NAJ BLAM

Ma nije, dish je u svom filmu, ja u svom. Nego, prije koleginica je moron. Izludjuje me. Prije pola sata, ulaze mi u kanc. neki matori likovi (preko 60 sigurno). Ona ih zna lichno, nego i ona je mnogo matora. Jedan lik pricha vic o Perici i uchiteljici. Vjerovatno ste ga chuli, vec je dobrano ofucan. Perica je pitao uchiteljicu koja je gospodja u braku: ona koja lize sladoled ili koja ga grize. Uchiteljica je odgovorila, ona koja ga lize, na shta je Perica rekao: "To shto ste pomislili je perverzija, u braku je ona koja nosi prsten."
Uglavnom, moja kolegica je htjela matorcima objasniti da sam ja u braku, pa im je nadovezujuci se na vic fino rekla da sam ja od onih koje lizu. Htjela sam da je ubijem, josh ne mogu da se smirim. Nevjerovatno je koliko su te matore zene perverzne.
 
della:
Pishem izvjeshtaj nakon odradjenog kursa daktilografije. Eh, ta birokratija... Izvjeshtaj ide u stereotipnom tonu: kurs, kucanje, kucanje, kurs i tako u nedogled. Naravno poshto slijepo kucam s vremena na vrijeme se potkrade koja greshka, da ne duzim dobila sam napisanu rijech KURACANJE. Naravno, nisam primjetila greshku, a da slucaj bude josh gori, nisam provjerila tekst na greshke. Nastavljajuci, po Marfiju, nemam shtampach na svom rachunaru, shtampam preko mreze na shtampachu u dir. kancelariji. Poshto sam bila u guzvi, kazem dishu, pregledaj izvjeshtaj ja moram da idem u banku. Chovjek je odmah uochio greshku. S njim radi jedan filozof, kome se direktor pucajuci od smjeha obraca s pitanjem shta bi ta rijech trebala da znachi, a kolega rijech tumachi po Frojdu. Sreca, bila sam u banci. Direktor dolazi do moje radne kolegice, pita nju za mishljenje, a ona odgovara: "vjerovatno joj je to u glavi." Zamislite kako sam se osjecala. Htjela sam dati otkaz.
DEZAVU!!!!! vec sam negde na forumu video isto ovo!!!
 
Као моали имао сам друга цигу који је иначе био скинхедс.Пошто смо наравно слушали ритам нереда,Он се потрудио да запамти један део песме и уместо дуго су те водили слепци дуго су мутави причали,он је пево дуго су те водили немци дуго су ручали причали.други је певао Барселон ту ју грил енд фреш о веј???иначе химна очлимпијаде 1992
 
U_R is back!!!:
cigan skinhead??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: WTF!!!
Ovo me podseca na onaj film kada je jevrej skinhead...lol
Требао си да видиш кад се ошишао наћелаво :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top