Kako da znam da li je zaljubljen

rotvajlerka

Zainteresovan član
Poruka
325
Ja sam mala za dečka ali me interesuje kako dečaci pokazuju da su zaljubljeni?
Evo moje pričice:
Nadogradila sam jednu kikicu i kad sam se šišala kikicu nisam skratila on me non stop vuče
za kikicu i zeza se tu tu(kao vozić:-) ).Ali on me i zeza nekom pesmom de podstice da ga jurim;) ,onda me zove nekim cudnim imenima:confused:.
Ali kažu da je zaljubljen u drugu devojčicu:?, to me zbunjuje ali nisam sigurna pa neznam.
Kako da znam da li sam mu simpatija:?:

Ako ima slicna tema spojite nisam videla samo nemojte da brišete-zatvarate dok neko ne odgovori.

ps:možda mešam slova sad imam drugu tastaturu.
 
Ali kažu da je zaljubljen u drugu devojčicu:?

Ma ko kaze da je zaljubljen u drugu? :shock: Pusti ti sta drugi kazu... Bitno je sta on kaze i kako se on ponasa prema tebi... A rekla bih da je vrlo moguce da mu se dopadas. :-D Hoce to decaci da pokazuju "zadirkivanjem" u tom dobu... :D Ako ti se svidja, potrudi se oko njega... ;)
 
rotvajlerka:
Ja sam mala za dečka ali me interesuje kako dečaci pokazuju da su zaljubljeni?
Evo moje pričice:
Nadogradila sam jednu kikicu i kad sam se šišala kikicu nisam skratila on me non stop vuče
za kikicu i zeza se tu tu(kao vozić:-) ).Ali on me i zeza nekom pesmom de podstice da ga jurim;) ,onda me zove nekim cudnim imenima:confused:.
Ali kažu da je zaljubljen u drugu devojčicu:?, to me zbunjuje ali nisam sigurna pa neznam.
Kako da znam da li sam mu simpatija:?:

Ako ima slicna tema spojite nisam videla samo nemojte da brišete-zatvarate dok neko ne odgovori.

ps:možda mešam slova sad imam drugu tastaturu.

pa muskarci ne pokazuju oni jednostavno kad su zaljubljeni odu i smuvaju i resena stvar mislim pravi muskarci koji nisu stidljivi a koji jesu e oni na potpuno drugi nacin to pokazuju oni u sustini ni ne mogu da pokazu..
 

Back
Top