Da li bi ste podrzali regrutaciju i napad na Kosovo ukoliko ono postane samostalno?

Frozen74

Primećen član
Banovan
Poruka
660
ne vidim da se neka tema striktno ovim bavi pa rekoh da postavim pitanje. Zanima me koliko se ljudi slaze samnom i da li sam u manjini.

Ukoliko Kosovo postane nezavisno ja mislim da Srbija ne treba to da prihvati nikada ali da ne treba ni da se intervenise. Ukoliko i dodje do mobilizacije ja cu pokusati da zbrisem preko na vreme. Jer mislim da je budalastina davati zivot za Kosovo. Opet da imam veru u pobedu mozda bih i ucestvovao. Al sad da se bas borim JA protiv NATO alijanse NO WAY !!! :D

Kakvo je vase misljenje? Da li bi se zrtvovali ili bi zbrisali kao ... ne kao mis... ali kao neko kome nije do budalastog gubljenja zivota ili svrstavanja medju invalide.
 
Тема је потпуно бесмислена јер и ако дође до незаконитог признавања наше покрајине КиМ као још једне независне шиптарске државе на Балкану - ДРЖАВА СРБИЈА НЕЋЕ ТАМО ПОСЛАТИ СВОЈУ ВОЈСКУ из простог разлога што Војску захваљујући Тадићу, Јеремићу и Живковићу више и нема - АЛИ ИСТО ТАКО НИКО У ДРЖАВИ СРБИЈИ ТО НЕЋЕ ПРИХВАТИТИ НИТИ ПРИЗНАТИ А ОНАЈ КО ТО УЧИНИ САМ ЈЕ СЕБИ ПРЕСУДИО.

У овом другом случају тј. ако се неко усуди да поступи супротно народној вољи, Уставу Србије, Резолуцијама Парламента, Плану и Програму Владе Србије - ДОЋИ ЋЕ СИГУРНО РАДИ САМООДБРАНЕ ДО САМООРГАНИЗОВАЊА ОНИХ КОЈИ НИСУ СПРЕМНИ ДА БУДУ ЈЕВРО-РОБОВИ. И онда може бити свашта.
 
eremita:
Тема је потпуно бесмислена јер и ако дође до незаконитог признавања наше покрајине КиМ као још једне независне шиптарске државе на Балкану - ДРЖАВА СРБИЈА НЕЋЕ ТАМО ПОСЛАТИ СВОЈУ ВОЈСКУ из простог разлога што Војску захваљујући Тадићу, Јеремићу и Живковићу више и нема - АЛИ ИСТО ТАКО НИКО У ДРЖАВИ СРБИЈИ ТО НЕЋЕ ПРИХВАТИТИ НИТИ ПРИЗНАТИ А ОНАЈ КО ТО УЧИНИ САМ ЈЕ СЕБИ ПРЕСУДИО.

У овом другом случају тј. ако се неко усуди да поступи супротно народној вољи, Уставу Србије, Резолуцијама Парламента, Плану и Програму Владе Србије - ДОЋИ ЋЕ СИГУРНО РАДИ САМООДБРАНЕ ДО САМООРГАНИЗОВАЊА ОНИХ КОЈИ НИСУ СПРЕМНИ ДА БУДУ ЈЕВРО-РОБОВИ. И онда може бити свашта.
Potpisujem, ako dozvolis:)
 
eremita:
У овом другом случају тј. ако се неко усуди да поступи супротно народној вољи, Уставу Србије, Резолуцијама Парламента, Плану и Програму Владе Србије - ДОЋИ ЋЕ СИГУРНО РАДИ САМООДБРАНЕ ДО САМООРГАНИЗОВАЊА ОНИХ КОЈИ НИСУ СПРЕМНИ ДА БУДУ ЈЕВРО-РОБОВИ. И онда може бити свашта.
a ocje li se oni samo-odbraniti od sebe i svog debilizma, ili od chega? :)
 
Ne bi podrzao sigurno nikakav napad na kosovo. Sa ovom vojskom sada bi bili razbijeni a i sa svim ostalim nasim vojskama smo bivali razbijeni, tj. gubili smo mnogo vise ratova pre nego sto je Tadic "rasturio" vojsku.
A boriti se protiv neprijatelja koji ima 100x brojcano vecu vojsku, 1000x tehnoloski napredniju, 10x iskusniju i bolje obucenu vojsku je jednako smrti. To je kao kada bi napravili vremensku masinu pa doveli 10-tak ljudi iz kamenog doba da se bore protiv jedne moderne armije.
 
