pomozite pesnicima da poboljsaju sajt

plemeniti vitez

Početnik
Poruka
7
Udruzenje za podrsku pesnicima "POETA" je postavilo sajt www.poetabg.com
Mi smo neprofitno udruzenje i pomazemo talentovanim a nepotvrdjenim stvaraocima.
Zanima nas da li ima ljudi dobre volje koji bi nam malo pomogli oko uredjenja sajta.
Ovo sto smo do sada uradili je amaterski ali vec pokazuje izvesne rezultate.
Potrebna nam je baza podataka za registar autora koju NE ZNAMO DA NAPRAVIMO.
Trenutno smo registar autora napravili u wordu i rucno ga sortiramo.
Takodje bi zeleli da na sajtu da postavimo anketu, forum i peticiju.
Ako ima nekoga da nas uputi da li na internetu ima gotovih navedenih baza bili bi Vam zahvalni da nam javite, ili da nas uputi kako da je napravimo.
Mislim da ste svesni da pesnici nemaju para da plate izradu sajta (u dzepu nista u dusi bogatstvo)

Unapred zahvalni
Redakcija POETA
 
Desecration Smile:
Ja bih pomogla, ako želite, što se tiče nekih od ovih stvari, a vi da me primite u udruženje, pošto sam neafirmisana pesnikinja...pošaljite mi PP :)
Drago nam je sto zelite da nam pomognete oko poboljsanja izgleda sajta i postanete clan naseg Udruzenja. Popunite pristupnicu na www.poetabg.com i posaljite Vase radove koje cemo sa zadovoljstvom objaviti. Sto se tice sajta trenutno nam pomaze uvazeni gospodin Momic i sa njegovim savetima i uputstvima polako, ali sigurno napredujemo sa izradom baze nasih clanova. Hvala Vam na vasoj ljubaznosti da nam pomognete. Ako znate da li ima neki nacin da se postavi peticija na nas sajt, bili bi Vam zahvalni da nam posaljete linkove koji upucuju na sajtove gde se nalaze uputstva kako se "pravi" peticija. Znamo da ima ona gotova gde samo popunite tekst peticije, ali mi bi zeleli da bude na nasem sajtu, jer zelimo da tu peticiju i predamo nadleznim organima Republike Srbije. Nadamo se da cemo brzo imati nasu Bazu, pa mislimo da ce onda ici lakse i sa postavljanjem peticije. Ukoliko to nece oduzimati Vase dragoceno vreme bili bi Vam zahvalni da nam pomognete.
Nismo ograniceni vremenskim rokovima i ne bi Vam mnogo dosadjivali.
U svakom slucaju, hvala na iskazanom razumevanju.
Srdacan pozdrav
Redakcija POETA
 
Saljem svoje radove na par sajtova i u forumu Krstarice u virtuozni klub pesnika.
Pitanje: Da li je to pod "Istim krovom" ili se osamostaljujete kao sajt ?
Tehnicki nisam na nivou/Komp. itd/ ali imam poprilicno radova, poezija&proza
pa ako vam to sta cini spreman sam da pomognem.Javljam se po preporuci
koleginice iz ch.
Puno uspeha u buducem radu !
 

Back
Top