temporary files...

zeljusa

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
pozdrav,
imam sledeci problem,
kada sam narezio preko nera, on mi je stavljao kao image, i tako stavljao filmove u local temporary files...e sad to i nije toliko vazno...
e sada na hardu imam samo 5gb slobodno, a trebao bi imati min 10gb..znaci nero nije automatrski ocistio onaj folder tako da mi ti nepotrebni fajlove jos an hardu leze i zauzimaju mesto...
e ja sam jednom usao u taj folder, ne sjecam se tacno gdje se nalazi...preko ono clear disk (kad se klikne na propetrities od HD) ne pomaze, ne nalazi to...

e jel moze neko da me uputi gdje se to nalazi da manuelno obrisem!i da li je to sigurno? da ne zeznem windows?
 
zeljusa:
pozdrav,
imam sledeci problem,
kada sam narezio preko nera, on mi je stavljao kao image, i tako stavljao filmove u local temporary files...e sad to i nije toliko vazno...
e sada na hardu imam samo 5gb slobodno, a trebao bi imati min 10gb..znaci nero nije automatrski ocistio onaj folder tako da mi ti nepotrebni fajlove jos an hardu leze i zauzimaju mesto...
e ja sam jednom usao u taj folder, ne sjecam se tacno gdje se nalazi...preko ono clear disk (kad se klikne na propetrities od HD) ne pomaze, ne nalazi to...

e jel moze neko da me uputi gdje se to nalazi da manuelno obrisem!i da li je to sigurno? da ne zeznem windows?
Skinio ovo (CCleaner)
http://www.filehippo.com/download/9838386a743262a2d7aaedfb3b432ae2/download/
ili bilo koji drugi kliner
većina njih je besplatna a sasvim korektno obavlja posao čišćenja
ovaj možeš prebaciti na srpski pa ti zbog toga dostavljam njegov link
 
Koliko vidim Nero pri kopiranju stavlja svoj image ovde C:\Documents and Settings\(korisničko ime kompjutera)\My Documents\TempImage.nrg. Proveri tu.
Nećeš zeznuti Windows. To nema veze sa samim sistemom.
 
Неће ти шкодити ако с времена на време покренеш windowsow програмчић
cleanmgr.exe
који се налази у:
C:\WINDOWS\system32

Направи пречицу (shortcut) и постави га на радну површину (dektop),
као и ја, и понекад га покрени и нек ти чисти.
 
@drinjaca
tako sam pokusao, ali nece....
znam kada sam gledao adresu nera, dje stavlja, prije nego sto sam promjenio, bilo je nesko local~.....ne sjecam se dalje...bilo je sve velikim slovima ispisano :)

sad cu probati programom koji je tihi preporucio..
 
zeljusa, нијесам ни мислио да ћи моја препорука помоћи конкретно код твог проблема, већ да ти може користити у будућности, као и свима који ово читају. Драго ми је да да си решио проблем.
 

Back
Top