Kako vam se svidja....

Sergi0

Domaćin
Poruka
3.147
Da se ne bi otvaralo josh 10000000000000 tema o tome kako vam se svidja OVO ili ONO (npr. moja desna pocepana charapa) mozete iskoristiti ovu temu u tu svhru... pa pustite mastu na volju.....detaljno obrazlozite kako i zashto vam se bash to svidja i ... eto!

evo posto je moja masta vetj uveliko na p(v)olju ja tju da napishem moju volju... :) ... pa da pochMeMo:

Da li vam se vishe svidja kad bubnjari tresu, lupaju ili pak udaraju ?? Obelodanite svoje mishljenje... 3... 4... sad!
 
:lol: :lol: :lol: :lol:
A ha ha ha.... Svidja mi se tema samo ne i ona tvoja zabrana da na njoj lupam gluposti i unistavam je.... Ali nema veze... ;)
Sve to zajedno... :lol: :lol: :lol:
Nego sad ja usput da priupitam nesto da li je iko cuo mozda za Lucu Turilli i ako jeste sta misli o njemu.... 8-)
 
hlns:
nego, prvo pitanje, bubnjari, treba da sviraju bubanj, ne da ga siliju, tresu, shutaju

Tacno! U potpunosti se slazem. Ja imam moj mali bubanj. Svakoga dana uzmem malo da vezbam na njemu i onda sviram, sviram, sviram. Na zalost, moje komsije nemaju razumevanja. Mama mi je rekla: "Liiiizo, ne bubnjaj tako mnogo" Ja sam rekla: "Dobro!" i nastavila da bubnjam i bubnjam. Bas je divno! 8-)
 

Back
Top