Tachi: Srbija ce se obracunati sa Gardom cara Lazara...i....

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.192
Na pitanje hrvatskog novinara (prepricano) da li se plasi dobrovoljackih grupa (narocito pomenute Garde)rekao je NE!

Posto se Srbija vec obracunala sa Gardom cara Lazara....Tachi nema primedbi, osim da je "malo oprezan"
-------------------------------

Sta dalje kaze Cheku: Hrvatski eksperti na Kosovu (citat)
Ceku je priznao da kosovske vlasti u izgradnji drzave (?) angazuju kadrove iz Hrvatske.
- U Hrvatskoj sam se borio, imam porodicu u Zadru. Poznajem Hrvatsku,njene ljude. Mnogi nam Hrvati nude pomoc. Kod nas je angazovan Neven Mimica, Milan Pupovac........S Ljubom Juricicem sam razgovarao o angazmanu, a razgovarao sam i sa Ivom Josipovicem, te njegovim kolegama pravnicima svetskog glasa...."
 
no_problemo:
Ау бре! Па све усташа до усташе
Pa, sta smo ocekivali?
Koga ce da angazuju da im stvaraju "drzavu" nego Hrvate. Covek se tamo borio (da mi je znati protiv kga i u ciju korist :roll: ) a Srbija se smesta obracunala sa Gardom cara Lazara!
Zato se ja ne cudim kad nase "demokrate" zajedno sa Siptarima i Hrvatima raspale po onom delu Srba koji ne pristaju da budu sluge, nego se za Srpstvo bore.
Ja ovde ne cuh da "demokrate" napadaju UCK i albanski ekstremizam, ili sam mozda nesto propstila, u sta sumnjam.
 
*BILJA*:
Na pitanje hrvatskog novinara (prepricano) da li se plasi dobrovoljackih grupa (narocito pomenute Garde)rekao je NE!

Posto se Srbija vec obracunala sa Gardom cara Lazara....Tachi nema primedbi, osim da je "malo oprezan"
-------------------------------

Sta dalje kaze Cheku: Hrvatski eksperti na Kosovu (citat)
Ceku je priznao da kosovske vlasti u izgradnji drzave (?) angazuju kadrove iz Hrvatske.
- U Hrvatskoj sam se borio, imam porodicu u Zadru. Poznajem Hrvatsku,njene ljude. Mnogi nam Hrvati nude pomoc. Kod nas je angazovan Neven Mimica, Milan Pupovac........S Ljubom Juricicem sam razgovarao o angazmanu, a razgovarao sam i sa Ivom Josipovicem, te njegovim kolegama pravnicima svetskog glasa...."
Vazno da je Taci zadovoljan ....

A za hrvate je potpuno logicno, siptari im se uvlace vec dugo vremena. Prosto balave na sve sto ima veze sa hrvatskom, cak su poceli i da izmisljaju da su 'rodjaci' po ilirskoj liniji :roll:
Naravno hrvati "vole" siptare, koliko i cigane, ali dobro im dodje da imaju pseto koje laje na Srbiju.

Ma jad i beda dokle smo dosli, da ustase i njihovi siptarski kucici upravljaju Kosovom....
 
no_problemo:
Ау бре! Па све усташа до усташе

Данас сам погледао део репризе Б92 Утисак недеље у коме Дулић Оливер отворено каже "ЈА НИСАМ СРБИН"....... па затим "ја сам из мешовитог брака"...а онда је додао како је "лојалан грађанин" и бла,бла,бла......дакле дефинитивно се сам изјаснио. С тим што је овога пута одустао од оне буђаве
приче о томе да је у 'рватској - 'рват а у Србији - Србин......... ето..... 8-)
 
eremita:
Данас сам погледао део репризе Б92 Утисак недеље у коме Дулић Оливер отворено каже "ЈА НИСАМ СРБИН"....... па затим "ја сам из мешовитог брака"...а онда је додао како је "лојалан грађанин" и бла,бла,бла......дакле дефинитивно се сам изјаснио. С тим што је овога пута одустао од оне буђаве
приче о томе да је у 'рватској - 'рват а у Србији - Србин......... ето..... 8-)
pa ni ti nisi Srbin, ti si budala po nacionalnosti.
kad cje te smoriti da pratish ko je chiji i odakle? vodish evidenciju? kao shto skupljash slike pedera?

i Tachi me interesuje poput kishe u Pakistanu.
ne znam shta treba raditi ni s nashim budalama, a kamoli shiptarskim.
 
