Reketiranje pripadnika MUP-a

nije mi se u bg desilo......al jeste u cg jbte... .... jesam ga gario i prešao preko pune u preticanju....bilo je izazovno...kad dvojica iza kamenja....neke stenčuge izlaze i stoj.......prepad!....i kljun nešto počeo da mrči i *****.... pola ga nisam razumeo kako pričaju... i tu mi odmah padne entuzijatam za cimanje... rekao sam reda radi...dajte vi priznanicu,... pa ću ja to nadležnom tamo da platim...i ništa odustanem......i sad od prvobitne cifre kojom mi je zapretio... lik malo ispravi, vidi nisam tutumrak..i kaže...aj kao 10 e...pa ćeraj dalje.....
kod kuće nikad me ni ne zaustavljaju....samo jednom neka debela bosanka pandurka u blizini hrama... huh kakva je..
 
Nocas su me startovali na radaru ispred VMA. Ogranicenje 50 km-h a ja isao negde oko 100-tke. Da izgladimo stvar, rekose mi da platim pljeskavice na Autokomandi u grilu Stepin vajat i da kazem da je za policiju i bice sve ok. Tako sam i uradio. Valjda me nece prevariti. Ovi iz Stepinog vajata izgleda sve znaju i verovatno imaju tal cim su me oberucke prihvatili i rekli OK-NEMA PROBLEMA. Nadam se da ce ovo procitati neko od njima nadredjenih mada neverujem da ce ista preduzeti jer je to ista mafija !
 
možda ti se samo čini da je priča završena......moguće je da te u vajatu imaju u evidenciji..ono..broj taxia...sve..na krovu čuči pandur sa radarom i motorolom....i kad god prodješm pored vma moraš da kupiš kod vajata dve pljeske za pandure....to je 730 pljeski godišnje, ako ostane na dve dnevno... ko zna kako će to da se završi.....
 
Zivim od te jebene dozvole i neznam sta bi ako mi je uzmu na 3 meseca s obzirom da vec imam uslovno. Pored VMA u 3 h nocu nema ni kuceta ni maceta, ni kuca, ni saobracaja, ni skole.........nema zive duse a put je 2 trake u pravcu. Pusto je da pustije nemoze biti. Kao da je policijski cas. Koga ja tu ugrozavam pa da vozim 50 km-h ? Imam osecaj da je to napravljeno da nas murija reketira.
 
pa sta 'oces..bolje dve pljeskavice nego kazna za radar
meni nikad nije stiglo to za radar,osim jednom kad nisam hteo da potpisem onaj papir,tad je stiglo za nedelju dana
inache...sto bi ovi u vajatu bili u talu,oni samo prave i prodaju pljeske
u talu sa zandarima su samo drolje ispod plavog mosta,jer kad ih neko pokupi,smore ga da se parkiraju
u dvoriste od neke skole tu u blizini ili na jos par odredjenih mesta,i kad stanu posle 5-10 min .dolaze zandari
i kao.."moraju da vas privedu" drolju spakuju u auto da bi sve izgledalo verodostojnije...onda im se da neka kinta i oni odu i vrate ti kurvu :mrgreen:

ozbiljno


inache da ponovim mislim da si prosao do jaja,jer razmisli samo koliko je sad kazna za radar,a koliko su pljeske,i sto bi te ispalili,kad bi ti stiglo slucajno,pozoves ih na suocavanje (kao sto sam ja zvao za crveno inije se pojavljivao 3 puta i nista 8) ),a kao krunski dokaz da je tako zaista bilo reci sudiji sta su trazili od priloga :lol:
 
jerotije:
Zivim od te jebene dozvole i neznam sta bi ako mi je uzmu na 3 meseca s obzirom da vec imam uslovno.

Pa znam, zato ti i kažem - reci fala Bogu što su mafija i što si prošao sa pljecom!


jerotije:
Pored VMA u 3 h nocu nema ni kuceta ni maceta, ni kuca, ni saobracaja, ni skole.........nema zive duse a put je 2 trake u pravcu. Pusto je da pustije nemoze biti. Kao da je policijski cas. Koga ja tu ugrozavam pa da vozim 50 km-h ? Imam osecaj da je to napravljeno da nas murija reketira.
Eh, tih tačaka po BG-u koliko hoćeš - imaš 50/h u Vladimira Popovića gde nikad žive duše nema - mada strah me da pomislim šta bi bilo da tu izleti neki pijani pešak, gde ga nikad ne očekuješ, no...to ti svakako bolje znaš od mene, živiš od toga.
Ograničenja nisu tu da bi se o njima razmišljalo i komentarisao je li pametno ili nije, već da se poštuju, hebi ga! Možeš do sutra da lamentiraš, džaba!
 
