ZBOGOM KRSTO!!!!!!

Majkl Džekson

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
258
MOZDA STE PRIMETILI, A MOZDA I NISTE DA VEC DUZE VREME NE POSECUJEM FORUM! A JEL ZNATE ZASTO? ZAHVALJUJUCI BISERIMA KAO STO JE PAPAJA KOJI ISKORISCAVAJU NEDOSTATAK MODERATORA NA OVOM PODFORUMU PA OTVARAJU GLUPE I BESMISLENE TEME KOJE NEMAJU VEZE NI SA CIM! TIME ODOSE SVE DOBRE TEME U ZABORAV! SETITE SE KAKAV JE BIO HUMOR PRE DVA MESECA! A GLEDAJTE SAD! RASPAD! DESET TEMA OTVORENIH POSEBNO A MOGLE SU DA STANU U JEDNU! NADAM SE DA STE SRECNI I ZADOVOLJNI TIME STO STE URADILI, JA IDEM ZAUVEK! KOME TREBAM, IMAM MAIL I MSN DJDACMAN@MSN.COM A NA KRSTU VISE NE IDEM, MAKAR DOK NE DODJE MODERATOR! KO OCE DA BUDE U KONTAKTU SAMNOM, IMA MOJ MAIL I MSN! A VI MAJMUNI ZBOG KOJIH ODLAZIM...ZNATE GDE DA IDETE... DOVIDJENJA!
 
Tuzno je sto normalni odlaze a budale se nagomilavaju na krsti...Ja cu da se borim i ima da smaram admina sve dok na humoru ne bude moda....Sta da ti kazem dacman...cim ovde dodje mod javi cu ti mailom...pozzzz
 
Bas me briga za vas..zajebavajte se vi... Ja ovom porukom obavestavam moje prijatelje, a da vi znate kako je bilo ranije na forumu, ne biste tako pricali! Ja sam reko svoje. I ti ces mi nedostajati muslimanko iako te ne poznajem
 

Back
Top