ljubav moze da uibje...

-HUGH HEFNER

Zainteresovan član
Poruka
415
SUBOTICA - Na mesnom groblju u selu Svetozar Miletić kod Sombora juče je sahranjen Davor D. (26) koji je 25. maja na stareškoj pijaci ubio bivšu devojku Sanju S. (24), a potom presudio sebi.
Davor je u oproštajnom pismu koje mu je nađeno u džepu priznao da nije mogao da preboli raskid sa Sanjom sa kojom se, navodno, zabavljao poslednjih godinu dana. Šta je razlog raskida, u pismu nije naveo. On je u petak došao na buvljak naoružan „tetejcem“ i u Sanju ispalio dva hica, a potom sebi pucao u glavu.
Danas će na pravoslavnom groblju u Dudovoj šumi u Subotici biti sahranjena Sanja S.
Davor i Sanja su se zabavljali i potom raskinuli vezu. Sanja je kobnog dana, neposredno pre nego što se Davor pojavio ispred prodavnice u kojoj je radila, zatražila od poslodavca da joj nađe zamenu ili zatvori radnju kako bi mogla da ode ranije kući. Dok se pripremala da krene, stigao je njen bivši dečko. Prema priči očevidaca, ušli su u radnju u kojoj je Sanja radila, a odatle su se čula tri pucnja. Oni pretpostavljaju da je Davor dva puta pucao u Sanju, a potom sebi u slepoočnicu. Nađeni su, navodno, u lokvi krvi, jedno pored drugog.
Njihovi prijatelji kažu da je Davor bio ljubomoran i da je mislio da ga je Sanja ostavila zbog momka iz obližnje radnje.
Oni koji imaju radnje pored butika „Euro Max“ kažu da su Sanju poslednjih dana viđali u bezazlenom ćaskanju sa mladim prodavcem preko puta njenog radnog mesta.
 
...e ovo nije zajebancija, te vas molim bez smajlija...ja sam se bas potresao citajuci clanak...
koliko ovako bolesnih ljudi luta okolo i kako je moguce da devojke ne mogu da namirisu da nesto nije u redu sa njima....ili ih bas itrigantnost privlaci...kad se radi o ovakvim slucajevima sklon sam da poverujem da je u pitanju rodjeni zlocinac..ovaj covek je morao biti sklon nasilnistvu i problemima...
 
Mislim, ovo nije nishta gore ili ludje od "Majka ubila sina, potom skochila sa 9. sprata pravo muzu na glavu, baba (muzeva majka) rekla da su bili normalna, sretjna i tiha porodica :) :)" - ovakav naslov vidim 2 puta nedeljno.

Ovo je bar bilo u Shakespeare varijanti. Jednostrano, dodushe :)
 
Zaista uzasno i potresno, ali najveci i jeste problem sto je jako teska procena da bi neko mogao sutra nama ili sebi da presudi, to je pa skoro i nemoguce...uostalom niko se ne vodi takvim premisama kroz zivot...
Postoje licnosti kod kojih su takve osobine ocigledne, ali vecina ima skrivene mracne i nagomilane misli, primisli, traume, koje u jednom momentu izlaze na videlo, a taj momenat je najcesce koban za vise strana.
 
Gazdarica:
Da u RL ne radim ovo sto radim, vjerovatno bih se sada jako potresla... Ovako, s takvim pricama se susrecem svako malo... Tuzno i pretuzno...

@Rasta toga ima svugde, ponegde mnogo vise nego kod nas, tako da Serbia nije nista posebno gora
@tema meni se krv ledi na ove stvari...
@Gazdarica-a cime se bavis u RL?ako nije tajna, a ako jeste - sorry na direktnosti. :)
 
-HUGH HEFNER:
..kad se radi o ovakvim slucajevima sklon sam da poverujem da je u pitanju rodjeni zlocinac..ovaj covek je morao biti sklon nasilnistvu i problemima...
gresis. mogao je biti pitom i fin, idealni "zet", zatim odlican djak, uzoran sportista i pozrtvovan i odan decko. i tako godinama. sve dok ga devojka nije napustila... a onda ju je ubio gimnastickim tegom jer 'nije mogao da zamisli zivot bez nje"... sve te price su jezive, potresne i ostavljaju coveka bez teksta i ideje...

ja ne znam, a to me jedino zanima, da li kod takvih slucajeva presudjuje trenutak afekta... odnosno da li je moguce izbeci zlocin.

uh, gde otvorih ovu temu :(
 
Neko ima slabije kocnice...nema shanse prepoznati ih na vreme.
Kod svih takvih slucajeva je zajednicko jedno: preterana ljubomora,posesivnost i nesigurnost. Na zalost, skloni smo da te pojave tumacimo kao "dokaz ljubavi" ,pa devojke i momci trpe i nasilje koje opravdavaju ljubomorom.
 

Back
Top