sbb placeni programi

drboki

Početnik
Poruka
7
e ljudi nisu valjda svabe pametnije od nas..zna li neko koji sistem skremblovanja koristi sbb za placene kanale i da li postoji software koji radi dekodiranje tih kanala uz pomoc tv karte? Probao sam moretv, freetv, cablecrypt, xcrypt..ali ne ide ako neko ima neko uputstvo...savet...
 
e ovako kako kod mene to funkcionise ja imam pinnacle tv karticu a negledam tv iz njihovog softvera neko dscaler na njemu namestim skremblovani kanal na primer spice i ugasim ga a posle upalim exotv i sa tasterom F2 uklucujem videocript malo ekperimentisi
 
ovako poskidao sam sve sto ima d u dekodiranju kanala i televizije..uspeo sam al za malo..sa programom HVCplus 1.006 videokript 1 i 2 i HNCplus new kript...slika se prilicno dobro nazire, oba programa imaju mogucnost podesavanja dosta parametara tako da se uz malo zajeb..ancije moze dobiti slika koja se prilicno nazire ali jos uvek putuje ...mora da koriste neki signal koji dodaju frekvenci kanala a koji filtriraju na samom ulazu u kutiju koju daju..treba razvaliti to sranje i videti sta ima unutra...ja nemam ideju...
 
Sa radoscu objavljujem uspehh. SBB koristi podvarijantu enkripcije video kript..pisao sam svabi koji je napisao pomenute programe i kaze da postoje 4 podvrste ove enkripcije Vcript, Newcrypt, Kudycript *slovenija*, i neimenovane verzije u Bugarskoj i Argentini..Sa programom HNCplus uspeo sam da dobijem stabilnu sliku doduse crno belu sa tragovima boje, uz iskljucivanje odredjenih parametara i korekciju hactive i bordercorelation parametara.poslao sam mu yuy2 uzorke framova a covek obeca da ce modifikovati kljuc da sliku vidimo u full coloru...eto zainteresovani nek se jave
 

Back
Top