EU i(li) Rusija

Od ova dva dobra nezna se koje bi bilo vece zlo za nas.U svakum slucaju bi bili jebena strana.Ako ce mo u EU moramo dati Kosovo Ako ce mo u Rusiju i tu ce mo debelo platiti samo malo kasnije,kako god okrenes nije po nas dobro.
 
Cu Rusija ?!?!

Idi ti brale u Rusiju ko ti brani.. idite vi izabrani :D :D

Srbiji ne treba ni EU ni Rusija. Srbiji treba da se demokratski samodisciplinuje i sredi i uredi

A na to samodisciplinovanje i uredjivanje nam nikako ne trebaju ruski ili belosvetski kapitalisticki svinjari i prevaranti...
 
Ма ја сам то рекао да бих нервирао неке. Иначе се више уздам у Кину, а радије бих живео у Венецуели (Бразил ми се више свиђа, али ипак онолики криминал...)

А шта си ти неки клон, тако чујем...
Мој клон?
 
Frozen74:
Cu Rusija ?!?!

Idi ti brale u Rusiju ko ti brani.. idite vi izabrani :D :D

Srbiji ne treba ni EU ni Rusija. Srbiji treba da se demokratski samodisciplinuje i sredi i uredi

A na to samodisciplinovanje i uredjivanje nam nikako ne trebaju ruski ili belosvetski kapitalisticki svinjari i prevaranti...


Covece pa ti ni sam neznas zasta si! U jednom od sovjih postova (na temu da li ste za ulazak Srbije u EU ) si samo odlucno omalovazavao radikale da su nepismeni i da su prepoznatljivi po tome sto nisu za ulazak Srbije u EU a sada nekim kritickim argumentima govoris da u stvari nisi ni sam za ulazak Srbije u EU i da Srbija ali i sprsko gradjanostvo
treba da se "demokratski samodisciplinuje i sredi i uredi " To su ti poletani ovog foruma. Nemoras vise da glumis neznalicu. Skontali smo ta to jesi ali stvarno. Pokusaj malo autosugestijom bar pokusati da postujes korisnike ovog foruma koji imaju drugacije misljenjem od tebe.
P.S. To ti je savet.
 
nemanja24:
Covece pa ti ni sam neznas zasta si! U jednom od sovjih postova (na temu da li ste za ulazak Srbije u EU ) si samo odlucno omalovazavao radikale da su nepismeni i da su prepoznatljivi po tome sto nisu za ulazak Srbije u EU a sada nekim kritickim argumentima govoris da u stvari nisi ni sam za ulazak Srbije u EU i da Srbija ali i sprsko gradjanostvo
treba da se "demokratski samodisciplinuje i sredi i uredi " To su ti poletani ovog foruma. Nemoras vise da glumis neznalicu. Skontali smo ta to jesi ali stvarno. Pokusaj malo autosugestijom bar pokusati da postujes korisnike ovog foruma koji imaju drugacije misljenjem od tebe.
P.S. To ti je savet.
Ceo svoj glupi post baziras na cudjenju kako je neko ko je rekao da su radikali nepismeni sada cudan jer je protiv ulaska u EU ?! Dakle to je prva budalastina o kojoj zatim raspredas... i napisa ti dosta budalastine vezano na tu prvu totalno debilnu konstataciju.. Dakle ne vidim da neko ko nije retardiran moze da misli da je nemoguce u isto vreme misliti da su radikali mahom nepismeni i u isto vreme biti anti-globalista i protiv ulaska u EU !?!?

Drugo (to sam podebljao) govoris o sebi u mnozini... Dakle ili si umislio da si posle dva posta postao neki toboznji lider na forumu (sto je nemoguce jer smo ovde svako na svoj nacin posebni) ili si podvojeni bolesnik kojem je potrebno lecenje.

Dakle sve u svemu izvire glupost iz tebe :D :D :D
 
Duh Sekire:
Ma može i Surinam, samo da nije Evropa ili USA. ;)


d026.gif
 
hektorius:
Zlatna sredina, kao sto je drug Tito radio, ni tamo ni vamo, ili malo jednima malo drugima, po potrebi. Tudje iskoristavajmo - svoje ne damo!
То би реално било најбоље за нас. Међутим осиона Европа а и Америка нас просто гурају у загрљај Русима. Треба са свима да имамо пријатељске односе и сарадњу. Данас то није могуће. Данас нам је Русија једини пријатељ. А сутра ? Можда ... Али ЕУ има за много тога да се извини.
 
Lacibg:
То би реално било најбоље за нас. Међутим осиона Европа а и Америка нас просто гурају у загрљај Русима. Треба са свима да имамо пријатељске односе и сарадњу. Данас то није могуће. Данас нам је Русија једини пријатељ. А сутра ? Можда ... Али ЕУ има за много тога да се извини.

Proci ce mnogo vremena dok se Evropa izvini, ako uopste. A i Rusi bi mogli da budu malo veci prijatelji nego u zadnjih 10-tak godina, da su oni bili malo agresivniji ne bi ni doslo do NATO agresije, ali je i njima u medjuvremenu postao vazniji odnos sa EU i USA nego sa nama, na zalost.
 
tokyo:
ma da! taman posla...
:shock:
da niste doveli krajem 80ih onog Zlobu Miloševića :evil: na vlast...Juge bi još dan danas bilo...
samo u obliku konfederacije... i bili bismo već odavnu dio EUa
Ово је смешно!Па Хрвати су ионако само хтели да се отцепе,и очисте Хрватску од Срба! А конфедерација је била само једна смешна и лицемерна Месићева прича!
 
hektorius:
Zlatna sredina, kao sto je drug Tito radio, ni tamo ni vamo, ili malo jednima malo drugima, po potrebi. Tudje iskoristavajmo - svoje ne damo!

E to je najpametnije. Ali na zalost hladni rat se zavrsio pa nemaju nikakve koristi od nas. Tad nas je Amerika gurala da spijuniramo Rusiju a Rusija nas gurala da spijuniramo Ameriku i svi su placali i od svih smo bili zasticeni. Tad smo mi bili simbol neutralnosti. A sad je Rusija mnogo slaba i Americi ne treba neki satelit(zemlja) da je spijunira a Rusija nema dovoljno da nas plati ikoga da spijuniramo.
 
cim sam procitao ovo
- Прети ли нам отворено друштво тоталитарног надзора? -

odustao sam od daljeg citanja - vec znam da ce da pocnu da laprdaju o bibliji o svetom pismu o zigu zveri trtemrte....
a niko od njih nema tehnickog obrazovanja koliko onaj svestenik iz 14. veka kome je olovka (plajvaz) bila tehnicko cudo....
 

Back
Top