eremita:
Тема је потпуно бесмислена јер и ако дође до незаконитог признавања наше покрајине КиМ као још једне независне шиптарске државе на Балкану - ДРЖАВА СРБИЈА НЕЋЕ ТАМО ПОСЛАТИ СВОЈУ ВОЈСКУ из простог разлога што Војску захваљујући Тадићу, Јеремићу и Живковићу више и нема - АЛИ ИСТО ТАКО НИКО У ДРЖАВИ СРБИЈИ ТО НЕЋЕ ПРИХВАТИТИ НИТИ ПРИЗНАТИ А ОНАЈ КО ТО УЧИНИ САМ ЈЕ СЕБИ ПРЕСУДИО.

У овом другом случају тј. ако се неко усуди да поступи супротно народној вољи, Уставу Србије, Резолуцијама Парламента, Плану и Програму Владе Србије - ДОЋИ ЋЕ СИГУРНО РАДИ САМООДБРАНЕ ДО САМООРГАНИЗОВАЊА ОНИХ КОЈИ НИСУ СПРЕМНИ ДА БУДУ ЈЕВРО-РОБОВИ. И онда може бити свашта.

Koliko je vojnika izginulo zbog dotičnih? Koliko pre? Kolika je to vojska bila i gde je sada? Misliš li da će par dokonih "samoorganizovanih" mladića moći da se nosi sa narko mafijom dole? VOJSKA SE NE MOŽE KORISTITI ZA GERILSKU BORBU MISLIJOČE!

*BILJA*:
Potpisujem, ako dozvolis:)

Samo ti potpisuj ali neka tebe bombarduju posle...
 
Frozen74:
ne vidim da se neka tema striktno ovim bavi pa rekoh da postavim pitanje. Zanima me koliko se ljudi slaze samnom i da li sam u manjini.

Ukoliko Kosovo postane nezavisno ja mislim da Srbija ne treba to da prihvati nikada ali da ne treba ni da se intervenise. Ukoliko i dodje do mobilizacije ja cu pokusati da zbrisem preko na vreme. Jer mislim da je budalastina davati zivot za Kosovo. Opet da imam veru u pobedu mozda bih i ucestvovao. Al sad da se bas borim JA protiv NATO alijanse NO WAY !!! :D

Kakvo je vase misljenje? Da li bi se zrtvovali ili bi zbrisali kao ... ne kao mis... ali kao neko kome nije do budalastog gubljenja zivota ili svrstavanja medju invalide.

Imam utisak da će se primeniti "Kuvajstski scenario", tamo je bar nafta a ovde...
 
Iron Lord:
Koliko je vojnika izginulo zbog dotičnih? Koliko pre? Kolika je to vojska bila i gde je sada? Misliš li da će par dokonih "samoorganizovanih" mladića moći da se nosi sa narko mafijom dole? VOJSKA SE NE MOŽE KORISTITI ZA GERILSKU BORBU MISLIJOČE!



Samo ti potpisuj ali neka tebe bombarduju posle...

Ироне, или стварно прочитај мој пост на који одговараш - или немој коментарисати без везе. Стварно си неозбиљан и брзоплет. :roll:
 
dr.koki:
Ne bi podrzao sigurno nikakav napad na kosovo. Sa ovom vojskom sada bi bili razbijeni a i sa svim ostalim nasim vojskama smo bivali razbijeni, tj. gubili smo mnogo vise ratova pre nego sto je Tadic "rasturio" vojsku.
A boriti se protiv neprijatelja koji ima 100x brojcano vecu vojsku, 1000x tehnoloski napredniju, 10x iskusniju i bolje obucenu vojsku je jednako smrti. To je kao kada bi napravili vremensku masinu pa doveli 10-tak ljudi iz kamenog doba da se bore protiv jedne moderne armije.

Kada smo kod vremeplova...
Zamisli da si ovako nešto napisao za vreme komunizma?
Danas bi bio jedini golootokaš...

Ponavljam: ne može vojskom protiv gerile. Ne može tenk po šumama. Ne može avion za selo od pet kuća. Ne može patriota od tastature da trči uzbrdo...
 
