O Djindjicevim vizijama i o onima koji ih slede...

wireless

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
413
mladidemokrata:
Covece za mene je Djindjic bio bog,kad se usudio da se suprostavi
onom tiraninu Milosevicu.
To je prvi pravi hrabar covek u Srbiji koji se usudio da kaze istinu o
mentalitetu ove trule drzave.
Kad sam cuo u Holandiji kako je rekao da treba bombardovati jos zesce budale
da bi shvatili da nisu normalni, znao sam da je covek ekstra hrabar.
Posle toga su ga kao zveri napali svi.
To moze da izjavi samo hrabar covek koji se ne boji niceg.
I na kraju se to pokazalo kao istina jer je onaj manijak tek posle totalnog razaranja
sa kojim mu je bilo zapreceno potpiusao kapitulaciju.
Inace bi se ljudi privikli i nista ne bi bilo promenjeno.
To je Djindjic znao i zato je predlozio da treba jos zesce udariti po Srbiji, jer je to za
nase dobro.samo to retardi nisu mogli da shvate.
Ja sam u Holandiji stalno gledao tv i bas sam ocekivao da sve poruse da se ljudi opamete.
To da su uradili ne bi danas imali ove manijake radikale i socijaliste.


Mmoderatore da li je ovo dozvoljeno po pravilniku foruma? Da li ce doticni biti odstranjen sa foruma ili ce se ovo voditi pod "slobodna izrazavanja"? Pa ovo nema cak ni na U-92!!!!
 
Konstantin_de_Sisti:
naravno, uklanjaj sve koji su neistomisljenici... ldp demokratija, nema sta
Demokratija je sistem slobode, ali sloboda vuče i odgovornost. Neko ko širi mržnju treba da trpi sankcije bio on LDPovac, radikal, demokrata, DSSova. Tebi odgovara da ljudi koji šire mržnju to nastave da čine...?

Па Ерасере, или како оно беше Машане...

Pitaj mamu... :wink:
 
Машане, жао ми је само што немам више твоју слику па да је мало пставимо овде да виде људи колики си сероња од човека. Можда и не треба њима слика да би то схватили. Довољно је да прочитају шта пишеш.
 
Eraserhead:
Demokratija je sistem slobode, ali sloboda vuče i odgovornost. Neko ko širi mržnju treba da trpi sankcije bio on LDPovac, radikal, demokrata, DSSova. Tebi odgovara da ljudi koji šire mržnju to nastave da čine...?

izvini, ali gde je u ovoj temi mrznja... jedino gde se mrznja pojavljuje je post koji citira pokretac teme... kada sam procitao to sto je napisao mladi demokrata, smrzao se....
prema onome sto je napisao, moze slobodno promeniti nadimak u "mladi nacista".... njegove reci su govor mrznje
 
Ako je za tebe istina "govor mržnje" onda me ne čudi što si Radikal.
Šešelj je 99. izjavio da ćemo kada bombardovanje počne gađati Rim i Pariz i naravno lagao je, ali ne mene već morone koji glasaju az SRS.
Međutim izjavio je i da na Kosovu neće biti Albanaca, e to je govor mržnje vezak za Kosovo. Govor mržnje koji je doveo do toga da Kosovo danas de facto nije deo Srbije. Zahvalite Šešelju.
 
Eraserhead:
Pričam o tome da oni koji koriste govor mržnje sebi izbijaju iz ruku pravo da drugima isto to spočitavaju.

Šta je rekla za Kustruricu?


parafraziram: "neka se vrati u svoju bosnu, sta on ima da trazi ovde, kako sme da se nazove nemanja.... i slicno..." uciteljica demokratije i gradjanskih sloboda da govori tako.... uh, sta reci?
 
Мене нешто чуди. Кад год се помене покојник, Ерасер и појединци се упљују од објашњавања како он није крив за пропаст Србије, како је он био велики борац и сл. Заиста да се човек мало замисли о њиховим речима.
Па чак и кад се замислим, схватам да је Ђинђић био злочинац, ништа мањи од Слободана Милошевића. Јесте истина да није било ратова под његовом Владом, али да се подсетимо колико је Срба убијено тиме што је тражио наставак бомбардовања Србије, док се "храбро" крио код Ђукановића, брата по занимању.
Да ли је својим агитовањем за бомбардовање Србије Ђинђић требало да прихвати колективну кривицу? Да, јесте.
 
no_problem:
Ја мислим да је ово врхунац у говору мржње.
sa zardjalim kashikama i napalm-bombama se teshko shta mozhe usporediti, al' komentar gospodina zbog kojeg je objavljena tema nema veze ni sa Djindjicjevom pravom izjavom ni sa njegovim namerama niti uopshte sa zhivotom. vidi se da je cho'ek iz daleke nam Holandije.
 

Back
Top