KAKVE DEVOJKE VOLE MUSKARCI???

  • Začetnik teme MACKICA__
  • Datum pokretanja
moze_bolje:
ko sta zene o dijamantima... :)
i to vestackim :razz:

moze_bolje:
Pa ima veze sto je hladno, u pravu si, ali same se oblace tako, ne oblacim ih ja. Ja sam samo primetio da je to lepo videti, sto je ziva istina. Ajde kada oces, evo zimska varijanta koja mi je super je, detaljno, spicaste cizmice do kolena sa gore sirokim onim budzom, uske farke, i gore kao ona kratka deblja bundolika jakna. E ako ima i roza beretka, cmokic.
:lol: opisao si tipicnu beogradsku mladju devojku :lol:
ne znam,meni se to ne svidja...pocev od spiceva i musketarskih cizama,preko bunde do beretke...rozle :lol:
 
Goddess of the far east:
Neko ko voli takve devojke i sam je...

Потпуно тачно, само што не напишеш ГЛУП него ...... Будући глуп, природно, трабало ми је много времена да са досјетим шта је писац хтио да каже тачкицама.
Ма све ми се чини да смо ја и ти ту неђе ;)
 
Devilishgirl:
ja bih takvima s martinkama glavu razbijala..nisam darkera, nemojte pogreshno da me shvatite, pratim modne trendove..a to je grand, kich i shund

I smoking ide na grandu so? Kic je, sund? Ko hebe grand.

Sto bi im razbila glave, ne razumem bas? Da ne bi vise delovale sexy? Devojke znaju sta ima prodju, ponasaju se trzisno racionalno. To se danas najvise trazi, martinke su bile tamo negde 96. bum, jbg, vreme se ne moze vracati.
 
moze_bolje:
I smoking ide na grandu so? Kic je, sund? Ko hebe grand.

Sto bi im razbila glave, ne razumem bas? Da ne bi vise delovale sexy? Devojke znaju sta ima prodju, ponasaju se trzisno racionalno. To se danas najvise trazi, martinke su bile tamo negde 96. bum, jbg, vreme se ne moze vracati.
ne znam o chemu prichash...
martinke su bile i bice forever..seljaci takodje..a sve u roze je skroz sexy yeah right..
nemash ti pojma shta je sexy i to najmanje veze ima s onim shta je na nama..
 
moze_bolje:
Sto bi im razbila glave, ne razumem bas? Da ne bi vise delovale sexy? Devojke znaju sta ima prodju, ponasaju se trzisno racionalno. To se danas najvise trazi, martinke su bile tamo negde 96. bum, jbg, vreme se ne moze vracati.
pa nisu devojke roba pa da se ponasaju trzisno racionalno :shock:
ti bas pogresno rezonujes stvari.

a drugo,martinke su klasika isto kao i jos neke stvari.takve stvari su neprolazne i uvek se nose.

i trece,to da li je neko sexy ili ne ne zavisi od kolicine i boje odece koju (ne)ce imati na sebi jer to polazi iz glave,a ovo o cemu ti pricas je vise isforsirani,tj vulgarni seksipil.

last but not least,to sto je nesto trenutno moderno ne znaci i da zadovoljava estetske kriterijume.cesto je cak suprotno od toga...npr,ne znam da li se neko seca,ali tu negde devedesetih godina pola grada je nosio odvratne cipele sa onom izuzetno ruznom platformom ili sa rascvetanom platformom.i to sad kao ima traznju pa se zato nosi.nije tacno,ima ponudu pa ga svi zato nose...jer nemaju nista drugo da obuku ili ih mrzi da traze :roll: a da je lepo...e pa nije.
 
martinke rulzzzz bre... nego samo da dodam necheg sam se setila, kad vidim ribe, pa nose one sandale na stiklu, pa im majka nije rekla da se one uzimaju uvek broj vece, pa im prsti vire i vuku se po asfaltu, e to mi je do jaja :lol:
stvarno mi je par puta doshlo da im pridjem i da im otkrijem tajnu
 
Borg_Queen:
martinke rulzzzz bre... nego samo da dodam necheg sam se setila, kad vidim ribe, pa nose one sandale na stiklu, pa im majka nije rekla da se one uzimaju uvek broj vece, pa im prsti vire i vuku se po asfaltu, e to mi je do jaja :lol:
stvarno mi je par puta doshlo da im pridjem i da im otkrijem tajnu
:lol: e bas to.ne bih menjala moje martinke za 100 sandala :lol: uvek se odusevim ko dete kad ih svaki sledeci put obujem :lol:
martinke i starke su vecne i tacka :razz:
a primetila sam i ja taj trip sa sandalama....:lol:
 
reci kako je gadno, josh i ti prsti na shta umeju da liche jooj bljak....
a mushkarci ipak kakvi god da su, vole vishe (uglavnom) nenafurane ribe... njima mozda ceshce prilaze jer taj uniformisani izgled shalje poruku - u shablonu sam, shablonski mi pridji, sve je kao jednostavnije... al u situacijama kad su vec u druhtvu nafuranih i nenafuranih, uvek su im interesantnije ove druge... mene u martinkama su muvali dizelashi x puta, jedan je bio mnogo smeshan, kaze reci koje knjige da prochitam, reci, sve cu da uradim, evo necu vishe da slusham narodnjake :lol:
 
:lol: De ih samo nalazish......:lol:
Pa kolqo ja vidim vetjina devojaqa nekih 90% se oblachi apsolutno isto,aj "normalnu"varijantu- farmerice utegnutye u dupe i nehto odozgo razumem za svaki dan...valjda najpraktichnije,ali mi odvratno ono shto sam chuo da zovu neshto kao Dzenifer Lopez look....ko nakindjurena seljanchura+sprzena plava kosa....ma za bacanje pegle na trotoaru kad vidish.
 
g015.gif
 

Back
Top