F avioni su najaci

Bas danas gledam film gde jedan f-16 rusi 6 migova, sve i jednog pogadja raketom u kabinu, a migovi ni da se mrdnu, sve uz komentar losi momci su gotovi, Pozivcanio sam i malo se pogurao sa televizorom...ali nisam jos su-3x primjetio u americkim filmovima :)))) bas me interesuje kako bi to ispalo :)
 
majsta:
Bas danas gledam film gde jedan f-16 rusi 6 migova, sve i jednog pogadja raketom u kabinu, a migovi ni da se mrdnu, sve uz komentar losi momci su gotovi, Pozivcanio sam i malo se pogurao sa televizorom...ali nisam jos su-3x primjetio u americkim filmovima :)))) bas me interesuje kako bi to ispalo :)
ni da se mrdnu? mora da su bili parkirani ...
 
29 tka ma svi su filmovi na fazon neke superiornosti koje uopste nema, samo da bi se oci zamazali danasnjim mutavim klincima koji su jedini u stanjunapisati ovakve clanke, a da pri tome ne sjednu mjesec dana pa procitaju masu clanaka o stvarima napravljenim u bivsoj YU...a stari mi prica u ratu u bih izlecu oni iz helikoptera specijalci i kao vicu go go go a jaran sa puskomitraljezom stao i lakapo :)
 
holivud je cudo, a ovo su avioni :):)
 

Prilozi

  • rusi.jpg
    rusi.jpg
    59,4 KB · Pregleda: 12
  • su 37.jpg
    su 37.jpg
    36,8 KB · Pregleda: 9
  • su 47.jpg
    su 47.jpg
    26,1 KB · Pregleda: 10
Ovaj posljednji tamni avion je cini mi se zadnji model suhoja su-37 koliko sam upoznat ali ima i on jos neku oznaku su-4x, ispravite me ako grijesim.Ah sad nadje na netu s-37 ili su-47 bio sam blizu, zaista impresivno izgleda,
 

Back
Top