Otvoreno pismo kome god

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Poshto se zakljucha svaka tema na kojoj sep ochne o tome...
prvo da se slozhim sa Zhakom da je CJale na vreme uradio shta je trebalo...
a sada,shto se drugih stvari tiche,kucam u prazno jer znam da cje i ova tema biti obrisana.Ali neka.
Za sve one(a tu su uglavnom sa Tinejdzera :roll: )koji prichaju da je Svashtara za budzhenje postova....Svashtara je pre svega najopushteniji podforum chija svrha i jeste da nema neku odredjenu svrhu(uh kako sam ovo srochila)
a opet,ima vishe smisla nego kukanje tamo nekih neizhivljenih na ljbavne,sxualne,shkolske i ostale probleme,sms poruke i shta ja znam.
Ali ne,kako krene shta da se brishe,SVashtara strada.
A na Muzici em postoji Pashnjak,em bar 10 kafana,koje stoje uzalud.
 
tinejdzeri su odavno po meni otisli u *****....slozila bih se sa keeperom koji je govorio da treba da se otvaraju malo originalnije teme...ssad da li ce svastaru pratiti sudbina tinejdzera ne znam,ali zakljucak ili da dodji novi,inventivni ljudi ili da stari ljudi udare glavom o zid i porazmisle o tome kakve teme treba da se otvaraju...svastara nazalost ispasta,jer najveci broj ljudi postuje na njoj....jbga
 
milicaanchy:
Poshto se zakljucha svaka tema na kojoj sep ochne o tome...
prvo da se slozhim sa Zhakom da je CJale na vreme uradio shta je trebalo...
a sada,shto se drugih stvari tiche,kucam u prazno jer znam da cje i ova tema biti obrisana.Ali neka.
Za sve one(a tu su uglavnom sa Tinejdzera :roll: )koji prichaju da je Svashtara za budzhenje postova....Svashtara je pre svega najopushteniji podforum chija svrha i jeste da nema neku odredjenu svrhu(uh kako sam ovo srochila)
a opet,ima vishe smisla nego kukanje tamo nekih neizhivljenih na ljbavne,sxualne,shkolske i ostale probleme,sms poruke i shta ja znam.
Ali ne,kako krene shta da se brishe,SVashtara strada.
A na Muzici em postoji Pashnjak,em bar 10 kafana,koje stoje uzalud.
e da je meni deset kafana ... svo bi im lav pivo popio ...
 
milicaanchy:
Poshto se zakljucha svaka tema na kojoj sep ochne o tome...
prvo da se slozhim sa Zhakom da je CJale na vreme uradio shta je trebalo...
a sada,shto se drugih stvari tiche,kucam u prazno jer znam da cje i ova tema biti obrisana.Ali neka.
Za sve one(a tu su uglavnom sa Tinejdzera :roll: )koji prichaju da je Svashtara za budzhenje postova....Svashtara je pre svega najopushteniji podforum chija svrha i jeste da nema neku odredjenu svrhu(uh kako sam ovo srochila)
a opet,ima vishe smisla nego kukanje tamo nekih neizhivljenih na ljbavne,sxualne,shkolske i ostale probleme,sms poruke i shta ja znam.
Ali ne,kako krene shta da se brishe,SVashtara strada.
A na Muzici em postoji Pashnjak,em bar 10 kafana,koje stoje uzalud.
samo tako mico reci im
 
Zikica:
ako si im rekla..moro je neko da im kaze.......ej ajde neka mi neko kaze sta je ovo milica pisala mrzelo me da citam nego samo dizem galamu :D

lepo sam rekao ja i stotine i stoine...":roll:...puta :confused: ( :lol: )
da si Ti Zikoslave jedna dileeeja i tebi niko nije potreban....
....zajebavanje i ...sve..to...
tako pa tko

e ajd sad odoh da kuntam i deco budite dobwa da vam ne bi ebo mater.
 
milicaanchy:
Ocenjivanje avatara jeste bzvz :?
to su teme za budzhenje...ali one teme koje iole neshto vrede,odu.
Uostalom,shta se ja tebi pravdam :?
Nisam ni trazila da mi se pravdas... samo mi se ucinilo da ti zalis sto su te teme izbrisane a pre toga si se zalila da ih zakljucaju ili obrisu - pa verovatno te nisam dobro razumela-ispravi me ako gresim
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top