orgije

Jednom smo ja i moja sadasnja devojka u istoj sobi kao i ortak s njenom drugaricom. Mi na jednom oni na drugom krevetu, pritom se to desilo skroz spontano. Oni su poceli pa smo napravili foru. I dok su se oni extra opustili (u mraku) mi nismo uspeli. Njoj je bio bedak (iako nas oni nisu konstatovali) a meni nekako trulo. Jbm ga oni su bili zajedno par dana a mi par godina, ne znam kakva je to logika.
 
Drass:
Jednom smo ja i moja sadasnja devojka u istoj sobi kao i ortak s njenom drugaricom. Mi na jednom oni na drugom krevetu, pritom se to desilo skroz spontano. Oni su poceli pa smo napravili foru. I dok su se oni extra opustili (u mraku) mi nismo uspeli. Njoj je bio bedak (iako nas oni nisu konstatovali) a meni nekako trulo. Jbm ga oni su bili zajedno par dana a mi par godina, ne znam kakva je to logika.
Uuuuuu, jeeeeee, orgije su zakon! Ocu i ja to da probam, al da njima ne ide, pa da im bude krivo dok nas gledaju! :D
 
Ucestvovao...pre nekih 7-8 godina....
Da li pali...?
Pa u onako oduzetom stanju...ma dobro...nije lose iskustvo...
Bilo je oko 20 ucesnika...
Ne bih opet probao ali mi je ipak drago da sam probao i to cudo :)
 
Jao, kakav sam ja kreten, pa to je nevidjeno...
Zaboravila sam da sam ljetos bila u svingerskom klubu...
Eto koliko mi je bilo upecatljivo, kad se toga u prvi mah nisam ni sjetila... :lol:

Bila jedna dobra plavusa, uffff...
 
Gazdarica:
Jao, kakav sam ja kreten, pa to je nevidjeno...
Zaboravila sam da sam ljetos bila u svingerskom klubu...
Eto koliko mi je bilo upecatljivo, kad se toga u prvi mah nisam ni sjetila... :lol:

Bila jedna dobra plavusa, uffff...
Od celog kluba jedna plavuša :confused:
To mora da si bila ti... ;)
 

Back
Top