Wau....

Enfroz2891.

Iskusan
Banovan
Poruka
5.907
Koliko je proshlo vremena od kad ste upoznali ili bar na ulici videli nekog ko vas je onako..."oduvao"pojavom?
I ne mislim ovde na biceps/trceps ili utegnutu zensku u minic polugolu/sisatu/guzatu....
Nego neko ko vam je celom pojavom jednostavno....shta znam,lep da ostanete bez rechi.
Mislim vidjam ja i znam osobe koje su lepe,ali nije to to.....ne mislim samo na fizichki izgled ili da se digne na nekog,to je samo nagonski element nego celokupnu pojavu neke osobe suprotnog pola.
Ja ne pamtim...
Ma smorio sam.....chatujte o nekim glupostima ko po obichaju slobodno.
 
Ne pamtim...zaista...da sam naisla skoro na nekoga da me "oduva"...nisam... :lol:

Doduse, kod mene to ionako ide natenane...mic po mic i ondaK odjadnom tres... :shock:
 
Enfroz2891.:
Koliko je proshlo vremena od kad ste upoznali ili bar na ulici videli nekog ko vas je onako..."oduvao"pojavom?
I ne mislim ovde na biceps/trceps ili utegnutu zensku u minic polugolu/sisatu/guzatu....
Nego neko ko vam je celom pojavom jednostavno....shta znam,lep da ostanete bez rechi.
Mislim vidjam ja i znam osobe koje su lepe,ali nije to to.....ne mislim samo na fizichki izgled ili da se digne na nekog,to je samo nagonski element nego celokupnu pojavu neke osobe suprotnog pola.
Ja ne pamtim...
Ma smorio sam.....chatujte o nekim glupostima ko po obichaju slobodno.


Retko mi se deshava ali da...:)

ps. odlichno si ovo srochio...
 
Ja se tako palim stalno. Ne na sve i svasta, ali kad kod prodjem negde gde ima puno ljudi, obavezno moram da primetim bar jednu, koja mi se tog momenta uchini ko Bogom dana... Inache sutra sam vec zaboravio totalno.
 
Prošlog oktobra. :( Mada nisam tip koji ume da se oduševi nečijom pojavom, i kod mene to ide nekako postepeno, ali tada jednostavno... poljuljano mi je bilo tlo... bilo je lepo, ali nije dugo trajalo...
 
sinoc. Harizmatican lik skroz. Ne lep,ali talentovan,pametan,maniri i svesno prisutan u svetu koji ga okruzuje.
Odusevio me je kao osoba, a ne kao muskarac sa kojim bi ja sad tu nesto drugo sem druzenja...
 
Pipi Langstrumpf:
sinoc. Harizmatican lik skroz. Ne lep,ali talentovan,pametan,maniri i svesno prisutan u svetu koji ga okruzuje.
Odusevio me je kao osoba, a ne kao muskarac sa kojim bi ja sad tu nesto drugo sem druzenja...
Dobro, Pipi, ne moras da se pravdas! :D Ma, razumem te, nekad je dovoljno lepo i znati da postoje takve osobe
 
Bas sam neki dan pricala kolegicama da sam prije par mjeseci vidjela wow tipa na ulici...
Kad sam opisala njega, gdje i kako sam ga vidjela, sve tri su uglas povikale - Taj nije odavde!... :?
 
Desilo mi se skoro i to na poslu.Ali nije to sad bilo nesto posebno,nego mladic je zaista lep i zgodan,a ima neki magican pogled.Znam da mi posle danima nije izbijao iz glave.Jednostavno,iz coveka isijava neka posebna energija.
I desilo mi se nesto slicno kada sam upoznala mog bivseg muza.Osetila sam nesto cudno kada sam ga prvi put videla.Mozda je to bio neki znak da cu se jednog dana ludo zaljubiti u njega.
 
huh... upoznala na razgovoru za posao...i svaki dan kad ga vidim pomislim ah kako je cute danas, ah kako sve zna, ah kako je samo snazhan(ne fizichki ), ah kako mu samo dobro stoji to roze, ah kako je inspirativan, ah kako je drzhao dobar govor...i sve tako :)

no hope for me :lol:
 

Back
Top