treba mi pomoć oko mirc -a

Nazalost ja mislim da ti je verovatno zbog dobrog ponasanja banovana IP adresa pa ti to onemogucava konekciju na pri caonicu. ostavi mi podatke kojima si se sluzio pa cu pricati sa nadleznima. Mislim na pre svega nick koji si koristio....

Mozda ti je banovana neko vreme, videcu ...

Pozdrav...
 
Ma kakvi,ili sam ja potpuno glup da upotrebim mirc. Hocu da udjem na adresu irc.cg.yu e molim vas sta sve treba da kucam u sva ona polja,mislim ovo description,irc server,ports,group i treba li sta da se kuca u nickname,alternative nick,e-mail adress?
 
Jel moze neko da kaze konkretan problem pa da se resi?
Mislim, stavljate podatke koji nisu bitni, ili koji nisu jasni. Recite tacno sta se desava pri konektovanju tj ako ste na mircu kopirajte tacno ono sto vam pise.
Kada ste banovani ne postoji mogucnost da se odbanujete, ali moze da se nadje nacin da udjete na irc. Jednostavno morate ostaviti tacno ono sto vam je izaslo. Resenje postoji (skoro uvek :) )
 
Razlog za banovanje je uvodjenje klonova, ili drugim recima, neko je sa jedne IP adrese (koja je istovetna kao tvoja) konektovao vise nickova. Jedna od zastita koje se primenjuju na irc serverima je da se takvi korisnici banuju. Ne znam da li imas dinamicki ili staticki IP. Mozda tvoj ISP dodeljuje grupi korisnika isti IP, pa je tu problem. A moguce je da ti je ceo ISP banovan, tako da ti preostaju samo proxyji
 
allenton11:
pa dajte pomozite koje.je resenje.....USER HAS BEEN BANNED FROM BOLCHAT ( CLONES! )"............
__________________________________________________________________________

I to mozes resiti veoma prosto!
Skini sa interneta program HideIP i crack sa njim naravno i nakon instalacije HideIP ce automatski izmeniti tvoju IP adresu tj citace i prikazati Ip adresu kao da potice iz Afrike npr!
Ili samo promeni provajdera na BeocityNet 042210990,korisnicko ime : beocity,password ti je nije neophodan! i idi na mIRC dok ti ne skinu Ban!
 
dollar MC:
Razlog za banovanje je uvodjenje klonova, ili drugim recima, neko je sa jedne IP adrese (koja je istovetna kao tvoja) konektovao vise nickova. Jedna od zastita koje se primenjuju na irc serverima je da se takvi korisnici banuju. Ne znam da li imas dinamicki ili staticki IP. Mozda tvoj ISP dodeljuje grupi korisnika isti IP, pa je tu problem. A moguce je da ti je ceo ISP banovan, tako da ti preostaju samo proxyji
Korisne reci...za nas koji ne znamo te detalje :)
 

Back
Top