Да ли Б92 треба одузети Националну фреквенцију!

Torius

Primećen član
Poruka
968
Не знам да поставим анкету, али ево овде.
Данас сам гледао двоугао у коме, замислите сад, оба саговорника као најбољег политичара бирају Чеду и као најбољи политички програм б92.

Па где они бирају те људе за двоугао, јел у ЛДП-у. Колика је вероватноћа да Б92 случајним узорком нађе два ''интелектуалца'' за кратку форму ''Двоугао'' и да обојца подржавају баш странку која има 3% бирачког тела. Негативне коментаре на рачун Радикала и ДСС-а да и не помињем.
 
Torius:
Не знам да поставим анкету, али ево овде.
Данас сам гледао двоугао у коме, замислите сад, оба саговорника као најбољег политичара бирају Чеду и као најбољи политички програм б92.

Па где они бирају те људе за двоугао, јел у ЛДП-у. Колика је вероватноћа да Б92 случајним узорком нађе два ''интелектуалца'' за кратку форму ''Двоугао'' и да обојца подржавају баш странку која има 3% бирачког тела. Негативне коментаре на рачун Радикала и ДСС-а да и не помињем.

Ocigledno da si prvi put gledao DVOUGAO jer bi znao da se prvi put desilo da imaju istomisljenike....... bili su i radikali i DSS-ovci.......
 
Torius:
Не знам да поставим анкету, али ево овде.
Данас сам гледао двоугао у коме, замислите сад, оба саговорника као најбољег политичара бирају Чеду и као најбољи политички програм б92.

Па где они бирају те људе за двоугао, јел у ЛДП-у. Колика је вероватноћа да Б92 случајним узорком нађе два ''интелектуалца'' за кратку форму ''Двоугао'' и да обојца подржавају баш странку која има 3% бирачког тела. Негативне коментаре на рачун Радикала и ДСС-а да и не помињем.

Ако је Коалиција ЛДП пријавила да је за кампању добила 23 милиона а потрошила
је 73 - онда би неко требало да се запита КО ИМ ЈЕ ДАО 50 МИЛИОНА - и ту ти лежи одговор и о наручиоцима програма б92 и о раду тих ликова у ЛДП.

ДаклеМ, само треба објавити ИМЕ ФИНАНСИЈЕРА -----и готовооооооооо !
 
eremita:
Ако је Коалиција ЛДП пријавила да је за кампању добила 23 милиона а потрошила
је 73 - онда би неко требало да се запита КО ИМ ЈЕ ДАО 50 МИЛИОНА - и ту ти лежи одговор и о наручиоцима програма б92 и о раду тих ликова у ЛДП.

ДаклеМ, само треба објавити ИМЕ ФИНАНСИЈЕРА -----и готовооооооооо !


OK, donekle si u pravu.
Medjutim - KOLIKO PRIVATNIH FIRMI JE OBJAVILO ODAKLE IM PARE ZA BIZNIS?
E trt-mrt-pravoslavlje-poštenje...
 
kupoholicarka:
Б92 јесте антисрпска организација, а ЛДП- рећи ћу само да је јадна наша Србија кад је таква странка ушла у парламент.
И ЈЕДНИ И ДРУГИ СУ АМЕРИЧКИ ПЛАЋЕНИЦИ!

Najbolji opis srpskog naroda. Sve koji se ne slazu sa njima prozivaju stranim placenicima i domacim izdajnicima. Mada postoje mnoge modifikacije toga kao npr. Americki placenici.

E a mislim da bi trebalo da se zabrani i Velika Srbija. Ili bar da se stavi jedan ogroman disclaimer ili warning preko prve strana kao na cigaretama.
Npr. Sve sto je napisano u ovom casopisu je plod maste umno obolelih osoba. Citanjem ovoga casopisa mozete razviti Shizofreniju i mnoge druge neuroze i psihoze. Alkoholizam se pojavljuje u 60% ljudi koji procitaju 2 broja istog. Drasticno smanjenje inteligencije(do 50%) se javlja u 80% ljudi koji procitaju 3 broja. Za ova i druga teza ostecenja koja ovaj casopis nanese vama ne mozete tuziti SRS. Kao sto znate umno obolele i mentalno zaostale osobe ne mogu da odgovaraju za zlocine. Cuvati sto dalje od dece!!!
 
Iron Lord:
OK, donekle si u pravu.
Medjutim - KOLIKO PRIVATNIH FIRMI JE OBJAVILO ODAKLE IM PARE ZA BIZNIS?
E trt-mrt-pravoslavlje-poštenje...

Али зашто сада да скрећемо на ПРИВАТНЕ ФИРМЕ ако нам је тема о одузимању фреквенције Б92...

у принципу и ово што си ти поставио је више него једноставно, САМО ОЧИГЛЕДНО ДА НЕКО СА ВРХА ТО НЕЋЕ ДА УЧИНИ - ја сам овде на плацу имао неки проблем јер се појавила нека фирма "под шифром" и отишао сам у Трговински суд и док си рекао "кекс" добио сам податке да су мафијаши регистровани у Грчкој са минималним капиталом - и то је она шема СМ са ловом са Кипра. Тада је било надлежно Министарство које је водио онај Влаховић - који, наравно ништа није учинио а по закону су имали обавезу да ми уруче писмени одговор. А врло је једноставно установити да ли се лова пере или не - али неко то НЕЋЕ... а како га приморати. Ја сам за то да се направе чисти рачуни и свако ко није чист да му се све конфискује и тачка!
п.с. А зашто си у све ово умешао и православље - то само ти знаш :roll:
 
Prije tri dana sam sluša na "Deutschland Radio" (Relevantan radio koji jasno zastupa demokratske ciljeve, vrijednosti zapadne kulture i pomaže u stvaranju mišljenje kod onih koji imaju uticaj ili žele da ga dobiju) kratku reportažu o B92.

