Uniforme

Da li bi vratili uniforme u skole?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
da,shto da ne?
nemorash da razmishljash shta da obuchesh, niko se ne istiche....
nastawnik nemoze da te poshalje ciku zbog "neprimernog" oblachenja....
to je extra fazon, ali newerujem da ce to uwesti kod nas u skorije wreme...
 
ne
mislim da bi samo trebalo da budu malo tvrđi što se pravilnika o oblačenju u školi tiče....mislim cure dolaze u školu običene kao za izlazak....imaju previše šminke koja šljašti...mislim da bi sve trebalo da bude dozvoljeno u granicama normale
 
ne....nikako...:o
bo!:
mislim da bi samo trebalo da budu malo tvrđi što se pravilnika o oblačenju u školi tiče....mislim cure dolaze u školu običene kao za izlazak....imaju previše šminke koja šljašti...mislim da bi sve trebalo da bude dozvoljeno u granicama normale
a ovo da.
mislim, dobro....kod mene u shkoli , i ne postoji neki problem shto se toga tiche...
al kad se setim osnovne, i pojedinih osoba kakve su dolazile...ju ju ju....:roll:
 
Da...Mislim da je to extra nacin da se ne odvajaju ljudi...
Bez one ona fora "ja nosim markirano, a ti ne..."
Ja bih to uvela, definitivno....
pile.gif
 
pa ne bi vratio..ali takodje ne bih dozvolio da devojke razgolicene dolaze u skolu to bih stvarno zabranio..dozvolio bih da se oblaci skromno bez nekakvog preterivanja..
 
neeeee nikako
dobra strana- nema razlike između dece, svi su obučeni isto-ne razlikuješ bogate i siromašne, one koji se oblače moderno i one druge
loša strana- nema razlike među decom!
ja pola svog dana provedem u školi, čak neko vreme viđam društvo samo u školi! i sad kako ja da izrazim svoj stil u uniformi!
a i zamislite rokere, pankere, skejtere, hip-hopere, metalce, folkere i popere obučene isto! sve bi bilo tako dosadno, uštogljeno i jednolično.
nisam ni za zabranu mini suknja i tako toga.
ako ćeš da se obučeš kurvinjski- obuci se kurvinjski, pa ćeš da vidiš kakav ćeš utisak da ostaviš...:roll:
 
Nešto mi se čini da neće uvesti nešto baš takvo :lol: na vašu žalost
Nisam za uniforme...previše dosadno i monotono.
Samo bi trebalo da budu malo stroži povodom toga u čemu đaci dolaze u školu (npr. bez golih stomaka,šminke,itd.) i to je to.
 
nisam za uniforme... ima prednosti tipa, da se ne razlikuju ljudi i sl... ali molim lepo, odeca je napravljena da nas pokaze takvim kakvi smo! svejedno je da li se neko oblaci hoperski, metalski, kurvanjski - to samo pokazuje tu osobu u jos boljoj slici (ili goroj)! sigurno ce se pre okrenuti za kurvom u minicu nego za kurvom u sirokoj odeci? zna se kako ***** izgledaju! a to sto neke glupace prozivaju normalne devojke i nazivaju ih kurvama jer su bolje i lepse od njih...? to nikome ne smeta...
 

Back
Top