jos jedna tema

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
koje su to moje osobine koje vam se neizmerno dopadaju a koje vas sasvim malo odbijaju?

ovaj necu da se takmicim s lolom a ne znam vise ni kome da se slihtam tako da sad pravim jebeni presek svega u zivotu danas mi je prelomni dan ali sad stvarno ovo ono.... zao mi je volela bih da vas vidim live mada od toga ne bi svrhe imao niko nedefinisanost niko ne voli
 
hello_world:
koje su to moje osobine koje vam se neizmerno dopadaju a koje vas sasvim malo odbijaju?
Odmerenost, otmenost, erudicija, nenametljivost, itd., itd. !!! :-D
ovaj necu da se takmicim s lolom a ne znam vise ni kome da se slihtam tako da sad pravim jebeni presek svega u zivotu danas mi je prelomni dan ali sad stvarno ovo ono.... zao mi je volela bih da vas vidim live mada od toga ne bi svrhe imao niko nedefinisanost niko ne voli
Si normalna ?!? :shock: Ma, svi smo : fuuuuuj !!! :-D
 
ja sve uqpno ne znam ni svoje osobine a ne tvoje.... valjda neko mora da mi bude tu pred nosem... il neshto da mi treba il neshto da mi smeta... sve ostalo mi se nekako podrazumeva pod normalnim i o tome ne razmishljam.....
e ajd jagoda kad dodjem u bg, da idemo na pivo....?
vazhno je kakve cipele nosish.... to znam... to mi je baka tako rekla.... a zaboravila sam zashto je to vazhno.. al znam da je..
 
pa nije ni to lako.... roze je super kad ih smrvih u sladoled pa se samo sjuri i za pola sata vecj deluje.... ali kad morash jednu po jednu da gutash.... to vecj smori u najavi.... e ja ne znam da l jagoda uzima roze..... al ja ih uzimam.....
roze je super.... prava boja za pravog pedera : )
sad cju da stavim sliq u profil!
 
e kako kad mi neko dobronamerno napise da mu uzvratim istom merom to mi je najteze uvek se spetljam i ne nastavim a to mi treba.......

e da li bi neko hteo da me eutanazira i bez patetike sada to samo ja mogu
 
pa nekad preteram s pisanjem i tako ali mozda bas treba tako ali brisem
mislim koga zanima ne znam gotovo je
spava mi se malo
necu da vam saljem kobasicu dosadna mi je treba mi sada chvrsta ruka da me disciplinuje
ne znam sta bih radila da ostanem ovde sama i tuzna trenutno uginula bih od gladi sto se sinoc pokazalo
nikakva sam bezlicna sam i nikad se ne isticem u drustvu a to mi je potrebo nekad se istaknem ali nikad se dobro ne zezam i zato mi je glupo
usamljenik sam i zato sam odlepila.
cini mi se d ajedino sto mogu da radim je da ucim i pretpostavljam da nce biti ometajucih faktora.
e pa tako ko me cita otpao mu zub a niko me ne cita zato sto svi rade i nemaju vremena.
 

Back
Top