ADSL kog provajdera izabrati?

Necu nikog da reklamiram, ali moram da ti savetujem za sad jedino TELEKOM SRBIJA, oni su prva ruka i svi ostali idu preko njih tako da je prirodno da budu najkvalitetniji, sto se cena tice i tu su najbolji, jer iako neki provajderi reklamiraju nize cene, takvim paketima stalno opada veza, a bolji paketi su skuplji od TELEKOMOVIH !

Pozdrav !
 
Ja licno preporucujem telekom, znaci minimalno bagova, za 6 meseci i recimo isto toliko restarta modem :) imao sam problem samo jednom , kada je cela mreza nesto zabagovala sa DNSom ali nista strasno, i stvarno sam zadovoljan... inace zahtev za uvodjenje sam podneo u cetvrtak uvece a uveo internet u ponedeljak popodne, to je 3 randa dana :) Mozda sam ja imao srece, ali verujem da ako imas tehnicke mogucnosti bice ti brzo uveden internet...

Telekom moja prepopruka...

pozzz
 
Koliko cete brzo dobiti prikljucak tj. port zavisi od tehnickih mogucnosti u vasoj centrali.
Nekoliko provajdera sam promenio i naj zadovoljniji na lelekomu ( jedino oni i imaju linkove ka svetu pa mogu da diktiraju kako hoce a ostali provajderi su samo preprodavci njihovih usluga) i tako ce biti dokle god lelekom ima monopol.
 

Back
Top