jerotije:
Zivim od te jebene dozvole i neznam sta bi ako mi je uzmu na 3 meseca s obzirom da vec imam uslovno. Pored VMA u 3 h nocu nema ni kuceta ni maceta, ni kuca, ni saobracaja, ni skole.........nema zive duse a put je 2 trake u pravcu. Pusto je da pustije nemoze biti. Kao da je policijski cas. Koga ja tu ugrozavam pa da vozim 50 km-h ? Imam osecaj da je to napravljeno da nas murija reketira.
.. bat'ce!! pa ako ti ne poštuješ ko, onda treba da poštuje, propise??
.. bat'ce, voziš u naseljenom području, a ne na autodromu!!
Trebali su da ti uzmu dozvolu i da te, još, puknu po džepu sa jedno dvaj's 'ilada đunti.. pa da staviš, malo, prst na čelo...
A ona dva ovčara bi mi čistila ulice, celog života..
Pa šta će nama ameri i bombe?! kad ćemo sami da se izgazimo!!
 
Ne mogu da verujem sta si uradio..... Meni se desilo npr da me startuju u nemanjinoj a pre toga sam pricao na tel sa drugarom i nasalih se ono kao e daj ostavi tu koku tamo za mene. Igromm slucaja dva pilicara su bila iza mene i cula to iodmah samo sto sam spustio tel oni mi rekli kao odi ovamo rutinska kontrola. Zamisli kad posle sveg ispitivanja i provere maticnog broja poceo covek da me po glavi i ledjima nako cuka pendrekom. REkao sam mu jos jednom me udari i ono prijavicu te, reko nemas za sta da me bijes. Posle toga, znaci posle toga sto sam mu rekao zamisli covek me uhapsi kao da ja njemu pretim i posto sam bio blizu zeleznicke a to kao njiov reon kakoto zovu on me odvede u stanicu na zeleznickoj i pazi sloze pricu da sam ja hteo da pobegnem i da je zato upotrebljeno njihovo kako to zovu pedagosko sredstvo.
Ali, znajui sta ce da me ceka u stanici samo sam hteo da razgovaram sa komandirom, koga inace nije bilo pa sam ga sacekao 25 minuta u stanici, a za to vreme on je mene sve ispitivao sta ce ti komandri dza bu ovo ono. ui bla bla bla. na kraju sam nasao coveka koji je unutrasnja kontrola policije i zavrsio stvar. Zamisli gde sam ih video dva pilicara niski celavi, teraju cigane na zelenjakuu, sta ces tako im i treba.
 
a to kad ti tako traze taj reket da tako nazovem samo uzmi broj znacke ime i prezime, ukoliko nece da ti daju, uzmi registarski broj vozila jer se zna ko je u njima bio tog i tog casa, tamo kod njih... i samo zapali kola i odmah u sup.... jer ako odes kuci i tako negde mogu da izmisle pricu koju oce...

Evo ti kako je izlgedao moj prvi kotakt sa unutrasnjom kontrolom

Po¹tovani gospodine,

Pritu¾bu koju ste prosledili Sektoru unutra¹nje kontrole policije potrebno
je da dopunite konkretnim podacima o navodima kojim ukazujete na zloupotrebe
policijskih slu¾benika.

Sektor unutra¹nje kontrole policije.

Samo naravno doslo mi je na kucnu adresu.... i na email...

Toliko, pozdrav !!!
 
izlupetao si se domaćine za medalju......... .......možda to može kako ti kažeš...al u zlatiborskom okrugu..................
čovek je prekoračio brznu, taksista je, službeno lice .....mislim, znaš šta je taxi.... njemu dozvola za rad znači posao, od toga živi.....
prekoračenje brzine je prekšaj.....oduzimanje dozvole na 3 do 6 meseci od dana kada je na putu ograničene brzine 50km/h prošao sa 1000....za to nema pardona...... i od tog dana ne bi mogao da udje u auto....jedino što ne znam da li to automatski povlači sankcije od strane taxi udruženje....i to je pitanje...
dobro je prošao......ali mogu da zamislim kako se osećao dok je kupovao te pljeskavice.... ( :
sistem je da kljunovi gore tolerišu ponašanje svojih poslinih pandura...tipa, niko od nas se ne žali kad pandur zaustavi auto na putu da se preveze kući...meni se desili na ns autoputu...u nekim sl...a ovde je sitiuacija opravdana......čovek je načinio prekršaj...........
 
a jerotije je već na uslovnoj
obzirom da vec imam uslovno
....a ti nisi ništa uradio...a jerotije jeste..... i to više puta...i sad, da te zaustave ....ne bi se baš prsio pred njima...nego bi gledao da ne izgubiš posao................ tako da je jerotije sigurno rekao "a jel mogu ja nešto da uradim za vas?" ..... obe struke rade na ulici....i taxisti i panduri........a taxiste bih 10x strožije kažnjavao za nepoštovanje propisa......
 

Back
Top