Za sve one koji imaju zelju da se izvuku iz narkomanskog pakla

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cejen

Početnik
Poruka
37
Ovo je prvenstveno za sve roditelje koji imaju narkomana u kuci, kazem prvenstveno za roditelje jer iz iskustva znam da u ovakvim problemima samo roditelji mogu iskreno da pomognu i pruze svu neophodnu podrsku koja je jednom narkomanu,koji je resio da se leci,preko-potrebna.Ja sam 11 godina ziveo samo sa jednim ciljem u glavi [kako da nadjem fix i podmirim svoju potrebu],svakog dana po nekoliko puta.
Za one koji su resili da se skinu,ne zavaravajte se sa psihijatrijama jer sa 14 dana lezanja u bolnici nakljukani sedativima sigurno necete da se skinete moze samo da vam se desi da se overite kad izadjete,ja sam potrosio citavo bogatstvo na privatne klinike,nekoliko puta ugradjivao implantate pio Nalorex ali i sami znate da je to sranje sve dok ste i dalji na ulici sa svojim "dobrim ortacima".
Jedini pravi spas je izolacija od takve okoline.Ja vam preporucujem,
Savetovaliste za prevenciju i tretman zavisnosti
Jovana Ducica 13 , 78000 Banja Luka
tel.051/221-525
E-mail : viktorija@spinter.net
ili pogledajte link
www.izaberi-zivot.rs.ba
meni je pomoglo onda kada su me svi zivi otpisali.Tamo sam proveo 17 meseci i dobio jos jednu sansu u zivotu.Pozovite i informisite se ne budite budale nije droga sve u zivotu.
Ako vas bilo sta interesuje mozete da mi pisete na sale.47@hotmail.com
 
Lepo je sto si podelio svoje iskustvo i zelis da pomognes. MOgao si to da ucinis i na temi koja se bavi bolestima zavisnosti, a koja vec postoji i broji ogroman brj postova i diskusija kako zavisnika tako i onih koji su se iz zavisnosti izvukli. Necu ovo da brisem, neka stoji zbog informacije, ali te molim da dalju komunikaciju na temu narkomanije preneses na postojecu lepljivu o zavisnostima, i sledeci put kad otvaras novu temu pre toga procitas "Obavezno procitati pre postavljanja pitanja", da koristis pretrazivac, jer pokusavamo da ne otvaramo vise istih tema koje se sustinski bave istom stvari. POzdrav.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top