zeliteli duzi seks zene

vladimir84nn:
obicno svaki muskarac kada upozna neku novu cicu i zavrse u krevetu brzo zavrsi posao jer mu je nova i previse se napali. vremenom to bude druga prica,ali treba ostaviti dobar utisak na pocetku

Zna da se desi, istina je, ali ne generalizuj.
Ako ti se to desava cesce nego sto bi voleo, probaj za pocetak sa nekim kondomom koji omogucava da sex bude duzi, tj da ne pregoris za dva minuta. Za pocetak obicno to bude vise nego dovoljno da ostavis "dobar utisak".
Ne znam cemu panika, osim ako nisi zamislio da ti sex traje minimum sat ipo.
 
vladimir84nn:
obicno svaki muskarac kada upozna neku novu cicu i zavrse u krevetu brzo zavrsi posao jer mu je nova i previse se napali.

Ja ba$ suprotno. Sa novim devojkama u pochetku najche$ce uop$te ne svr$avam.. ono.. jebem.. jebem... jebem ih dok me ne zamole da prestanem. Vecjina zatechena situacijom istripuje da mi se ne dopada zato $to nisam svr$io pa onda moram da se smaram i da ih uveravam da je sve u redu, da je to kod mene normalno, ali eto.. psybody 8)
 
Hard as a rock:
Koliko duže? Neko te je to lepo pitao... Nije cilj da odereš partnera da mu se smuči, već da pružiš kvalitetnu minutažu koja zadovoljava oba partnera. Upoznaj je, prilagodi joj se i uživaj... :-D

Ja sam pitala!
Mislim, bas sam u fazonu da me neko drlja satima pa da posle zarastam nedeljama! :shock:
Zasto se pojedini muskarci tripuju da sto je odnos duži bolji su jeb.aci?
Jel to nezrelost ili nedostatak osecaja?
Hoce li mi neko razresiti misteriju?
 

Back
Top