F.C.RAD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
Jel ima ovde neko da navija za RAD?JA navijam za partizan,ali volim RAD!


[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Sledeća utakmica: [/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]23.05.2007. god u 17:00h [/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]RAD[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]INĐIJA[/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/font] [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
rad.gif
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/font] [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/font][/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
indjija.jpg
[/font]
[/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/font]​

ja cu ici na utakmicu!
 
Rad je zakon!
U sobi imam njihovu zastavu, imam celu opremu...
Moj zet je igrao za Rad do ove sezone pa je otisao u Rusiju(Luc Energija)
Ako volis Rad onda znas ko je Rade Novkovic.
Znam i ostale ludake iz ekipe svi su extra likovi.....
 
И нека пева цео стадион, и нека пева јер најбољи је он, и нека пева цео Београд и нека пева јер најбољи је Рад, а када губи, нема краја туги јер за мене не постоји други....

Штета за клуб, има леп ресторан и добру храну :) А штета и за навијаче, пола их је позавршавало по затворима.
 
ja sam iz Indjije i vrlo rado cu gledati tekmu

mada nisam Radovac ali znam dosta ljudi iz UF jer smo zajedno blejali po nekim koncertima i opijali se
inace svi ti koje znam su isto kao i ja skinsi patriote
 
Mec Meridian prve lige sezona 2004/2005,mec se igrao u 15h.. Ja i drug idemo na stadion cisto bezveze da gledamo,idemo jednom ulicicom koja vodi tacno do 50m od stadiona ako neko zna ona ulica gdje je picerija bondjorno,sve normalno..dok ne izadjosmo na glavnu ulicu kod stadiona.Vidis ne znas ko koga mlati,varvari svi krvavi,vataju ih radovci ,zebavaju se s njima a sto je najace dolazi nama jedan varvar:'bjezite momci ubise nas' :) ...Tu ima 5-6 zgrada,a jedan drug iz odeljenja sto zivi tu kleo se na sve da je krio 10 varvara u stanu tih 10-15 min dok policija nije dosla...Mi smo samo lagano gledali,srecom da nismo varvari :),a inace da znate najvece *icke od navijaca su varvari,dovoljno je doci 50 navijaca suprotnog tima da se *seru u njih...Inace izvjestaj sa TV-a : 'pola sata prije pocetka meca Buducnost-Rad doslo je do manjeg sukoba nekoliko navijaca ali je policija brzo rijesila stvar'..
Kasnije varvari i dan danas prepricavaju kako su tukli radovce xexe a sam dokaz da su se *osrali u njih su natpisi po zgrada u centru podgorice od strane navijaca Rada
Zakljucak: Radovcima respekt veliki a varvari su takve *icke jer se 70% njihovih navijaca sastoji od srednjoskolaca :) koji naravno nemaju *uda za nekakve navijacke poduhvate..Eto toliko
 
Rad?
Blago receno sranje od kluba. Nikad nisam voleo kluboce tipa Rad,Zemun,Cuka...nikakav fudbal,ali nikakav. I nikada nikakvi rezultati.
A,sto se tice navijaca...posto sam malo stariji nego sto su ovi koji su ovde pisali,znam da su UF nastali od odpadnika Delija i Grobara. A ovi su ih opet izbacili iz svojih redova jer su bili idiJoti.Kasnije i ubice. Najprostije receno.
Generalno,najopasniji su kada su 10 na 1, tada su mnogo opasni,inace ih nema nigde.

Zelim im da ne udju u Super Ligu,jer su jedini klub koji ima tribinu samo na jednoj strani terena. Sto je vrlo jadno. Niko ne zeli da ide na jos vece livade od ovih koje su trenutno aktuelne po npr. Apatinu,Zelezniku...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top