KAKVE DEVOJKE VOLE MUSKARCI???

  • Začetnik teme MACKICA__
  • Datum pokretanja
Devilishgirl:
ne znam o chemu prichash...
martinke su bile i bice forever..seljaci takodje..a sve u roze je skroz sexy yeah right..
nemash ti pojma shta je sexy i to najmanje veze ima s onim shta je na nama..

Bice i opanci forever, al nesto se ne nose... i seljaci su sposobni da prepoznaju trendove, sto martinke nisu svakako, sem u nekim subkulturama na margini.

Nije sve rozo sexy, recimo roze martinke, fuj! :-P

Tacno je sto kazes da ono na nama nema veze sa sexipilom, ako smo goli ruzni, ali ako je neko zgodan onda odeca moze bas da istakne njegove atribute, da ga ucini sexy a opet da to bude pristojno.
 
Banshee:
pa nisu devojke roba pa da se ponasaju trzisno racionalno :shock:
ti bas pogresno rezonujes stvari.

a drugo,martinke su klasika isto kao i jos neke stvari.takve stvari su neprolazne i uvek se nose.

i trece,to da li je neko sexy ili ne ne zavisi od kolicine i boje odece koju (ne)ce imati na sebi jer to polazi iz glave,a ovo o cemu ti pricas je vise isforsirani,tj vulgarni seksipil.

last but not least,to sto je nesto trenutno moderno ne znaci i da zadovoljava estetske kriterijume.cesto je cak suprotno od toga...npr,ne znam da li se neko seca,ali tu negde devedesetih godina pola grada je nosio odvratne cipele sa onom izuzetno ruznom platformom ili sa rascvetanom platformom.i to sad kao ima traznju pa se zato nosi.nije tacno,ima ponudu pa ga svi zato nose...jer nemaju nista drugo da obuku ili ih mrzi da traze :roll: a da je lepo...e pa nije.

Ko je rekao da su roba, to je metafora :roll:
Meni ne smetaju martinke, dok ja ne moram to da nosim, vise sam za plitke puma recimo.
To da li je neko sexy zavisi od izgleda, nikada predebela riba nece biti sexy sve da je doktor nauka, bice zanimljiva ali sexy ne! Odeca je tu da istakne lepotu tela, ne da je kreira. E sada neka odeca to radi mnogo bolje nego druga, recimo stikle od martinki, jbg tako je. Ne znaci da zato treba spaliti martinke, ali niti razbiti glavu onima sto ih ne nose.

P.S. Ko ima lepse martinke, Devilishgirl ili Banshee? :wink:
 
Banshee:
martinke i starke su vecne:

g015.gif

g015.gif

g015.gif



Meni da pridje riba da nosi strke ili matrine ja je ne bih ni pogledao, stvarno, fuj!
 
moze_bolje:
Ko je rekao da su roba, to je metafora :roll:
Meni ne smetaju martinke, dok ja ne moram to da nosim, vise sam za plitke puma recimo.
To da li je neko sexy zavisi od izgleda, nikada predebela riba nece biti sexy sve da je doktor nauka, bice zanimljiva ali sexy ne! Odeca je tu da istakne lepotu tela, ne da je kreira. E sada neka odeca to radi mnogo bolje nego druga, recimo stikle od martinki, jbg tako je. Ne znaci da zato treba spaliti martinke, ali niti razbiti glavu onima sto ih ne nose.

P.S. Ko ima lepse martinke, Devilishgirl ili Banshee? :wink:

To je ko kada bi pitao cije noge lepse smrde....? :roll:

Mada posle martina, mogle bi se takmiciti! :shock:
 
Banshee:
pa dobro,ne bi ni ja tebe pogledala.
dovoljno sto sam te videla na slikama u onoj sexy suskavoj trenerci
p020.gif

sto bi rekli umetnici - jedna slika govori vise od 1000 reci....


HAhahahahaahah ja ne nosim suskve trenerke, hahaah gde si to videla??? :D:D:D

A nosim Merrell 'tike, koje su prilicno platnene pa se noge uvek fino luftiraju ane ko u koznim cipelama....

Mislim matrine... Pa mismo vise deca.
 
Aleksej_BASO:
HAhahahahaahah ja ne nosim suskve trenerke, hahaah gde si to videla??? :D:D:D

A nosim Merrell 'tike, koje su prilicno platnene pa se noge uvek fino luftiraju ane ko u koznim cipelama....

Mislim matrine... Pa mismo vise deca.
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=2990642&postcount=1
koje je poreklo ove trenerke? :?
mislim presijava se....sintetika neka koliko ja vidim :shock:

martinke nisu obuca za decu :?
nikada ni bile...
nego nedorasli ljudi tako to tumace :)
 
Ne ne... To je sve samo ne sintetika. Ne prsijava se, samo ti se cini.

Sta ces bili smo kod mene ne gajbi pa sam imao trendzu za po kuci, mrzelo me da se nesto doterujem :P

MAtrinke su obuca za klince u pubertetu, koji odrastaju i traze se u nekim stilovima.
 
A je l moze meni neqo da objasni foru koju sam primetio da mnoge devojqe na ulici stalno gledaju u moje patiqe,ali bash patqe:?
Skoro sam kupiJo neqe nove Reebok crne..nsih posebno ni dobro ni loshe,ja samo ne volim da su stvari pa ni patiqe upadljive a i lake su, za leto(koje je sada pri kraju :roll: )....bzvz.,sponzorushe?:?
Ili sam mozda izabrao neki zenski model? :shock:
Ali ne izgledaju taqo. :?
 
Ono bas martine i starke mi ne deluju nesto ebozovno... vise tinejdzerski.... Cipelice cizmice to vec da... a patike posebno.... :-) Jer mi nekako te patike na devojkama bas dobro stoje... a i devojka u patikama obicno nije neka uobrazena istripovasna... a bogami i u nekom sportskom fazonu... bolje fizicki gradjene...
Mada odelo ne cini cocveka... :wink:

PS Bas smo sinoc odlucili da ne odemo u jedan lokal jer tamo izlaze ribe u martinama... :lol:
 

Back
Top