Za sve nove i stare koji jos nisu

Trut. al pametan

Obećava
Poruka
73
Palo mi nesto napamet. Mozda bi bilo lepo da svako ko ucestvuje na forumu (mislim na one redovnije) ovde napise ko je i sta je. Ono, malo o sebi... Mislim, ovde smo svi neka vrsta drugova pa bi bilo lepo da se poznajemo bolje... Mozete da pisete sta volite, sta biste voleli, sta planirate da radite u zivotu...

PS Od skoro sam na forumu pa ako je bilo ovakvih tema ranije, nemojte se ljutiti... :wink:
 
Ja sam Sasa. Imam 18 godina, ucim u gimnaziji u Cacku(prirodni smer). Cinjenica da se na prirodnom vise radi matematika me ranije nije pogadjala ali vec od druge godine ne prodje dan a da se ne pitam "Pa mentalcu sto nisi mislio na vreme? ". Inace spremam prijemni za medicinu. Voelo bih da budem lekar (ocigledno), hirurg naravno, posto svi koji hoce na medicinu mastaju o tome, ali se ubrzo predomisle tako da cu se i ja verovatno predomisliti. Volim da se izlezavam, a prirodno ne volim da radim mnogo. 8)
Bracno stanje: Neozenjen
 
e moj dechache,razmisli dobro za tu medicinu...oticji cje ti bar 12 godina zivota dok ne postanes hirurg...
inace ja sam rodjen tamo kod tebe,blizu Chachka tj u Milanovcu.Al zivim u Bg-u skoro 10 godina...
Al ako te vec interesuju neciji licni podaci mislim da treba da pitas tog cvoveka licno,a ne da kacis temu za tako nesto...al ajd...bolje ovo nego nesto drugo.
 
jao Stefane, ceo zhivot je teorija zavere :lol:
Na osnovu ovakvih tema mozhe da vidi ko mu vishe odgovara za druzhenje.

I da, da je svaki lekar razmishljao kao ti, josh uvek bismo umirali od kuge... :roll:

Inache, ja sam Stasha, idem u II razred Filoloshke gimnazije, nameravam da studiram svetsku knjizhevnost. Zhivim u BGu..... i tako....
 
Moje ime je totalno ne bitno,kao i godiste.Komentari o meni su sasvim razliciti.
Moja zivotna pravila su:AKO NISI SAMNOM,PROTIV MENE SI.
*JA MOGU SVE SHTO HOCU.
Nekada sam trenirala padobranstvo,ali zbog nekih zdravstvenih problema nikada vise necu moci da skocim.
Sada mi je jedina uteha brisanje prasine sa trofeja i sanjanje....o jos samo jednom skoku.
Lek mi je voznja kartinga s' vremena na vreme,ostajem na istom za mene je brzina i lek i opsesija.
I sutra mi je rodjendan!
Bicu politicar ili glumica,doktori su me osudili na snove o letenju.... :idea:
 
Keeper:
moje ime je Keeper, imam 19 godina i volim da se dopisujem sa ostalom decom. volim sve sto vole mladi. skupljam salvete i slichice fudbalera. volim druzenje, izlaske, shoping, i volim da sam "cool".

PISHI MIIIIIII :P

moje ime je medic, imam 17 godina i volim da se dopisujem sa ostalom decom. volim sve sto vole mladi. skupljam salvete i slichice fudbalera. volim druzenje, izlaske, shoping, i volim da sam "cool".

PISHIIIIITE MIIIIIIII;)))))))))


thumbs.gif

HIHIHIHIHIHIHIHIHIH:PPPPPPPPPPPPPP
 
devojchurak:
Keeper:
moje ime je Keeper, imam 19 godina i volim da se dopisujem sa ostalom decom. volim sve sto vole mladi. skupljam salvete i slichice fudbalera. volim druzenje, izlaske, shoping, i volim da sam "cool".

PISHI MIIIIIII :P

moje ime je medic, imam 17 godina i volim da se dopisujem sa ostalom decom. volim sve sto vole mladi. skupljam salvete i slichice fudbalera. volim druzenje, izlaske, shoping, i volim da sam "cool".

