Čestitka Tadića povodom Dana nezavisnosti Crne Gore

pumps

Ističe se
Banovan
Poruka
2.329
Čestitka Tadića povodom Dana nezavisnosti Crne Gore

Čestitka Tadića povodom Dana nezavisnosti Crne Gore
Radio Srbija - Pre sat i 38 minuta

Predsednik Srbije Boris Tadić, čestitao je građanima i rukovodstvu Crne Gore Dan nezavisnosti Republike Crne Gore. Siguran sam da će u budućnosti Srbija i Crna Gora imati dobre i prijateljske odnose i da ćemo zajednički raditi na jačanju ekonomskih i kulturnih veza u interesu građana Srbije i Crne Gore, naveo je u čestitki Tadić. On je istakao da će Crna Gora u Srbiji uvek imati pouzdanog prijatelja, političkog i ekonomskog partnera. Na referendumu održanom 21. maja 2006. godine, većina građana Crne Gore izjasnila se za istupanje iz državne zajednice sa Srbijom. Na referendumu je glasalo 86,5 odsto upisanih birača u Crnoj Gori, a 55,5 odsto izašlih izjasnilo se za nezavisnost.





HVALA TI TADICU.

I JA TEBI I GRADJANIMA CESTITAM DAN NEZAVISNOSTI.
 
pumps:
A ali isto tako ocekuj da neko kaze ISTO sto ti kazesh, ali malo izmjenjeno, a glasi ovako:
" Ejbo drzavu u kojoj Albanci stvaraju NOVU ..."
Tacno tako svi kao nesto kenjaju kako je CG "siptarska i ustaska " tvorevina iako u CG siptara i Hrvata ima zajedno manje od 10% .a na Kosovu ima oko 95% i drze svu vlast al Kosovo zato nije "siptarska tvorevina "
Cestike braci crnogorcima na nezavisnosti!!
 
Koliko ja znam Kosovsku nezavisnost je stvorio NATO pakt smokljani a ne siptari. I izginulo je 1000 mladih vojnika (na zalost uzaludno) da odbrani isto. A vi u CG niste imali nikakav rat vec su vam siptari izasli na glasanje i podarili samostalnost :D Dobili ste kao poslednje sise drzavu i to siptarskim glasovima.

A prosetaj se do Ulcinja :D Pitanje je koliko dugo ce i kod vas divljacki ljudozderi siptari da budu mirni. Za Makedoniju da ne pricam. oni su prvi pojurili da kazu da ce da priznaju kosovo hahahaha. kakve sise. Al neka. Doci ce i njima maca na vratanca.
 
fortes:
Kao i prosle godine cestitam svima u CG praznik i jos jednom im se zahvaljujem sto su nam omogucili da posle 88 godina napokon zivimo u svojoj drzavi Srbiji.
P,S. jel zna neko iz CG da li postoji sajt gde mogu da se prate cene nekretnina na primorju(Boki Kotorskoj pre svega).
moj poznanik je prodao kucu i plac srednje velicine u Stolivu u Boki za 400 000 ojra nekom Ruji
 
fortes:
Kao i prosle godine cestitam svima u CG praznik i jos jednom im se zahvaljujem sto su nam omogucili da posle 88 godina napokon zivimo u svojoj drzavi Srbiji.
[size=5[B]]P,S.[/[/B]size] jel zna neko iz CG da li postoji sajt gde mogu da se prate cene nekretnina na primorju(Boki Kotorskoj pre svega).
ako te interesuje "moj" deo reci.... :lol: :lol:
ps. sretno kolega dan nezavisnosti
 
svetolik trpkovic:
moj poznanik je prodao kucu i plac srednje velicine u Stolivu u Boki za 400 000 ojra nekom Ruji
Zato i pitam,imam stan dole pa ako zbog potraznje znacajnije skoce cene da vidim da li moze neki posao da se napravi,posto sam stan prilicno jeftino kupio.
@adem
Vidim sad gresku za P.S. :oops:
a za svoj "deo" sacekaj nekog Rusa(ili nekog platezno sposobnijeg sve jedno odakle je) kao i ja sto cekam ;)
 
fortes:
Zato i pitam,imam stan dole pa ako zbog potraznje znacajnije skoce cene da vidim da li moze neki posao da se napravi,posto sam stan prilicno jeftino kupio.
@adem
Vidim sad gresku za P.S. :oops:
a za svoj "deo" sacekaj nekog Rusa(ili nekog platezno sposobnijeg sve jedno odakle je) kao i ja sto cekam ;)
mala sala...bilo je interesantno "P,S." imas i zarez i tacku hahahahaha
 
fortes:
Kao i prosle godine cestitam svima u CG praznik i jos jednom im se zahvaljujem sto su nam omogucili da posle 88 godina napokon zivimo u svojoj drzavi Srbiji.
P,S. jel zna neko iz CG da li postoji sajt gde mogu da se prate cene nekretnina na primorju(Boki Kotorskoj pre svega).
Prije svega - HVALA na cestitkama...
Evo da ti kazem da cijena jednog kvadratnog metra u Boki, zavisno od lokacije ide od 2 - 7.000 eura naravno zavisno od lokacije.
Za sada i josh uvijek je NAJATRAKTIVNIJI KOTOR i to Stari Grad.
 
Pristojan politicar i Predsednik ce to i da uradi i ne vidim nista lose u tome.

Crna Gora nek' ide svojim putem, mi cemo svojim i svima dobro... :lol:

Kako ne vidite da vas ova/ovaj pumps pali...zar ne provaljujete odakle je lik, hahahah? :lol:

p.s. obratite paznju i sve ce vam biti jasno...a tebi @pumps...sta tebe briga kome nas Predsednik, kada i kako cestita..? :roll:

Idi covece u svoju zemlju...imate toliko problema da ih ni za sledecih hiljadu godina ne mozete resiti...ostavi ti nas, nama...ni mi ne odlazimo kod tebe, niti nas interesujete... :roll:
 

Back
Top