kengur

I sta sad? Mislim, jel treba da se prebrojimo ko je gledao a ko ne, ili ima i neko skriveno pitanje, koje nisam videla?
Moram da povecam dioptriju, nema mi druge.
 
axa..
pa .... bas je seljacki film ali ima mnogo fora i zato mi je ok. Inace, prica je jadna. Meni su najbolje 2 fore:
1. kad cale kaze za radio - A da ja vas pitam nesto, Sta je sa onih 500.000 (ili kol'ko vec) neprijavljenih Kineza? Cutimo, a? :lol:
2. Dusaneeeeeeee......... brate znao sad da si ped.... Ma to mi ortak iz vrtica, druzili se a onda se on odselio...... OMG
 
uuu sad

djes te raja
a jel si ga motiro
kengrs madrs
a jer te ne mrzi da skoknes po pivo-naravno da me rmzi
vodi je u mrak da ti sija
****** vas klima uredjaji

treba jos??
 
- ne mozete da udjete, film pocinje u pola 8
-kako u pola 8, pa u novinama pise u 7 ?!
- pa ti onda gledaj film u novinama !
----------------------------------------------------------------------
 
Dobar. Ali ne više od toga. Ima dosta debilnih momenata, a najbolji element su mu oni Sergejovi 'solilokviji' i nervni slom na kraju...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VIŠE ČITAJTE, A MANJE SERITE PO FORUMU: ''JER'' I ''JEL'' NISU SINONIMI!
 
evo sad da se prisetimo nekih fora :D
U bioskopu


- obozavam ovaj film, gledao sam ga 7 puta :D
-Mesta su numerisana, sta cu ja ako dodje inspekcija, policija ili vojska....vojska lol
Zatim ona baba - Upomooc ubishe covekaa :D :D :D
-Pol skols i kengur ochi u ochi :D

-Daj gangula, gledamo tekmu.... - Cuti, vidis kakva je kriza na bliskom istoku
- Gospodjo, napustite objekat odmah....

- Mi smo sedeli tu na krovu i duvali...duvanili...
- A sta je sa 500 miliona neregistrovanih kineza? Sta se desilo sa privatizacijom u slovachkoj? I gde je Isusova ruka?
- Nemam prihoda a nemam ni rashoda :D (moj moto inache )

- Banja luka, vidi sto imam extra merach za pritisak - a sta ce to meni bolan? - Pa sta ce ti pare ako zdravlje izgubis... - Ja sam umalo zemlju izgubi'o , boli mene ***** za zdravlje , nego, jel imas ti neku pichku da mi izmeri onaj donji pritisak ? :D

- Tarzane ulazis ili ne


Jao i ima ih jos pregrsht kad se setim dodacu :D
 

Back
Top