Raskinula me devojka

Znachi da bi ona da ti tu budesh negde u blizini, ako joj padne samopouzdanje da ti dotrchkash da joj ga nabildujesh...da ako je ostavi taj novi shto je bemba (veruj mi sigurno je tako, ima novog da je bemba) da si ti tu za prvu pomoc, ako zagusti bez bemabanja... ja ti savetujem toplo... da je pozovesh kod tebe, kao da joj pokazes nove zavese... gadno izbembas, zalijes po licu i izbacis golu iz stana... i kazesh nemoj da se ljutish mi smo samo drugovi...i zaboravis na nju :)
 
mozda si preterao sa nekim svojim ponasanjem pa vise ne zna sta da radi. seti jel mozda pokusavala da ti objasni da nesto ne stima? jel pokusavala da razgovarate o necemu sto ona dozivljava kao problem? mozda si ostao gluv, slep i nem kao i vecina muskaraca u takvim situacijama:) i onda devojka, sta ce? nemoj odmah da mislis da ima drugoga, potrazi odgovore u svom ponasanju. (a i da ima drugog, opet potrazi odgovore u svom ponasanju:)). iz kog ugla gledas nije vazno, uvek ste vi krivi:P
 
@tauren
Zar devojka ne sme da raskine??????????? S kojim pravom bi on trebao da bude grub i da je izbacuje golu iz stana? A da je pre toga siluje?????
Josh je bila fina i stavila mu do znanja da je iako je dobro bembao ona njega vishe ne voli kao takovg. I ocigledno je prvo raskinula pa tek onda MOZDA ima drugog?
 
Pipi Langstrumpf:
Zar devojka ne sme da raskine??????????? S kojim pravom bi on trebao da bude grub i da je izbacuje golu iz stana? A da je pre toga siluje?????
Josh je bila fina i stavila mu do znanja da je iako je dobro bembao ona njega vishe ne voli kao takovg. I ocigledno je prvo raskinula pa tek onda MOZDA ima drugog?


Ko kaze da je dobro bembao?
Da je neki frajer,sigurno ne bi o tome pisao.
 

Back
Top