Ne smije se dozvoliti lijepljenje plakata

ALO ALO....omladina je privedena jer je prelepljivala ime bulevara sa laznim imenom bulevara sto predstavlja prekrsaj!!! glupi vucic bi trebao da zna kao pravnik da je to znacajno ralicito od toga da tablu sa imenom ulice drzis u ruci!!!
a jeste li videli ona dva demokratska idijota koja koja sam glasao a ne umeju to da mu odgovore....
 
-HUGH HEFNER:
ALO ALO....omladina je privedena jer je prelepljivala ime bulevara sa laznim imenom bulevara sto predstavlja prekrsaj!!! glupi vucic bi trebao da zna kao pravnik da je to znacajno ralicito od toga da tablu sa imenom ulice drzis u ruci!!!
a jeste li videli ona dva demokratska idijota koja koja sam glasao a ne umeju to da mu odgovore....

Аха... зато је мало пре Вучић са скупштинске говорнице

ПОЗВАО СВЕ СЛОБОДАРСКЕ ЉУДЕ СУТРА У ПЕТ МИНУТА ДО 12 -

ДА СВИ ДОЂУ НА РАСКРСНИЦУ БУЛ.АВНОЈ-а И ШПАНСКИХ БОРАЦА -

И ДА СВИ ЛЕПЕ ПЛАКАТЕ БУЛЕВАР РАТКА МЛАДИЋА.
 
eremita:
Аха... зато је мало пре Вучић са скупштинске говорнице

ПОЗВАО СВЕ СЛОБОДАРСКЕ ЉУДЕ СУТРА У ПЕТ МИНУТА ДО 12 -

ДА СВИ ДОЂУ НА РАСКРСНИЦУ БУЛ.АВНОЈ-а И ШПАНСКИХ БОРАЦА -

И ДА СВИ ЛЕПЕ ПЛАКАТЕ БУЛЕВАР РАТКА МЛАДИЋА.

А јел може да се лепи и она АУТОБИОГРАФИЈА?! :-D :-D :-D
 
Strela:
А јел може да се лепи и она АУТОБИОГРАФИЈА?! :-D :-D :-D

Та "биографија" ће им сигурно бити лепљена уколико стварно БЕЗ ОДЛУКЕ ЈЕДИНО НАДЛЕЖНЕ СКУПШТИНЕ ГРАДА БЕОГРАДА ПУТЕМ СИЛЕ ВЛАСТИ
БУДУ ПРЕИМЕНОВАЛИ ТУ УЛИЦУ... Скупштина града Београда НИЈЕ о томе
одлучивала......
 
Eto bas lepo posto je gotovo fudbalsko prvenstvo i sve utakmice visokog rizika su prosle odavno sutra ce policija imati prilike da se malo razmrda i odrzava fromu, a vec znamo sve kako ce biti tipican radikalski cirkus 100 gradjana i 20 poslanika radikala koji ce se opet valjati po zemlji i izazivati policiju kako bi se svojim maloumnim glasacima prikazali kao zrtve zlih "dosmanlija" naravno ocekuje se da Aca Blowjob bude glavna zvezda cirkusa ,sve u svemu nista novo sve je vec vidjeno toliko puta od 90. naovamo od strane cirkuske trupe SRS uvek je isti scenario bilo da brane ratne zlocince ili seseljev ukradeni blindirani dzip .Inace radikali imaju ubedljivo najzanimljiviji cirkuski program od svih politickih partija u Jevropu mislim i pljuvanje ,mahanje pistoljem ,psovanje majke,cupanje mikrofona,tuca u skupstini,polivanje vodom,kore od banane,zaradjale kasike ,branjenje kradenih dzipova sopstvenim telima ,psovanje i vredjanje sa govornice ,iznosenje iz sale ... mislim da takva skupina primitivnih bolesnika ne postoji ni u onim africkim zemljama koje su pre par godina prvi put osetile sta je parlament i stranacki zivot.
 
eremita:
Аха... зато је мало пре Вучић са скупштинске говорнице

ПОЗВАО СВЕ СЛОБОДАРСКЕ ЉУДЕ СУТРА У ПЕТ МИНУТА ДО 12 -

ДА СВИ ДОЂУ НА РАСКРСНИЦУ БУЛ.АВНОЈ-а И ШПАНСКИХ БОРАЦА -

И ДА СВИ ЛЕПЕ ПЛАКАТЕ БУЛЕВАР РАТКА МЛАДИЋА.


i neka lepe ali ne smeju da prelepe ni jednu tablu!! neka lepe ako ih nije sramta da velicaju krvnika kakav je ratko mladic!!
vidis smrade, u srebrenicu su pronalazili decije paticice a meni od toga nema nista sladje na svetu pa i da je dete muslimansko!!!
 
-HUGH HEFNER:
i neka lepe ali ne smeju da prelepe ni jednu tablu!! neka lepe ako ih nije sramta da velicaju krvnika kakav je ratko mladic!!
vidis smrade, u srebrenicu su pronalazili decije paticice a meni od toga nema nista sladje na svetu pa i da je dete muslimansko!!!

Samo se ti loži. Fetišisto.
Možda je i nekim drugim ljudima štošta slatko, ali mudro ćute.
Nadam se da ćeš dolijati, kao i svaki pedofil.
 

Back
Top