neki posao ili ne? S druge strane i poslodavac će znati da li je zainteresovan da te zaposli ili ne.
 
ok, svako ima pravo na svoje misljenje. tvoje je takvo, moje je drugacije, i tako je kako je.

Nego, hoce li jos neko da se ukljuci i da neku konkretnu informaciju ili cemo bojan p i ja nastaviti ovu diskusiju sami?
 
Moje mišljenje nije važno. Suština je da za sada nisi uspela da dođeš ni do kakvih informacija o bankama koje te interesuju. Ili možda jesi?! Stoga ne vidim neki drugi način nego da lepo odeš i pitaš.
 
ma opusteno :) ne smetas ti meni.
U svakom slucaju, ako mi bude trebala neka informacija vezana za IT, znam da ces mi dati pravi odgovor, a ovo mozes i da zaboravis. Ja sam manje-vise saznala ono sto me je interesovalo
 

Back
Top