Facit: "B92 je profesionalna redakcija sa jasnim demokratskim opredeljenjem i koja je progresivnoj Srbiji potrebna ka " nasušni ljeb".
 
monti7-krstas:
Prije tri dana sam sluša na "Deutschland Radio" (Relevantan radio koji jasno zastupa demokratske ciljeve, vrijednosti zapadne kulture i pomaže u stvaranju mišljenje kod onih koji imaju uticaj ili žele da ga dobiju) kratku reportažu o B92.

Facit: "B92 je profesionalna redakcija sa jasnim demokratskim opredeljenjem i koja je progresivnoj Srbiji potrebna ka " nasušni ljeb".
Upravo tako.
 
Наравно да је Б92 потребна као "насушни хлеб" - то је ради јаснијег увида онима који не виде довољно добро ... Да би, заправо, препознали једни друге... Хехех , мало је нејасно али је јасно :lol: Чиста категоризација.
 
Torius:
Не знам да поставим анкету, али ево овде.
Данас сам гледао двоугао у коме, замислите сад, оба саговорника као најбољег политичара бирају Чеду и као најбољи политички програм б92.

Па где они бирају те људе за двоугао, јел у ЛДП-у. Колика је вероватноћа да Б92 случајним узорком нађе два ''интелектуалца'' за кратку форму ''Двоугао'' и да обојца подржавају баш странку која има 3% бирачког тела. Негативне коментаре на рачун Радикала и ДСС-а да и не помињем.

vise od tri posto, u suprotnom ne bi bila u parlamentu ;-)
a B92 je definitivno najbolji radio program u Srbiji ;-)
 
monti7-krstas:
Prije tri dana sam sluša na "Deutschland Radio" (Relevantan radio koji jasno zastupa demokratske ciljeve, vrijednosti zapadne kulture i pomaže u stvaranju mišljenje kod onih koji imaju uticaj ili žele da ga dobiju) kratku reportažu o B92.

Facit: "B92 je profesionalna redakcija sa jasnim demokratskim opredeljenjem i koja je progresivnoj Srbiji potrebna ka " nasušni ljeb".
:roll: :roll: :roll:
Zastupa "demokratske ciljeve" tako sto jednoj suverenoj zemlji otima deo njene teritorije?!
Postedi me Boze takve "demokratije" i njenih sledbenika.

Taj "nasushni ljeb" "jede" jedva 3 odsto gledalaca u Srbiji.
Zato ja ne bih oduzimala frekvenicuju, samo bih stavila do znanja da je to anacionalna frekvencija, ako je moguce.
Posto nije, niti ih gledam niti me zanimaju.
 
Corto Malteze:
vise od tri posto, u suprotnom ne bi bila u parlamentu ;-)
a B92 je definitivno najbolji radio program u Srbiji ;-)
Pa, nije vise ni dobila. Ne zaboravi da su cetiri partije izasle na izbore u okviru koalicije LDP-a. Bez Canka ne bi ni usli u Parlament. Posto jesu, neka ih tamo, to je njihovo demokratsko pravo.
 
Liberalizam je političko učenje koje obuhvata nekoliko istorijskih i modernih ideologija koje smatraju odbranu ličnih sloboda osnovnom svrhom državnog ustrojstva (vlade). Liberali po pravilu stoje na strani prava na odstupanje od ustanovljenih normi i autoriteta po političkim ili religioznim pitanjima, i u tom smislu naprotiv konzervativizma. Pošto je pravo pojedinaca da sami oblikuju svoje društvo takođe među osnovnim postavkama liberalizma, liberali su takođe gotovo uvek suprotstavljeni totalitarnim, i često kolektivističkim ideologijama (fašizmu, komunizmu).

Reč "liberal" potiče od latinske reči liber ("slobodan") i liberali svih škola sebe vide kao zaštitnike slobode, posebno slobode od tradicionalnih ograničenja. Počeci liberalizma, u eri prosvetiteljstva, postavili su ovu filozofiju u jasnoj suprotnosti feudalizmu i merkantilizmu. Kada su se kasnije tokom Francuske revolucije i devetnaestog veka u toj opoziciji profilisale i daleko radikalnije filozofije, liberalizam se je postavio kao jednako protivan ideologijama socijalizma i komunizma, mada "levije" liberalne škole mišljenja podržavaju neke od socijaldemokratskih ciljeva i metoda.

p.s.Stoga, politicko opredeljenje koje tek dolaziiii kod nas ;-)
Samo da se ogradim, kako bi izbegao napade da sam Cedovac, jer nisam, niti pripadam bilo kojoj politickoj partiji, niti zastupam bilo cije politicke interese, vec iznosim subjektivni stav i razmisljanje na temu ;-)
 
Torius:
Не знам да поставим анкету, али ево овде.
Данас сам гледао двоугао у коме, замислите сад, оба саговорника као најбољег политичара бирају Чеду и као најбољи политички програм б92.

Па где они бирају те људе за двоугао, јел у ЛДП-у. Колика је вероватноћа да Б92 случајним узорком нађе два ''интелектуалца'' за кратку форму ''Двоугао'' и да обојца подржавају баш странку која има 3% бирачког тела. Негативне коментаре на рачун Радикала и ДСС-а да и не помињем.

Ја сам у принципу ПРОТИВ било каквог забрањивања... јер су УВЕК свака забрањивања контрпродуктивна.

Б92 једино треба темељно демаскирати и разбуцати аргументима о финансирању и начину на који су дошли до онолике зграде скоро за џабе.
 

Back
Top