Македонија ће после САД и ЕУ признати Космет

Strela

Elita
Poruka
17.244
Црвенковски: Македонија ће после САД и ЕУ признати Космет

Политика - Пре 20 сати

БЕОГРАД - Председник Македоније Бранко Црвенковски изјавио је да ће, ако у Савету безбедности УН не буде донета резолуција о статусу Космета, а САД и ЕУ једнострано признају ту покрајину, Македонија "бити део тог процеса".
"Да будем отворен. Ако Вашингтон и Брисел и други главни европски центри приступе унилатералном признању Косова, Македонија ће бити део тог процеса", казао је македонски председник у интервјуу Радију "Слободна Европа".

Македонија ће "као земља кандидат за чланство у ЕУ и НАТО, при доношењу властите одлуке узети у обзир заједничку политику свих структура", уколико, из било ког разлога, у Савету безбедности УН не буде донета резолуција о Косову, рекао је Црвенковски.

На питање да ли Македонија тиме ризикује погоршање односа са Србијом, Црвенковски је одговорио да је било таквих претњи "и пре и после избора".
__________________________________________________________________________

Дабогда вам се десило оно што комшијама прижељкујете и чините! :mrgreen:
 
DellBoy-011:
Makedonija će učiniti ono za šta bude smatrala da je najbolje za nju. Ako bude morala da bira izmedju dobrih odnosa sa srbijom ili dobrih odnosa sa USA i EU izabraće ono od čega će imati najviše koristi. i tačka.
Pa i mi mozemo da biramo shta je bolje za nas.Ako vec ne mozemo da prekinemo odnose sa EU zbog priznavanja jer ekonomski od njih zavisimo,mozemo to sa usranom makedonijom koja je gora ekonomski chak i od nas.
 
DeteSunca:
Ako Bog da iduće godine i mi čemo njima pomoći da se oslobode tereta.
Inače Makedonci su jedni od najdruželjubivijih i najboljih ljudi koje sam ikada upoznao, ali kao i uvek, politika opasno yebe stvari,

Какви "Македонци", *ебо вас Јосип Броз! ЧОКАЛИЈЕ = обичне ПРИШИПЕТЉЕ и ГРЕБАТОРИ !
 
DellBoy-011:
Makedonija će učiniti ono za šta bude smatrala da je najbolje za nju. Ako bude morala da bira izmedju dobrih odnosa sa srbijom ili dobrih odnosa sa USA i EU izabraće ono od čega će imati najviše koristi. i tačka.
naravno,ko sto bi i mi trebalo da idemo linijom koristi a ne bratstva i pravoslavlja...
nisu ni makedonci ludi...
 
eremita:
Какви "Македонци", *ебо вас Јосип Броз! ЧОКАЛИЈЕ = обичне ПРИШИПЕТЉЕ и ГРЕБАТОРИ !
Pazi ovamo biseru, tako se možeš obraćati svojoj mami (sa sve delom o Titu). Ako ih ja zovem Makedoncima to tebe ne tangira i samo zaobiđi. Onda kad te citiram i napišem tebi nešto uvredljivo imaš pravo da izletiš ovako prostački. Ti ih zovi i Marsovcima ako želiš, to nije moja briga.
Više imam sličnog sa bilo kim Makedoncom kojeg sam upoznao nego sa nekim Srbima, uključujući i tebe...
 
Јој ако им и ми прекинемо односе има да поцркају. Грци их не признају, чини ми се ни Бугари, Шиптари их освајају, још ако их и ми одсечемо, не пише им се добро. То је требало урадити још од онда кад су ухапсили и осудили митрополита Јована.
Проблем је само што је такав отпад од људи омиљени партнер САД, кој је и сама настала од истих.
 
Inace postoji opravdan razlog da se tzv. makedonci pisu pod navodnicima, jer je to ime prljava brozova podvala, koje uzurpira deo grcke istorije.
Nasi pravi saveznici su Grci i treba ih uvek i u potpunosti podrzati u stavovima prema BJRM.

Bas juce napisah na drugoj temi, da je tzv makedonija, buduci deo Veljike Aljbanije, a da ce 'makedonci' zavrsiti kao nacionalna manjina, dok jednom ne budu u potpunosti asimilJirani...
Tako da upravo od tih jadnika i one crnogorske milove bagre i ocekujem da budu prvi koji ce priznati 'drzavu' KosovA.
 
СЛОБОДА:
Јој ако им и ми прекинемо односе има да поцркају. Грци их не признају, чини ми се ни Бугари, Шиптари их освајају, још ако их и ми одсечемо, не пише им се добро. То је требало урадити још од онда кад су ухапсили и осудили митрополита Јована.
Проблем је само што је такав отпад од људи омиљени партнер САД, кој је и сама настала од истих.

Па како се само провлаче овде са својим производима, немам речи, класика чокалијска... смучили су ми се... једно је музика а друго су ЉУДИ - а они су постали НЕЉУДИ ! А када им загусти биће: братко, братко, чокалијски смрадови !
Где би данас били да Србија није 20 година уплаћивала сваког месеца по ЈЕДНУ ДНЕВНИЦУ СРБИЈЕ ЗА ЧОКАЛИЈЕ(обнова Македоније после земљотреса, колико је само Срба погинуло спашавајући те сплачине од људи) - брабоњци једни бедни......
 

Back
Top