Jednom sam izdrzala, a tebe, Irone, sakricu na sigurno mesto, nemoj da se bojis.
Ne mogu da razumem ovoliki defetizam.
Znaci, na pravdi Boga otimaju deo teritorije nekoj drzavi (u ovom slucaju nama) i mi cemo da podvijemo rep pa u bezaniju?!
Hvala Bogu sto u meni kolaju geni pradede Solunca.... inace bih sada crvenela od stida.
Evo, Irone, da sklopimo ugovor- ja cu mesto tebe u boj, a ti obuci moju suknju.
Nadam se nisi sirok u struku i da ces moci da se uvuces u nju.
 
*BILJA*:
Jednom sam izdrzala, a tebe, Irone, sakricu na sigurno mesto, nemoj da se bojis.
Ne mogu da razumem ovoliki defetizam.
Znaci, na pravdi Boga otimaju deo teritorije nekoj drzavi (u ovom slucaju nama) i mi cemo da podvijemo rep pa u bezaniju?!
Hvala Bogu sto u meni kolaju geni pradede Solunca.... inace bih sada crvenela od stida.
Evo, Irone, da sklopimo ugovor- ja cu mesto tebe u boj, a ti obuci moju suknju.
Nadam se nisi sirok u struku i da ces moci da se uvuces u nju.

Jok a sta ces ti da radis? Ti ces s pradedinom puskom da obaras fantome i kao Rambo tj Rambita da proteras nevaljalce s Kosova. I nemoj da se mnogo prsis samo si zenskac... nit ces ici nit te iko pita. A ako ti je milo da neka zena ostane samohrana majka jer ti nemas mozga da razmislis onda sestro .... onda .. ne znam... operi mozak malo....
 
А шта сте се препали људи!Ако Досманлије уђу у рат ја ћу постати предсједник Америке.А у случају да ипак гријешим био бих први који би кренуо да брани свету земљу.А ти мишу само настави бјежати!То је и раѕлика између мене и тебе!!!
 
Frozen74:
Jok a sta ces ti da radis? Ti ces s pradedinom puskom da obaras fantome i kao Rambo tj Rambita da proteras nevaljalce s Kosova. I nemoj da se mnogo prsis samo si zenskac... nit ces ici nit te iko pita. A ako ti je milo da neka zena ostane samohrana majka jer ti nemas mozga da razmislis onda sestro .... onda .. ne znam... operi mozak malo....
Ja bar imam sta da operem za razliku od nekih.
Na Kosovu i danas zbog Siptara ostaje mnogo samohranih majki, sirocadi...
Ali, umesto svakog odgovora........


U ROPSTVU

Nekad smo svi znali jasno,
od najnepismenijeg seljaka
pa do gospode i dece njine,
sta je rodoljubivo i casno,
i sta treba da cine
potomci negdasnjih junaka.
Ne mogu da poznam narod
cije su pevali vrline
pesnici od Branka do sada.
Srpsko stado malo
sve do poslednjeg runa
razbilo se i osugalo.
Postali smo zemlja
robova i potkazivaca
i stokatnih zelenasa.
Pune su nam ulice sada
postovanih zlikovaca,
a zatvori nevinih robijasa.
Na ledjima kao da grbu
nosim od bola i stida,
i ulicama kad idem,
kao da mi blato baca
pogled okolnih stranaca
u lice, i svakog dana
veo mi se po veo skida
sa rugoba nasih rana.

(Desanka Maksimovic)
 
Frozen74:
Mislim da ti sto bi se samoorganizovali da bi se razbezali kao mishi kada bi pukla prva puska !!! :D

Neki slični samoorganizovani iz Kolašina grada pod pjesmom " Listaj goro listaj cvijeće Crna Gora u boj kreće... :lol: :lol:" krenuli na Dubrovnik da brane Srpstvo, nosahu puške ka toljage preko ramena, obučeni u ratne patike, trenerke... 8) 8)
Blizu Konavla, naišli na nekoga pa pitali, đe je taj Dubrovnik? :roll: A on:" Idite dok ne čujete pucnjavu"... tu ih neđe sačekali Hrvati i onako još omanđijane desetkovali. :cry: :cry:

Bilo ne ponovilo se :| :| :|
 
*BILJA*:
Jednom sam izdrzala, a tebe, Irone, sakricu na sigurno mesto, nemoj da se bojis.
Ne mogu da razumem ovoliki defetizam.
Znaci, na pravdi Boga otimaju deo teritorije nekoj drzavi (u ovom slucaju nama) i mi cemo da podvijemo rep pa u bezaniju?!
Hvala Bogu sto u meni kolaju geni pradede Solunca.... inace bih sada crvenela od stida.
Evo, Irone, da sklopimo ugovor- ja cu mesto tebe u boj, a ti obuci moju suknju.
Nadam se nisi sirok u struku i da ces moci da se uvuces u nju.

