visoke ili nize devojke???

mmm, da... ako kažem da ne očekujem da me neko primeti nego znam da se to uvek desi :roll: biće arogantno, ali eto...napisah...
Samo sam htela da malčice predočim i drugu mogućnost, ali oni koji ne vole niže ili one koje su višlje, naravno da ne mogu da shvate...
 
clay_j:
Imam 164m, i mislim da imam ženstvenije proporcije od bilo koje devojke koja ima preko 180cm... bar od onih koje poznajem... Zaista mislim da se šarm ne nalazi u zapremini, ali mu lepota vrlo koristi...

kakve veze visina sa "zenstvanim proporcijama" ima?!:roll:
ja imam jedno 10-11 cm vise od tebe,pa ne vidim da mi nesto da mi nesto fali.
ja bas mislim da ljudi sto su visi imaju skladniju gradju.dobro,do odredjene granice...preko vec izgleda smesno.
 
Pa nemam pojma...kada negde izadjem svi me gledaju kao roda a nisam ni nesto extra visoka, 173,ali me nerviraju one jakoo niske devojke koje hoce po svaku cenu da budu vise pa se nabiju na one platforme...pa onda nema veze ni kako izgledaju ni umeju li da hodaju....ruzno!:lol:
A moje generalno misljenje je da muskarci vise vole niske....
 
Nervozna pertla:
Anonymous:
'u malim bocama se drzi otrov'
:lol: :lol: :lol:
Tachno! Ja sam visoka 159 i nemam problem sa tim. Jako visokim devojkama je teze da nadju partnera. Uostalom-kazu da sam sitna ali dinamitna...! :wink:
E, na forumu postoje Nestasna ameba, Vragolasta Amfibija, a sad i Nervozna pertla.... Pomesacu vas, bre! :P

Ja sam 171cm. I zao mi je sto nisam visa. Mada, to je zato sto sam sa previsokim deckom, inace sam potpuno zadovoljna visinom.

Inace... Meni se najvise dopada kad je devojka visoka oko 175.
 
Snezna_kraljica:
Nervozna pertla:
Anonymous:
'u malim bocama se drzi otrov'
:lol: :lol: :lol:
Tachno! Ja sam visoka 159 i nemam problem sa tim. Jako visokim devojkama je teze da nadju partnera. Uostalom-kazu da sam sitna ali dinamitna...! :wink:
E, na forumu postoje Nestasna ameba, Vragolasta Amfibija, a sad i Nervozna pertla.... Pomesacu vas, bre! :P

Ja sam 171cm. I zao mi je sto nisam visa. Mada, to je zato sto sam sa previsokim deckom, inace sam potpuno zadovoljna visinom.

Inace... Meni se najvise dopada kad je devojka visoka oko 175.

Tvoj sam broj. :wink:
A sto se tice ovih Ameba, Amfibija i ostalih, potpuno si u pravu. Gubim se medju njima. :lol:
 
Incognito:
All good things come in a small package :roll: ;)


da da da ... krajzler ili harly davidson ,,, pa onda ,,,,--- a misliš small --- a šta bi to bilo small a valja --- pa valjda je poznato da su pekinezeri najarogantnija stvorenja životinjskog carstva --- zašto ;;; jer sve gledaju odozdo i iskomleksirani su ---- pa onda uporedimo sa dogom ili vučjakom ili dalmatinerom-- miroljubivi pitomi ali po potrebi tu su --da te zaštite ---- ,,,, ja glasam za velike ljude ---jer se samo to može nazvati čovek u potpunosti
 
HeBePoBaTaH_:
naturaly:
mona_liza:
Ja sam 172cm visoka i smatram da sam srednje visine! Volim sebe ovakva kakva sam. Jeste da je ruzno da imash banderu (<180) pored sebe :shock: ali brate nije ni lepo kad ti devojka lichi na patuljka (>160cm) :roll: !
Znaci ti mu dodjes
PATULJAK + 12cm-a...

:lol:


Da da :)
Rekla sam devojke nize(>) od 160cm! Uostalom znash ono "svaka krpa nadje zakrpu" ? hehe ... Ukusi su razlichiti pa se za svakog nadje po nesto! :D
 
mona_liza:
HeBePoBaTaH_:
naturaly:
mona_liza:
Ja sam 172cm visoka i smatram da sam srednje visine! Volim sebe ovakva kakva sam. Jeste da je ruzno da imash banderu (<180) pored sebe :shock: ali brate nije ni lepo kad ti devojka lichi na patuljka (>160cm) :roll: !
Znaci ti mu dodjes
PATULJAK + 12cm-a...

:lol:


Da da :)
Rekla sam devojke nize(>) od 160cm! Uostalom znash ono "svaka krpa nadje zakrpu" ? hehe ... Ukusi su razlichiti pa se za svakog nadje po nesto! :D

:shock: :shock: :shock:

">" :arrow: "veće"
"<" :arrow: "manje"

Bre, to se uči u nižim razredima osnovne! :roll:
 

Back
Top