zasto su sve ribe postale materijalisti?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ALWAYS_SOMEWERE

Početnik
Poruka
42
Stvarno strasno...nemam devojku dva meseca..malo sam odmarao od poslednje..osakatila me emotivno i reshih pre par dana da se angazujem.I cimam drugaricu da mi nabaci drugaricu,kad ce ona meni..Kaze ma nisi nesto u keshu sredi se pa onda..kaze dalje..ova moja voli paznju..hahha...stresao sam se keve mi od ovakvih izjava..Sta su bre ribe istripovale da su toliko vazne....da mogu da okkupim sve muskarce grada Beograda i da napravimo dogovor da ih ne cimamo jedno metar dana..odma bih se jato glupih masa u vidu zenskog roda mozda pripitomilo ili pak malo spustilo na zemlju... ajde chavke da vas chujem shta cete mi reci na ovo???? :)
 
ALWAYS_SOMEWERE:
Stvarno strasno...nemam devojku dva meseca..malo sam odmarao od poslednje..osakatila me emotivno i reshih pre par dana da se angazujem.I cimam drugaricu da mi nabaci drugaricu,kad ce ona meni..Kaze ma nisi nesto u keshu sredi se pa onda..kaze dalje..ova moja voli paznju..hahha...stresao sam se keve mi od ovakvih izjava..Sta su bre ribe istripovale da su toliko vazne....da mogu da okkupim sve muskarce grada Beograda i da napravimo dogovor da ih ne cimamo jedno metar dana..odma bih se jato glupih masa u vidu zenskog roda mozda pripitomilo ili pak malo spustilo na zemlju... ajde chavke da vas chujem shta cete mi reci na ovo???? :)
Nisimo mi toliko solidarni ko one...ne bi ti predlog upalio...uvek bi s enasho neki picopatjenik da bojkotuje bojkot.:D
A i sam si kriv shto trazish da ti drugarica nabaci glupachu...mozda tebe ona samo farba da ta njena oce pare jer se drugarici svidjash.:D
 
ALWAYS_SOMEWERE:
Stvarno strasno...nemam devojku dva meseca..malo sam odmarao od poslednje..osakatila me emotivno i reshih pre par dana da se angazujem.I cimam drugaricu da mi nabaci drugaricu,kad ce ona meni..Kaze ma nisi nesto u keshu sredi se pa onda..kaze dalje..ova moja voli paznju..hahha...stresao sam se keve mi od ovakvih izjava..Sta su bre ribe istripovale da su toliko vazne....da mogu da okkupim sve muskarce grada Beograda i da napravimo dogovor da ih ne cimamo jedno metar dana..odma bih se jato glupih masa u vidu zenskog roda mozda pripitomilo ili pak malo spustilo na zemlju... ajde chavke da vas chujem shta cete mi reci na ovo???? :)


Nisu one postale materijalisti nego su to oduvek bile, ali to je kod nas pretezno tako. Meni je desanka jako puno kesha spasila.
 
Pipi Langstrumpf:
Samo bi da vam neko nesto DA. Daj mi ribe, daj mi posao, daj mi kesh a da ne radim nista....Sve lencuge razmazene i samozive. Neki ispraznili i mozak pa ne mogu da isprazne jaja, a kao ispraznili bi novcanike!!!! Mozda kad im mama DA dzeparac!!!!!!!!!!!!!!!

Joj samo vas gledam. Jurite kesh pa ste ceo zivot nedoyebane i kad ostarite budete debele guzate babe isfrustrirane i napudrane jeftinim puderom u nadi da ce se nekom dedi dici.:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top