KAKVE DEVOJKE VOLE MUSKARCI???

  • Začetnik teme MACKICA__
  • Datum pokretanja
Kakve devojke vole muskarci?

Kada sam ja u pitanju...

Neprolazno su privlacne pametno nasmejane, znaci ne onaj kokosiji bezrazlozni ili preterani smeh za tu neku situaciju...

Oko sminke sto da ne, neka mece. Neki parfem super dodje cisto da nije kao da si prosao pored psa ili drveta, da ima neke razlike i u mirisu, da mi bar na tren skrene misli na nju.

Oko oblacenja, Trenutno mi je najbolje da vidim one helanke do kolena, po mogucstvu plave, i pored toga posto je sve hladnije, super deluju i svetle plitke farke sa belim kajisem onim znete vec :) a tiba da viri. Njam njam
 
moze_bolje:
haha, pa bas to, pogodila si, iako si htela da napravis ironiju. O ns i govorim, a plavuse su bas za tu kombinaciju. E sada da li su glupe, pa jbg kako koja...

:lol: :lol:

STa ima veze ako nisu pametne necu sa njima pisati diplomski!

Vidite zenske, pre nego me opljujete, lepo je kada je devojka pametna lia sve je dzaba ako nije "dobra pichka", a ako jeste dobra a nije siva eminencija... To ce mnogo lakse da prodje.

Jednostavno to je tako.
 
moze_bolje:
Oko oblacenja, Trenutno mi je najbolje da vidim one helanke do kolena, po mogucstvu plave, i pored toga posto je sve hladnije, super deluju i svetle plitke farke sa belim kajisem onim znete vec :) a tiba da viri. Njam njam
plave helanke? :shock:
beli....koji...a jel onaj sa vestackim dijamantima? :shock:
a nema veze sto je hladno? :lol:
zasu :lol:
koji mozgovi.
 
Banshee:
plave helanke? :shock:
beli....koji...a jel onaj sa vestackim dijamantima? :shock:
a nema veze sto je hladno? :lol:
zasu :lol:
koji mozgovi.


ko sta zene o dijamantima... :)

Pa ima veze sto je hladno, u pravu si, ali same se oblace tako, ne oblacim ih ja. Ja sam samo primetio da je to lepo videti, sto je ziva istina. Ajde kada oces, evo zimska varijanta koja mi je super je, detaljno, spicaste cizmice do kolena sa gore sirokim onim budzom, uske farke, i gore kao ona kratka deblja bundolika jakna. E ako ima i roza beretka, cmokic.
 

Back
Top