А У Т O Б И О Г Р А Ф И Ј А

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Strela

Elita
Poruka
17.244
А У Т O Б И О Г Р А Ф И Ј А


Зовем се Зоран Ђинђић!

Рођен сам у СФРЈ. Потичем из старе угледне комунистичке породице. Отац је био пуковник КОС-а а мама члан АФЖ-а.

Никад нисам славио Славу и сличне глупости.

После завршеног факултета одлазим у Немачку где магистрирам и докторирам код марксисте Хаберманса. Међутим, тешка економска ситуација натерала ме је да у слободно време радим као жиголо. Такође сам трговао кожним јакнама и зубарским столицама.

У међувремену у једној жиголо акцији заљубљујем се у Хелгу, Немицу из фине породице. Хелга је била мало старија (74 године), али ме то није спречило да се удам. Убрзо, Хелга је преминула. Мени је остало целокупно наследство. Те паре улажем у акције Кока Коле и враћам се у СФРЈ.

1990. оснивам ДС заједно са групом квази дисидената и лажних опозиционара. Био сам шеф изборног стаба прве кампање ДС-а. Од малверзација из те кампање купујем стан на Студентском тргу!

1992. године успевам уз помоћ Горана Весића да преузмем странку. Крадемо гласове Мићуну и побеђујемо! Одмах ступам у контакт са СДБ-ом.

1992. ДС даје кадрове за савезну владу а 1993. за републичку. Тада нисам постао премијер јер ме зафркао Дуле Михаиловић. Али не губим време, повезујем се са Цанетом Суботићем и од 1994. до данас тргујем цигаретама.

1995. печем вола на Палама заједно са Коштуницом - ту кујемо план како да се супротставимо бомбардовању НАТО пакта. Данас хоћу све њих да изручујем Хашком трибуналу!

1996-1997 се виђам са Милошевићем једном дневно, док десетине хиљада будала шета улицама. Нажалост тада ме је за...о Вук. Да бих спречио пад Милошевића разбијам коалицију ЗАЈЕДНО и дајем оставку на функцију градоначелника када је Београду било најтеже.

1999. бежим из земље због Нато бомбардовања. Све време проводим у Аустрији и Немачкој и тражим да се бомбардовање продужи бар годину дана!

По налогу својих газда из иностранства враћам се у земљу и укључујем се у ДОС. На име Војислава Коштунице постајем премијер Србије. Данас сам у Србији Ја БОГ. Ништа без мене не може. Владаћу бар још тридесет година. Остало ми је да још срушим В.К. и Србија је само моја.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top