Najveci blam

  • Začetnik teme Little Miss
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A deco,losi ste vi jos...Mora da ucite...
Ja sam neborjeno puta lomio stolice na sred casa (propadao na pod),par puta me uhvatili na skrivenu kameru (se*em im se na televiziju),bar sam se petnaest puta dobro ispalio u drustvu, i slicno...
sta da vcam kazem - rodjen da se blamiram..
.
 
Juce je bilo uzas.Mama dosla na otvorena vrata i gleda dnevnik,sve oke' al ide mata..:1,2,1,2,2,1. Razredna dosla,mama se slogirala naravno,pocela da mi prica,''mozes da ponavljas razred!'' ( :shock: sve ostale su mi petice i cetvorke! ) e tu nisam mogla da izdrzim i pocela sam da placem.Ja ne mogu da opisem koliki je to blam bio.Mama i razredna stoje i gledaju u mene. Na kraju mi je mama pruzila maramicu.
Blam me da razrednu pogledam u oci. A placem za svaku sitnicu,i bas malo treba da me nesto rasplace. Ali ovo...uzas.
 
Lele. Ja se na svaki korak blamiram. Nazalost.
Jednom na bazen, pre nekoliko godina, bila sam sa drustvom, i izadjem ja da skocim, kad ono svi me gledaju, neko se smeje, ovo, ono. I onda mi jedan decko, stariji kaze "Ej, ispala ti.. khm.. pogledaj"
Ja ako tada nisam se ubila. Necu nikada. xD.
Jos jedan... Khm... Krenuli smo u Nis, majka, brat, baba i ja. Babi pripadne muka, i majka je morala da stane na autoputu pored. I baba umesto malo na vazduh samo da izadje ona izasla.. legla na travu tamo pored autoputa... Lele, ja bez reci.. Svi stajali da pitaju sta se desava... Brat i ja se savijamo da nas niko ne vidi. XD.
Kuku...
 
Poslednja izmena:
Bila sam u nekoj haljinici koja se vezivala oko vrata, stajala sam pored ulice cekajuci da krenem, kad se ona odvezala i spala... Ostala sam polugola u sred bela dana, a automobili su poceli da svirau. Samo sam brzo navukla onu haljinicu na sebe i pobegla.
 
Jednom su nam zabranili da izlazimo iz školskog dvorišta
za vreme velikog odmora,
i mi svi odemo iza škole u neke prodavnice.
Vraćajući se (bila je zima),
mi krenemo zaobilaznim putem zbog dežurnih nastavnika
i tu ima kao neko uzvišenje i moj drug i ja,u duetu,
krenemo da se spuštamo niz to,
niz šta se niko živ ne bi spuštao
i bup! padnemo na dupe pred celom školom.:D
 
Postoji slična tema koja je zatajila, što bi značilo da smo rekli sve čto smo imali...Mima!Gde si?...:cool:

Copy/Paste sa teme MOJ NAJVAĆI BLAM...

Cas tehnickog, i svi usli pre profesora, a ja stala ispred table i crtam spermatozoide
I kaze mi drug: To ti uopste ne lici na spermatozoide, vise lici na spojeno o i m...I ja ti nacrtam strelicu i napisem OGromnim slovima SPERMATOZOIDI(nije OM)...okrecem se, a ono profesor iza mene, gleda i smeje se, crce covek...srecom da je neki mladji, kul lik...inace bi mi (opet) smanjili ocenu iz vladanja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top