Mith-busters

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Igra je laka , neko postavi mit , a neko ga sredi....:)

Moji mitovi:

Mit1.
Devojke sa tankim usnama se lose ljube.
Mit2.
Svi su muskarci stoke , i nikad se ne vezuju za svoje devojke.
Mit3.
Velike grudi su strasno opterecenje za zenu....

...nemam vise inspiracija , nastavite vi...:)
 
Evo jo$ par mitova:

Svaka je drolja dok se ne dokazhe suprotno!

Svaka je ista u mraku

Ne mozhe ona toliko da bude ruzhna koliko ja mogu da budem pijan

Foruma$ice se satiru od K

cLick je EGOista

Jagodica ima gljivice

Efendija radi u brachnom savetovali$tu

Sve one padaju na ke$ (da prosti Aleksej)

Svaka voli kad je $amara$ kitom

Chika doktor je str8r

 
Zefirra:
Mit1.
Devojke sa tankim usnama se lose ljube.
Mit2.
Svi su muskarci stoke , i nikad se ne vezuju za svoje devojke.
Mit3.
Velike grudi su strasno opterecenje za zenu....

)

1- potvrdjeno al opet mozda samo neopravdana generalizacija
2- bio sam stoka al su me 'svezali'
3- Velike grudi su strasno opterecenje za ... kicmu
 
Vesela_zena_beogradska:
:) Da znash .. Obidjem pola butika u gradu i gde god da pitam - a jel` imate ovakav beli, chipkani, 38 D ... nema ... prodato .. dodjite sledece nedelje naruchili smo robu iz Italije, mada, ima kod kineza, chujem, nekih u roze boji, pa pogledajte tamo.
Od kineskih ćeš da dobiješ svrab... :lol: :lol: :lol:
 
1) muskarci ne vole da priznaju da su pogresili
2) zene su manje emotivne od muskaraca i bolje glume
3) zene s malim grudima su frigidne
4) male, mrsave osobe su zlobne
5) zenama je mnogo vise stalo do seksa, a lage da im je vise stalo do ljubavi, a muskarcima je do ljubavi, a lage da im je vise do seksa
...naravno, da to verovatno nije tacno za sve...al meni je to u glavi i ja u to izgleda verujem...
 
Hahahahahahahaha MITH... hahahahahahaha
rollin.gif


Hi, I'm Kenny Rogers and this is a Jackass!
 
Objasnjenje:
1) u mom zivotu rec koju su muskarci najteze prevaljivali preko usta je "izvini, pogresio sam", radije su birali da se izvine indirektno...kupovinom poklona ili cinjenjem neceg lepog za mene
2) zene su manje emotivne, meni je to toliko ocigledno u svim oblastima zivota, jer lakse prezive sve, izdrzljivije su i uvek u formi emocionalno
3) zene s malim grudima se ne mogu osecati seksi kao zene s vecim grudima
4) najvece gadosti u zivotu videla sam da cine male, mrsave osobe
5) zenama je vise do seksa, a maskiraju to s onim "znas, al ja ga volim", a vidi se na kilometar da je ona samo seksualno zeljna tog muskarca...a muskarci govore"ja bih da je t.ucam", a vidi se da on zeli sve, i njenu paznju i njene emocije, a ne samo seks....
...sorry ako nekog vredjam s ovim, al ja sam duboko ubedjena...
 
2) zene imaju vekovno iskustvo u borbi s emocijama, zene imaju vekovno pravo da slobodno izrazavaju emocije, a da ih niko ne nazove mekuscima...lakse se bore s emocijama, lakse izvrse "veliko emocionalno spremanje"...blam je da muskarac kuka, place...jer bice slabic...muskarci vise potiskuju i negde u tom potiskivanju i zalutaju...

3) da bi uzivala u seksu zena se mora osecati seksi...koliko se moze osecati sexi ravna zena, zena koja je realno sexi koliko i daska za peglanje....

4) male, sitne zene i muskarci su prepuni kompleksa nize vrednosti, pa kroz zivot uspeh dozivljavaju pomazuci se manipulacijama i pakostima, jer je oduvek vazilo misljenje da su lepi oni koji su visoki i skladni...

...moji mitovi su teski za raskrinkavanje, jer rekoh...usadjeni su mi duboko u glavu...

...@Zefira sorry, prisvojih ti temu, nemoj da vices na mene...dala sam ti peticu...hehehehe....svidja mi se tema, bas...jer ti mitovi zaista u velikoj meri odredjuju i nas zivot...
 
ja se sa 3 i 4 ne slazem ni najmanje upravo se spremam da pravim cvarke od jedne krmace koja ni ja ne mogu da verujem sta mi je napravila od zivota...i inace cesto sam u takvoj situaciji da zelim nekome da izvadikm salo ko me nervirea tako da...nisu u pitanju mrsavi ljudi....


a 4 je glupost...ja skoro da ni nemam grudi al se osecam extra sexy i uopste nisam iskompleksirana a i imam do jaja noge i guzu ¨na ledjima¨ sto cestop baci u senku ove sa grudima...
 

Back
Top