Disciplin A Kitschme

Eeee....a ja baš danas mislila o tome...Nema Discipline...
Ja sam kartu platila 800 din...Inače,Dragan Ambrozić je na tribini o punku i njuvejvu rekao da je broj karata za koncert 26.5. ,ograničen na 500 komada... A i Koja će u četvrtak , 24.5. ,da drži tribinu u pogonu Doma Omladine ...
Koja nije loš...Nisam baš fan...ali slušam,slušam...
 
Arzberg:
Eeee....a ja baš danas mislila o tome...Nema Discipline...
Ja sam kartu platila 800 din...Inače,Dragan Ambrozić je na tribini o punku i njuvejvu rekao da je broj karata za koncert 26.5. ,ograničen na 500 komada... A i Koja će u četvrtak , 24.5. ,da drži tribinu u pogonu Doma Omladine ...
Koja nije loš...Nisam baš fan...ali slušam,slušam...
zbunila si me
 
Bend super. Jedino savrsenstvo moze da nastane sa Kojom na bas gitari. Tj sa Kojom uopste.
Na koncert su slabe sanse da cu otici jer mi je proba tog dana. A i bio sam skoro na nekom koncertu pa ne mogu na svaki da idem. Ali opet nadam se da ce imati jos neki nastup. Samo mogu reci Buka u modi! Takav ritam mene vodi. Ali stvarno tog lika bi volo da upoznam. Svaka njegova pesma je genijalna. Mada po meni najjaca ipak Moja pesma(mislim da se tako zove). Mnogo ljudi ne zna, mnogo ljudi ne sme, doziveti tu radost, moje lepe pesme! Sve u svemu super super super bend.
Najbolji domaci bend nakon Sarlo Akrobate. Pekinska Patka i Elektricni Orgazam su odma posle.
 
Arzberg:
Eeee....a ja baš danas mislila o tome...Nema Discipline...
Ja sam kartu platila 800 din...Inače,Dragan Ambrozić je na tribini o punku i njuvejvu rekao da je broj karata za koncert 26.5. ,ograničen na 500 komada... A i Koja će u četvrtak , 24.5. ,da drži tribinu u pogonu Doma Omladine ...
Koja nije loš...Nisam baš fan...ali slušam,slušam...
Trbinu ono gde pricaju o panku? Ekstra. Potrudicu se da odem. Moram do tad da naucim geos i tako to pa idem.
 
Ja se nadam da ima jos karata. trebaju mi 3. btw oushn cale moje najortakinje zna Koju......:shock:

nemoj da bacas betonske table sa vrha svoje zgrade, polupaces auto mozda i ljude!!!!! ;) :mrgreen:

nema sanse da dodjem na tribinu.....idem na jednu svirku....mada bilo bi lepo kad bi ostavili za petak il tako nesto....
 
Sweet_Jane:
Ja se nadam da ima jos karata. trebaju mi 3. btw oushn cale moje najortakinje zna Koju......:shock:

nemoj da bacas betonske table sa vrha svoje zgrade, polupaces auto mozda i ljude!!!!! ;) :mrgreen:

nema sanse da dodjem na tribinu.....idem na jednu svirku....mada bilo bi lepo kad bi ostavili za petak il tako nesto....
Lepo lepo. Pa sto ti on ne nabavi? Ma ta trbina je uvek u cetvrtak. Ni ja ne znam da li cu ici. Moram da ucim. Mada cu se potruditi. Ipak Koja je Koja.
 
ma de cu njega da masiram, ih ;)...dovoljno sam mu zahvalna sto ce me upoznati s kojom verovatno!!!!!!! :mrgreen:....karte cu sutra smiriti....nadam se da ih jos ima :mrgreen:....nego oushn kako prolazis? meni jos samo mata i srpski nisu zakljuceni :cool:...
 
Sweet_Jane:
ma de cu njega da masiram, ih ;)...dovoljno sam mu zahvalna sto ce me upoznati s kojom verovatno!!!!!!! :mrgreen:....karte cu sutra smiriti....nadam se da ih jos ima :mrgreen:....nego oushn kako prolazis? meni jos samo mata i srpski nisu zakljuceni :cool:...
Prolazim...neam pojma nadam se vrlo dobar. Sad sve zavisi od...pa od svega.
Upoznacete sa Kojom? Lepo lepo. Sta ti upisujes?
 
Volim Disciplinu,i OK mi je novi album....ali,vise mi se Koja svidjao u vreme sarla...:(
Htela sam da idem sad u petak na cert,ali nesto iskrslo...:?
Ipak,meni nekako mnoogo vise lezi ono sto je Milan M.stvarao.
Svaka cast Koji,jedini iz Sarla ziv...opet,mnogo tuzna prica...:(
 
800din
Bilo je fenomenalno.
Aaaaaaaaaa!!!
Moja drugarica je uspela da udje bez karte. Onda smo dosli kad je svirao onaj drugi bend i odma se nabili na ogradu. Bili su malko dosadni pa smo se ortakinja i ja gubile. Kad je pocelo bilo je ludilo. Ne mogu da verujem da su svirali i "Nemoj".... Iz treceg pokusaja napokon ih vidim uzivo :)... Koja mi se osmehnuo :mrgreen:.....^_^ ^_^ ^_^.....Bas lepo sto su svirali tako dugo...Hocu ponovo...!!!!!
 

Back
Top