ROKERI vs. FENSERI vs. HOPERI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Trinity89

Početnik
Poruka
38
Svaku od ove 3 vrste muzike slusha odredjen tip ljudi i tu nema mnogo izuzetaka. Ali, za razliku od Grand populacije, ova druga 2 imaju da ponude po neshto dobro. :D
Rep koji nije komercijalan, znachi ne 50-cent-ovski fazon, ima mnogo dobre textopisce, a rok (stari) i metal (ne rachunajuci new age)... Jbg, nema tu shta mnogo da se hvali, mnogo su jaki. :) Zashto se ove dve grupe ljudi toliko jbn ne slazu?! Obe imaju bitnu zajednichku crtu: gade se Pink kulture.
Npr. meni je najbolji ortak hoper, a ja slusham Kiss, Maiden-e, Apokaliptiku, Hladno Pivo itd.
Da skratim prichu-shta vas sprechava da feel the love.. :?: :D

Peace up!
 
ma daj bre thruo....rekoh vecj "ne mozhesh da prichash nekome ko ne zheli da slusha" :roll:...ma na 4umu ima ogranichenih kvazi "rokera" koji smatraju da je rep glup, a ne znaju nishta o njemu :roll: i misle da ako pljuju po repu da su time vecji rokeri..sve je to zato shto neki vole da se ogranichvaju [shto ih je i sik pitao kako ih ne mrzi da se tako ogranichavaju...shto naravno nije dobio odgovor] :roll: :roll: :roll: ....ma mene briga vishe :lol: ja volim oba :mrgreen:....tako da sam je meni to oke 8-)
 
najvise slusam rock tj gitarsku muziku. Ne volim hip-hop/rap a pogovo ne narodnjake ali nemam nista protiv tih ljudi, tj "fensere" nesto bas i ne volim :D
Svako ima pravo da slusa sta mu se svidja, a budala ima i medju rokerima i fenserima i hoperima :)
 
joj ja bas ne volim hopere ni fensere joj oni mene bas nerviraju......itd. - glupe izjave

ja nemam nista protiv nikoga ko me gotivi, gotivicu i ja njega ko mene ne necu ni ja njega. Lično slušam punk-rock ali postoji i nekoliko rap grupa, domaćih naravno koje mnogo gotivim i nemam nista protiv likova koji se iskreno furaju na to .... ali me poprilično nerviraju oni što se na to furaju zbog stylinga i ne samo na to nego na bilo koji drugi subculture pokret
 
E ovako da ja kazem nesto na ovu temu:Smatram da je suvisno raspravljati o tome ko sta slusa,jer,kao sto svi vec znaju,ukusi su razliciti. Ja,recimo slusam i hip-hop i rock.I Pearl Jam,i Him,i Apocalypticu,i Marchela,Nigrutina itd. Nick mi je iz perioda kad sam obozavala Madonnu.Ja je i dalje obozavam,ne zbog pesama,nego zbog nje same.Tako da...Ako neko slusa samo hop,ok je. Ako neko slusa samo rock,ok je. Ako neko slusa oba,ok je.Nije ok ako neko slusa narodnjake,ali ko sam ja da se mesam u zivot tudjih ljudi............
 
@Kad LupimLupim
Ne bih sad da svaki pravac delim na podvrste, nemam toliko vremena na netu.
@DeteSunca
Naslov se odnosi na LJUDE, ne na VRSTE muzike.
@Lucky girl
Ako te smara tema, shto troshish vreme da komentarishesh?
@thruo
Jbg, sve bi bilo ok da ljudi slushaju samo the Marley family. :o)
 
ja slusam obe vrste muzike..dobro,od repa(hopa...kako god),slusam marcela i eda maajku...mada metal slusam mnooooogo,ali mnoooooogo vise...dakle,slazem se i s hoperima i metalcima...grand ne mogu da smislim!prezirem ih!!!!ali...druzim se s jednom folkerkom...i to nije druzenje..sa njom mogu pricam samo o tome da li je Luka voli ili ne:roll:
da li je povrsna ili se samo pravi da jeste,zato sto misli da je to "cool" ne znam,ali ako je ovo drugo ima veoma poremecen stav o tome sta je"cool"...
da ne odudaram od teme previse....
volim i metal i rep...
naravno,metal 666% vise:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top