Muska odela!!!!!!!

azbuka:
Jel zna neko gde se u Beogradu i kod koga mogu kupiti muska odela po povoljnim cenama???
Ti bi da se 'beš, a da ti ne udje...
Dobro odelo - visoka cena
Zavisi za šta ti treba.
Ako je odelo "oblačim sad i ko zna kad", tj. za maturu, ili za neku sličnu priliku, onda mošeš da nadješ dosta jeftina odela na bazaru na sajmu (4500-8000din). Kvalitet nije neki, krojeva ima raznih, dosta lepih, valja pronjuškati.
Ako je u pitanju poslovno odelo, odelo koje ćeš često nositi, onda ti je moj savet da uzmeš nešto kvalitetnije. Možeš pogledati po prodavnicama "Beko" i "Ateks" - onim koje još postoje. Prodavnica "Lister" preko puta Beogradjanke je uvek imala lep izbor italijanskih odela za po 15-20 hiljada. Obrati pažnju na sirovinski sastav. Poliester nikako!
O Boss, Pal Zileri i Mura odelima ne vredi pričati, oni deru! Po meni, Mura je tu najbolja, može se naći odelo za oko 500e
Možeš i kupiti dobar štof (od 2000 do 5000/m, treba ti tri metra), pa sašiti odelo (šivenje košta 150e). Na to dodaj naramenice, postavu, dugmad, vunenu plastiku, sito, cvišnu, rajsferšlus - još oko 1000 din. To bi te dakle koštalo od 250 do 350e - al' dobiješ Odelo!
 
Kako sam već dugoooo direktor jedne firme ( a nisam tako star ) moje "radno" odelo je odelo. Imam ih onoliko. Čak jedno potpuno novo još nikada obučeno stoji mi u plakaru. Moj savet ti je da biraš odelo prvo očima a onda kao što pametno reče ggolub, pogledaj sastav. U odelu moraš da se osećaš prijatno. Da te ne sputava, da ga nosiš lako i da ti bude lepo. Nije lako ali se vremenom nauči. A kupovinu obavi tamo gde možeš. Neophodno je da ga probaš komplet i da u njemu provedeš najmanje deset minuta, da ga "osetiš". Ne žuri sa odlukom o kupovini ! O ceni ne rapravljam jer je to lična stvar. U Italiji sam davne 80 i neke odelo platio 1000 DEM. Sada dajem znatno manje, ali kada recimo na nekom sl. putu naletim na radnju sa dobrim odelima nema sile da neko ne kupim. Srećno ti bilo.
 
Kako sam već dugoooo direktor jedne firme ( a nisam tako star ) moje "radno" odelo je odelo. Imam ih onoliko. Čak jedno potpuno novo još nikada obučeno stoji mi u plakaru. Moj savet ti je da biraš odelo prvo očima a onda kao što pametno reče ggolub, pogledaj sastav. U odelu moraš da se osećaš prijatno. Da te ne sputava, da ga nosiš lako i da ti bude lepo. Nije lako ali se vremenom nauči. A kupovinu obavi tamo gde možeš. Neophodno je da ga probaš komplet i da u njemu provedeš najmanje deset minuta, da ga "osetiš". Ne žuri sa odlukom o kupovini ! O ceni ne rapravljam jer je to lična stvar. U Italiji sam davne 80 i neke odelo platio 1000 DEM. Sada dajem znatno manje, ali kada recimo na nekom sl. putu naletim na radnju sa dobrim odelima nema sile da neko ne kupim. Srećno ti bilo.
'eeeebo te, pa šta onda tražiš ovde, na forumu, kraj kompa ?!? :shock:
Smesta oblači to odelo pa na pivo, pred neku samouslugu !!!
 
Pozdrav svima, Vidim da je tema, po prilično, odavno... zanima me da li neko zna nešto o odelima i butiku ZID2, vidim da se reklamiraju svuda, i na sajtu su im odlične fotke, ali me zanima ako je neko bio lično da mi prenese utiske, pošto nisam iz Beograda.
I još jedna molba za savet... ženim se u maju, da li neko ima ideju koje boje treba da bude odelo za venčanje, obzirom da je proleće u pitanju ne bih baš crno ali to mi valjda najbolje stoji (bar tako kažu).....z:lol:
 
Muska odela su uvek interesantna tema. Dobro je imati jedno klasicno, crno odelo za sve prilike, ali ako hoces nesto drugo za svadbu, onda ti preporucujem neko letnje odelo u bež ili svetlo plavoj boji. U svakom slucaju crno odelo je nesto sto treba imati bez obzira da li svakog dana nosis odela ili ne.
 
moje pitanje je bilo "kad ste iz farmerki i kariranih kosulja uskocili u odelca i postala su vam mila dushi i poceli ste da pazite koje boje nosite"
ili "i dalje sam u kariranim kosuljama, posao me pushta i moze mi se"
je l ima treca varijanta? oduvek sam mrzeo karirane kosulje i voleo odela, dzempere i kragne, a malo sam se kontrolisao u skoli da me ne diraju. ili nisam se kontrolisao bio sam lichnost
nesto peto
 
Njegovo odelo je u cenovnom rangu 40 evra i pazari se na buvljoj pijaci od Kineza.
Dakle ljuta sintetika.
Za vasu imfomaciju Coder 75 je doziveo debakl. Umlatio ga je neki njegov rodjak kom je uzeo lovu za uletanje u biznis. :)


Homo homini lupus est
Starosedelac



Pol:
Pridružio: 19 Feb 2007
Poruke: 1190
Teme: 26

Zemlja: Srbija
Subotica na severu Backe


Upisano: 27.12, 2011 1:59 pm
Hvala na savetima.
Ja sam na kraju morao mog rodju onaj sto se ovde predstavlja kao coder 75 da odvalim od batina.
Novac koji sam mu pozajmio nije mi vracao godinama i stalno me je davio da je to ulozeno u nesto sigurno.
Toliko me je nervirao sa pricom danas -sutra pa prekosutra ce da mi ga vrati da sam na kraju ipak morao da ga nalupam i na silu povratim svoj novac.Zlo i naopako je bilo sta mi je davao da mu uzmem ne bi li moj novac povratio od tog zaludjenika.Covek je imao Trabanta a pricao je svima da vozi BMW.Nosio je neka jeftina odela na koja je lepio i prisivao etikete da izgledaju da su firmirana.Uz sebe je okupio sebi slicne ocajnike i nazivao ih je svojim timom.
Taj vajni biznismen i bogatun kako je za sebe pricao je na kraju od svoje majke morao da proda neku zemlju i da mi tako vrati novac.Pretio je majci da ce da se obesi ako mu ne da tu zemlju.
Jos malo da se odljutim pa cu da odem do njega pa cemo videti da li ce zaista to i da se desi. Ne mogu da budem ni blizu tog njegovog tima jer stvarno smatram da je to varanje ljudi. U nekom trenutku ce,nadam se,shvatiti da se od varanja ne moze ziveti.Njegova sirota majka je pokrila njegovu budalastinu .
 
Poslednja izmena:

Back
Top