ZAPREPASCENJE!!!

Uh, , al si mu odgovorila , sad mu je sve jasno!

Pa to je bio odgovor ukratko. Ajd` sad da malo proshirim.

Zaprepashtavala sam se u vishe pravaca i oblasti.

Oblik, recimo ... higijena ... gabarit.

Ima bash ruznih qraca ... anatomski i po boji. Ne volim kad je glavic uzi, kad se suzava i shilji na vrhu, ne volim kad je iskrivljen, a posebno kad vuche na dole. Tu se zaprepastim od pogleda na meni tako omiljenu igrachku, a toliko neinspirativnu.

Zaprepastim se kad vidim da je skroz obrijan jer to ne volim.

A tek koliko se zaprepastim kad vidim cunu, pravu pionirsku, a chovek odavno prerasao dechije bolesti.

I konachno, zaprepastim se kad stavim jednu ruku na ****, pa stavim i drugu, a ostane i za usta mesta ... ali tu nije kraj, jer se zaprepastim kad pokusham da sastavim palac i srednji prst.
 
Vesela_zena_beogradska:
Ima bash ruznih qraca ... anatomski i po boji. Ne volim kad je glavic uzi, kad se suzava i shilji na vrhu, ne volim kad je iskrivljen, a posebno kad vuche na dole.
e slazem se
I konachno, zaprepastim se kad stavim jednu ruku na ****, pa stavim i drugu, a ostane i za usta mesta ... ali tu nije kraj, jer se zaprepastim kad pokusham da sastavim palac i srednji prst.
sineeeee :shock:
 
kučka:
Ove stare forumaske kvrge nista ne moze da zaprepasti .ni mala picha ni velika kita...
Tako je kuco.
To sto smo mi ovde za ovih nekoliko godina opisali, to ziv covek ne moze ni da nacrta, a kamoli priroda da stvori.
Tacno da mi se skine riba i ispod korseta ispadnu tri savrsene sise, a iz gaca predivan ***** - ja bih rekao ''gle, bas smo o ovome juce na Forumu pricali.''
 
Vesela_zena_beogradska:
Oblik, recimo ... higijena ... gabarit.

Ima bash ruznih qraca ... anatomski i po boji. Ne volim kad je glavic uzi, kad se suzava i shilji na vrhu, ne volim kad je iskrivljen, a posebno kad vuche na dole. Tu se zaprepastim od pogleda na meni tako omiljenu igrachku, a toliko neinspirativnu.

HAhahahahahahahah KAKO SI POGODILA!!!
Ni ja to ne volim....FUJ!!!

NE VOLIM POGOTOVO AKO JE MALI I SILJAT...UZASNOOOOOOOOOO
e022.gif
 
Julian_Duranona:
Tako je kuco.
To sto smo mi ovde za ovih nekoliko godina opisali, to ziv covek ne moze ni da nacrta, a kamoli priroda da stvori.
Tacno da mi se skine riba i ispod korseta ispadnu tri savrsene sise, a iz gaca predivan ***** - ja bih rekao ''gle, bas smo o ovome juce na Forumu pricali.''
:lol::lol:
Care:lol:
 
Samo ne šiljat...beše neko stavio sliku svojega na neku od tema ranije, pa ga fala Bogu skinuše, ne mogu da se setim ko....al bio je živa slika i prilika šiljatosti...ko da uzmeš normalan **** i zavrneš mu šiju :roll:
 
Vesela_zena_beogradska:
Pa to je bio odgovor ukratko. Ajd` sad da malo proshirim.

Zaprepashtavala sam se u vishe pravaca i oblasti.

Oblik, recimo ... higijena ... gabarit.

Ima bash ruznih qraca ... anatomski i po boji. Ne volim kad je glavic uzi, kad se suzava i shilji na vrhu, ne volim kad je iskrivljen, a posebno kad vuche na dole. Tu se zaprepastim od pogleda na meni tako omiljenu igrachku, a toliko neinspirativnu.

Zaprepastim se kad vidim da je skroz obrijan jer to ne volim.

A tek koliko se zaprepastim kad vidim cunu, pravu pionirsku, a chovek odavno prerasao dechije bolesti.

I konachno, zaprepastim se kad stavim jednu ruku na ****, pa stavim i drugu, a ostane i za usta mesta ... ali tu nije kraj, jer se zaprepastim kad pokusham da sastavim palac i srednji prst.


Nesto mi je nizak nivo testosterona mozda druzenje sa tobom bude od koristi?
 

Back
Top