Moja vrlina...i moja JOS VECA VRLINA :(

menna

Primećen član
Poruka
919
Imam levu vecu od desne (sisu). Ne mnogo, neka 2-3 cm, ali dovoljno da se primeti, da ja primetim. Mozda je ovo trebalo da ide na forum Humor...:(
Ne trazim reshenje, priicno je nereshivo, nego utehu, da postoji bar jedna asimetricna nesrecnica slicna meni. Ajde slazite me bar...
 
menna:
Imam levu vecu od desne (sisu). Ne mnogo, neka 2-3 cm, ali dovoljno da se primeti, da ja primetim. Mozda je ovo trebalo da ide na forum Humor...:(
Ne trazim reshenje, priicno je nereshivo, nego utehu, da postoji bar jedna asimetricna nesrecnica slicna meni. Ajde slazite me bar...


za svakoga po nesto, a za onog najsretnijeg nagrada je fish piknikkkk :)
 
U nedelju na Metropolisu Bjelica imala izmedju ostalih za gosta Rusku Jakic.Emisija bila fenomenalna o ljubavi i braku.Mogla sam da ih slusam celu noc da je nesto trajala toliko.Dakle Ruska je strava sredjena,bez zamerke,ali primetila sam da joj je leva dojka prilicno veca i opustenija od desne.Sad, da li je nesrecno namestila brus ili sta, ne znam,ali bilo je upadljivo.Medjutim,to joj nije smetalo da obuce usku majicu i prica o tome da veruje da ce se muskarac srodan njenoj dusi pojaviti.Menna ti nemas celulit,a ja imam sise iste velicine.Ima i muskaraca kojima testisi nisu jednaki pa ne traze utehu,nego mlate stojkom kao lasom.Ne zezaj i isprsi se.
 

Back
Top