Najlepsi sms...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Koj je???

koj ste culi ili imate u svom telefonu

ja sam cula dosta lepih,ali ih ne pamtim,a meni najlepsi(ne znam zasto---ustavr znam) je

26.03.07 23:16
Marko
Vazi...lepo mi spavaj,andjele najlepsi...KISS
 
Ima ih puno,ali evo,izdvajam jedan sms,tj.jedan od mojih najdrazih... :)

Ljubav je kao delfin sto se kao obasjan mesecinom kupa u toplini tvojih ociju,i zato te molim da ih nikada ne zatvoris jer kazu da delfini umiru u tami za tobom...

To mi je davno poslao jedan decko.. :D
 
inače mrzim sladunjave poruke ovoga tipa, ali mi je ova prelijepa :wink:

"Dugo...već dugo te posmatram pokušavajući da ti nađem manu i konačno mi je pošlo za rukom.
Anđele, pa ti nemaš krila?!"


toliko od mene.
 
Nisi mi ni potreba, ni navika, ali si kao neka prokleto dobra stara stvar, koja svaki put napuni mi oci uspomenama, uz koju pevam i placem, uz koju lupam case. Nisam od tebe zavisan, i ne muci me nostalgija, al ti si stvar zbog koje usporim korake, zagrmis, pa potom rasteras oblake. Ti si ta moja stara stvar... svi za te znaju, samo ti jos ne poznajes zaborav.
 
menna:
Nisi mi ni potreba, ni navika, ali si kao neka prokleto dobra stara stvar, koja svaki put napuni mi oci uspomenama, uz koju pevam i placem, uz koju lupam case. Nisam od tebe zavisan, i ne muci me nostalgija, al ti si stvar zbog koje usporim korake, zagrmis, pa potom rasteras oblake. Ti si ta moja stara stvar... svi za te znaju, samo ti jos ne poznajes zaborav.

... prelepo...

Ostacu slobodna, necu se vezati, vazno je samo dobro se zezati!
P.S. Ti si jedini izuzetak ove poruke.
ova mi je prva pala na pamet...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top