Mali oglas, malog 021123456789

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Turban_NS

Obećava
Banovan
Poruka
55
Drugari, DRUGARI?!

Kako je moglo doci do toga da me banuju? Ja, koji sam lio krv nad tastaturom, pokusavao da doprinesem razvoju svesti u evolutivnom smislu, ja koji volim sve ljude kao bracu, i sestre, pa molicu lepo?! Pocascen sam sledecim: "Siptar", "Hrvat", "Balija", i "klon", a ja ne znam ni sta sve to znaci! Ja sam sada morao da se pojavim, na kratko, na malo, da operem ljagu sa tih divnih brojeva, koji simbolisu logicnu borbu protiv pRozivnih uvreda. Pustimo, drugari, da se politika bavi nama, a ne mi njom. Ta, sta nam je da se sluzimo takvim apolitickim gadostima i smicalicama, stvarno! Ja sam duboko uvredjen i zgadjen nad genocidnim nedelom koje mi je pocinjeno na stranicama ovog podforuma. Glasam za to da se ovaj podforum zatvori, i to smesta! Salu na stranu, razocarali ste me drugari, ja sam mislio da cemo da se popricamo kao ljudi, a ne da bacamo kletve jedni na druge. Mene su isprovocirali - ja sam pravoslavac, i okrenuo sam drugi obraz. Opet su me isprovocirali, i ja sam upotrebljavao ruzne reci, ali zar je to razlog za mrznju? Drugari, drugari, cccc.... :lol: :lol:
 
Проћи ће и казна. На овом форуму мало ко није банован никада ... Ако се добро сећам, колега, ваши постови нису били ни мало наивни, понекад човек претера с провокацијом ... Искрено, жао ми је сваког банованог. Једноставно, ако је неко непријатан онда се не упуштам у дискусију - бановање је често погрешан метод. Грђе је ако те корисници игноришу. Бар је то моје виђење ствари.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top