PISHIIIIITE MIIIIIIII;)))))))))


thumbs.gif

HIHIHIHIHIHIHIHIHIH:PPPPPPPPPPPPPP

uuuuuu, medic, pa ti si prava za mene :P :P :P
 
Keeper:
devojchurak:
Keeper:
moje ime je Keeper, imam 19 godina i volim da se dopisujem sa ostalom decom. volim sve sto vole mladi. skupljam salvete i slichice fudbalera. volim druzenje, izlaske, shoping, i volim da sam "cool".

PISHI MIIIIIII :P

moje ime je medic, imam 17 godina i volim da se dopisujem sa ostalom decom. volim sve sto vole mladi. skupljam salvete i slichice fudbalera. volim druzenje, izlaske, shoping, i volim da sam "cool".

PISHIIIIITE MIIIIIIII;)))))))))


thumbs.gif

HIHIHIHIHIHIHIHIHIH:PPPPPPPPPPPPPP

uuuuuu, medic, pa ti si prava za mene :P :P :P
"Bash smo se nashli..."(samo me ne pitajte odakle mi ovo!) :wink:
 
Pa dobro svidja mi se tema,ok,sta znam moje ime za sada nije bitno jer ipak mislim da se ne znamo toliko dobro,kao ni godiste,ali dobro.Sta znam jos nesto,volim dobru muziku,bavim se sportom,treniram padobranstvo,mada nekima smeta da se to pomene,tako da prelezim na sledece.Na forumu msilm da se licno znam samo sa Miss Worms,i to je to...Obozavam da putujem...po oblacima... :twisted: :evil:
 
Extreme_Girl:
Pa dobro svidja mi se tema,ok,sta znam moje ime za sada nije bitno jer ipak mislim da se ne znamo toliko dobro,kao ni godiste,ali dobro.Sta znam jos nesto,volim dobru muziku,bavim se sportom,treniram padobranstvo,mada nekima smeta da se to pomene,tako da prelezim na sledece.Na forumu msilm da se licno znam samo sa Miss Worms,i to je to...Obozavam da putujem...po oblacima... :twisted: :evil:

Ako mislis na mene... Ne smeta mi... :?
Ne mogu vise da objasnjavam... Kad budes shvatila poentu onoga sto sam rekla,pricacemo...
 
Sasha85:
Extreme_Girl:
Pa dobro svidja mi se tema,ok,sta znam moje ime za sada nije bitno jer ipak mislim da se ne znamo toliko dobro,kao ni godiste,ali dobro.Sta znam jos nesto,volim dobru muziku,bavim se sportom,treniram padobranstvo,mada nekima smeta da se to pomene,tako da prelezim na sledece.Na forumu msilm da se licno znam samo sa Miss Worms,i to je to...Obozavam da putujem...po oblacima... :twisted: :evil:

Ako mislis na mene... Ne smeta mi... :?
Ne mogu vise da objasnjavam... Kad budes shvatila poentu onoga sto sam rekla,pricacemo...
Ma shvatam ja, nego najcesce shvatim nesto onako kao mi to ljudi kazu,ali nema veze vec smo rascistili ovo. :evil:
 
Extreme_Girl:
Sasha85:
Extreme_Girl:
Pa dobro svidja mi se tema,ok,sta znam moje ime za sada nije bitno jer ipak mislim da se ne znamo toliko dobro,kao ni godiste,ali dobro.Sta znam jos nesto,volim dobru muziku,bavim se sportom,treniram padobranstvo,mada nekima smeta da se to pomene,tako da prelezim na sledece.Na forumu msilm da se licno znam samo sa Miss Worms,i to je to...Obozavam da putujem...po oblacima... :twisted: :evil:

Ako mislis na mene... Ne smeta mi... :?
Ne mogu vise da objasnjavam... Kad budes shvatila poentu onoga sto sam rekla,pricacemo...
Ma shvatam ja, nego najcesce shvatim nesto onako kao mi to ljudi kazu,ali nema veze vec smo rascistili ovo. :evil:
OK ili cemo da batalimo pricu o padobranstvu(zivotu)ili necemo da posecujemo tinejdzere!
 
CaO!!!Ja se zovem Jelena.Imam 16 godina i drugi sam razred Gimnzije,drustveno-jezickog smjera.Moj nick *foolish* govori o meni...znaci luda sam,blesava,volim da se zezam...ali takodje da neke stvari radim nepromisljeno,impulsivno i tako to bla,bla...vec tri godine se bavim plesom.Odakle sam nije vazno...bracno stanje:single....
 

Back
Top