најновије вести :lol: :lol: :lol:

BUŠ I PUTIN RAZGOVARALI O KOSOVU
Ponedeljak, Maj 28, 2007 20:08 RTS


bush-putin-2

Američki i ruski predsednik Džordž Buš i Vladimir Putin razgovarali su telefonom i dogovorili se da nastave dijalog o Kosovu, saopštila je Bela kuća.

'Razgovor je vođen na inicijativu predsednika Putina. Dvojica lidera su razgovarali o značaju nastavljanja dijaloga o Kosovu i o drugim pitanjima od zajedničkog interesa', izjavio je portparol američkog Saveta za nacionalnu bezbednost Bele kuće Gordon Džondro, javio je Rojters.
Buš i Putin su izrazili zadovoljstvo što će se sresti na samitu G8 iduće nedelje u Nemačkoj, dodao je Džondro.
 
Keeper:
pa ni ti nisi Srbin, ti si budala po nacionalnosti.
kad cje te smoriti da pratish ko je chiji i odakle? vodish evidenciju? kao shto skupljash slike pedera?

i Tachi me interesuje poput kishe u Pakistanu.
ne znam shta treba raditi ni s nashim budalama, a kamoli shiptarskim.

Поред таквих као што си ти ТЕШКО ЈЕ БИТИ БУДАЛА... све будалаштине си као антисрбин одавно безецовао........

Тачно је да "водим евиденцију" - нећу ваљда да допустим да се усташе опет инфилтрирају као за време Броза... СВЕ ВАС ТРЕБА ПРИКАЗАТИ У СЛИЦИ И РЕЧИ... и ондаК нема фолирања, зна се КО ЈЕ КО ??? А ти би хтео да националну припадност држите у тајности, као Чивути.......неће моћи, брале......

п.с. Једна добра фотка или слика вреди више него 1 000 речи - јер речи су имагинарне... тако да ја не скупљам само слике педера (е, да би таквима као ти приказао за шта се залажете) него скупљам и портрете неких форумаша...хехехе...


 
eremita:
Данас сам погледао део репризе Б92 Утисак недеље у коме Дулић Оливер отворено каже "ЈА НИСАМ СРБИН"....... па затим "ја сам из мешовитог брака"...а онда је додао како је "лојалан грађанин" и бла,бла,бла......дакле дефинитивно се сам изјаснио. С тим што је овога пута одустао од оне буђаве
приче о томе да је у 'рватској - 'рват а у Србији - Србин......... ето..... 8-)


a ti vidi pa na sledecim izborima glasaj za DSS. Samo da znas da glasanjem za Kostunicu i DSS u paketu glasas i za razne Dulice, Pozderce, Stavrule i ostale nesrbe....
 
eremita:
најновије вести :lol: :lol: :lol:

BUŠ I PUTIN RAZGOVARALI O KOSOVU
Ponedeljak, Maj 28, 2007 20:08 RTS


bush-putin-2

Američki i ruski predsednik Džordž Buš i Vladimir Putin razgovarali su telefonom i dogovorili se da nastave dijalog o Kosovu, saopštila je Bela kuća.

'Razgovor je vođen na inicijativu predsednika Putina. Dvojica lidera su razgovarali o značaju nastavljanja dijaloga o Kosovu i o drugim pitanjima od zajedničkog interesa', izjavio je portparol američkog Saveta za nacionalnu bezbednost Bele kuće Gordon Džondro, javio je Rojters.
Buš i Putin su izrazili zadovoljstvo što će se sresti na samitu G8 iduće nedelje u Nemačkoj, dodao je Džondro.
Дакле она наказа Визнер џабе иде овде и лови ЕУ подршку. Е, што волим телефон :lol:
 
adem_ks:
izvini biljo.. pod tim "pod" sam mislio da posto cesto tvrdite da su hrvati pokatoliceni srbi..itd. itd.
Па Биља није ја. Не тврде то сви. Али тенденциозно - мишљења појединаца потурате групама. Иако смо Биља и ја у сличности што навијамо за радикале - не значи да смо у хору. Макар и црквеном. Не.
 
eremita:
Тачно је да "водим евиденцију" - нећу ваљда да допустим да се усташе опет инфилтрирају као за време Броза...
neprijatelj nikad ne spava.
jel tako? tako je. :lol:

zbog takvih kao ti je i snimljen "balkanski shpijun".
nazhalost, nishta nismo nauchili od tog filma.
 

Back
Top