Биљо, странцима је сада једино остало да шире дефетизам, па погледај како Ирон одговара мени на нешто што уопште нисам написао... али не брини, такви ће наравно први запалити јер има више него довољно оних који ће кренути са герилским начином одбране а у томе Срби нису "мачији кашаљ" - само то неће ваљати ни за кога, нажалост 8-)
 
Debilizam je slati vojsku da se bori protiv NATO pakta.Vazno je samo da Srbija ne prizna nezavisno Kosovo i da ceka.Kinezi mogu u svakom trenutku da zauzmu Tajvan ali oni su majstori u taktici i planiranju i znaju da cekaju.Dok mi pravimo planove od danas do sutra,zapad na 5-10 godina,dotle Kinezi planiraju na vekove.Ne kazem da treba da budemo kao oni ali malo strpljenja nije na odmet.Kosovo moze biti vraceno i za 20 godina ako treba.Treba biti pametan i uci u evro-atlanske integracije dok nezavisno Kosovo sa svojim narko bosovima na celu nece uci ni u yebene UN.
 
Само се ви склањајте у страну,а кад душмани дођу и до Београда?Шта ћеш онда?Онда ћеш да гледаш ко ће доћи да спасава.А шта да се и тај што те треба спасавати понаша као и ти сада?Стави се у положај народа на Косову.Будући да си ограничен мислим да ти неће баш поћи за руком.Само ако некад будеш имао имало мозга схватићеш да оно што је данас на Космету сутра може да буде и у Београду или било гдје.
 
jomini:
Pa ko je lud još da ulazi u besmislen rat? Doduše ima i takvih... Petina...

Е, Лало, Лало, стално си горовио да је 2 плус 2 = 4, а шта је сад било, не умеш да рачунаш... па да ти помогнем.

СРС има 1,200 000 гласача Х 3 члана породице = 3,600 000,

ДСС-НС 600 00 гласача Х 3 члана породице = 1,800 000

а то ти је у збиру 5,400 000 ако се не варам

Па хајде да ту цифру ПРЕПОЛОВИМО, биће ондак 2,700 000 ВРЛО ЉУТИХ СРБА
 
*BILJA*:
Ja bar imam sta da operem za razliku od nekih.
Na Kosovu i danas zbog Siptara ostaje mnogo samohranih majki, sirocadi...
Ali, umesto svakog odgovora......
a zashto se niko nije samoorganizovao kad su i posle bombardovanja na pravdi Boga ubijani Srbi, a majke ostajale samohrane? :confused:
nego sad, kad je sve pri kraju, kad su vam glave pune kosovskih mitova i kad se radi o teritoriji, sad cje odjednom kao da se dizhu bune i ustanci? .... mitovi i teritorije. a ljudi? za njih ovi shto im se puca nisu ni nokat podigli, a o politicharima da ne prichamo.

sad je kasno i josh vishe besmisleno, trebala si pre Ironu nuditi suknju i icji kad si vecj tako odluchna.
 
dr.koki:
Ne bi podrzao sigurno nikakav napad na kosovo. Sa ovom vojskom sada bi bili razbijeni a i sa svim ostalim nasim vojskama smo bivali razbijeni, tj. gubili smo mnogo vise ratova pre nego sto je Tadic "rasturio" vojsku.
A boriti se protiv neprijatelja koji ima 100x brojcano vecu vojsku, 1000x tehnoloski napredniju, 10x iskusniju i bolje obucenu vojsku je jednako smrti. To je kao kada bi napravili vremensku masinu pa doveli 10-tak ljudi iz kamenog doba da se bore protiv jedne moderne armije.

Nemoj tako molim te, pa vidis valjda da ove "patriote" s pocetka teme ZNAJU da smo mi ustvari pobedili NATO, tako da cemo pobediti i sve ostale!
 

Back
Top