"Poneka ljubav mozda vredi bola,tvoja i moja vise NE"

Odakle ti ta ideja da u tome ima V od vredi?
Ne vredi....
Mislim, mozda njemu odgovara da ga obasipas ponudama....dok mu ne dokurci.

A da volis nekog ko tebe ne voli, moz' da se desi. I da se zaljubis. Ja bila do smrti zaljubljena u Johna Taylor-a iz Duran Duran, a on ma kakvi......pa u Sid Viciosa...a on tja..umro pre nego sto sam se zaljubila. Eh.....

;)
 
AnaBg:):
Sta mislite koliko vredi da patimo za nekim???Da nekog uzlud volimo,da mu stlano to govorimo,i da nam je jako stalo do nekoga...da ta osoba sve to zna i ostavlja nas da patimo...
uzas... obrati paznju na ovo shto si napisala "da ta osoba sve to zna i ostavlja nas da patimo"... u njoj je vec odgovor na tvoje pitanje... kako bi bilo chisto promene radi da budesh sa nekim ko te voli? :|
 
ana, duso, znam da ti nije lako. eh, kad se samo setim sebe u tvojim godinama, straaasno:)
ali ima jedna mnogo jednostavna i jasna recenica iz biblije, koja je inace dosta upotrebljiva u svakodnevnom zivotu:
ne prosipaj bisere pred svinje.
svaka tvoja emocija, svaka tvoja misao upucena njemu (ili uopste), svaka tvoja suza, tuga, ipak su to biseri jedne mlade i emotivne duse. ne bacaj to u blato. budi svesna koliko to vredi i ne rasipaj tek tako. idi dalje, doci ce vec neko sa kim ce ti biti mnogo lepse.
 
Mene moja majka uvek uchila, sine nemoj nikad da volish onog ko tebe ne voli, misilm ne kazhem da slepo poshtujem to, voleh i ja nekada nekoga ko mene ne voli... ali shvatish onda da to nema smisla.

Ima jedna recenica koju bash gotivim.
Kaze ako svaku situaciju u zivotu shvatish kao smrtno ozbiljnu, onda ces zasigurno umreti hiljadu puta.
Zivot ne treba shvatati previse ozbiljno, jer na kraju se iz njega neces nikada ziv/a izvuci.

Pozdrav iz kancelarije sa klimom (kako je lepo i hladno ....)
 

Back
Top