LDP forum

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Konstantin_de_Sisti

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
321
evo pokrecem temu na kojoj ce svi eLDePedomiri sveta, koliko god da ih ima moci da razmenjuju svoje stavove, da podrzavaju jedni druge i da se od srca slazu sa stavovima svojih ideoloskih saboraca
 
Ајде, предлажем то!
Тако би и ова тема имала смисла.
Ионако хвале неку "Политику за децу" која је била форуму беее92 ;)
 
Ceo ovaj podforum je njihov odavno....
Jedno vreme je bio bolesno radikalski,sada je bolesno LDP-ovski.
I ono pre i ovo sada je namerno veshtachki kreirano.
Treba ovce valjda da se ubede kako je pravilno i kosmopolitski razmishljati....
 
I ja sam zeleo to pre za sve teme vezane za Hrvate,sve na jedno mesto..i onako su sve same gluposti nevazne...ali nije se primila ideja...valjda je to neka diskriminacija...neshto kao virtuelni geto...kako god neshto shto loshe govori o nama kao narodu i zbog chega treba da se preispitamo..sram nas bilo!
 
'еби га. Шта сад, још ни један се није јавио ??? Само насели ми к'о сомови на бућкалицу :lol: Колико знам, ниједан одавде није овац-ЛДП :lol:
 
Ja jesam. Sta sada treba da uradim? Da pisem viceve, ili da dubim na glavi, ili i jedno i drugo. Uzgred budi receno, LDP nema ideologiju, nepravda je pocastiti jednu malu politicku partiju tako velikim imenom. LDP nema ni filozofiju. Zar nije top superiska, drugari?! Konacno jedna stranka bez icega!
 
Konstantin_de_Sisti:
predlazem da se otvore posebni podforumi za eLDePediste, radikale i ostale (nas normalne)
И шта ће бити онда : браво друже, јесете, супер, лепо си то рекао ... Шта је ту занимљиво, осим што си искористио прилику да "вас остале (нормалне)" као, издвојиш, односно да радикале прогласиш ненормалним и ставиш у исту корпу са фашистима од 2% гласача. Дозвољено - а јел то култура ДС-оваца ?
 
Да не би било забуне, ако се радикалима приписује речник "који не доликује" (а и ја га користим), по чему се ви "демократе" онда разликујете ?
 
i predlagac ovako pametne ideje da se izabere kao predsednik eLPeDeovskog foruma, makar je to zasluzio za ideju... a ja cu kasnije predloziti otvaranje eSeReSovskog foruma, e sto ce to biti veselooooooo
 
Ja hocu da budem menadjer (?!?!) na ovoj temi....
ma ljudi, zajebavam se....

@laci: nisam DSovac, radikale ne simpatisem zato sto su diletanti u svojim strukama (mislim na stranacke vodje), a smeta i iskljucivost koja je svojstvena kako LDPovcima(koja ide gotovo do fasizma... pricajuci sa njima imam utisak da pricam sa telefonskim automatima posto svi matraju tj."guslaju" jedne te iste stvari kao papagaji) tako i radikalima (pokazuje se u stalnom diferenciranju izdajnika-patriota islicno + to sto ne dozvoljavaju mogucnost da se nacija i zemlja vole na nacin koji se razlikuje od radikalskog)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top